Digitální ovulační testy Clearblue. Máte zkušenosti?

simonabogy
25. lis 2019

Hezky den holky🌹Chtěla bych se zeptat ohledně těchto testu dnes jsem koupila tento drahý ovulacni test pomohl někomu k otěhotnění??.. Vycházelo vám to? ..S manželem se snažíme o 2 miminko a zatim nic a ty papírový mi nikdy nevyšli na 100% a už me nebaví hledat čárky takže zkusím tyto 🤷‍♀️🙏 Děkuji předem za odpovědi a zkušenosti 👍

piggy123
25. lis 2019

Ahoj. Já používám Clearblue ovlulační testy. Mám teda jiný typ - mám malý monitor a k tomu testy a ten monitor mi zaznamenává a vyhodnocuje ovulační testy. A naprostá spokojenost - ovulaci rozpozná perfektně! Krásně pozná a ukáže dny s vysokou a potom maximální pravděpodobností 👍

simonabogy
autor
25. lis 2019

@piggy123 Tak to ještě neznám 😄🤷‍♀️👍

piggy123
25. lis 2019

Přesně na tento typ, co máš ty jsem koukala taky v lékárně. Ale přišlo mi to moc drahý a jen 10 testů v balení... Raději jsem zainvestovala do toho monitoru a kupuju ovulační testy v balení po 20ks. Taky nejsou zrovna nejlevnější. Ale jsou levnější než tvé digitální

piggy123
25. lis 2019
simonabogy
autor
25. lis 2019

@piggy123 A vy taky plánujete nebo je to jen pro kontrolu a jak dlouho už používáš ?? Vypadá to dobře 👍

piggy123
25. lis 2019

@simonabogy Tento monitor používám už asi půl roku. O miminko se snažíme skoro rok. Zatím neúspěšně. Ale to je zas jiná kapitola... každopádně Clearblue produkty jsou top 👍

Monitor i testy jsem objednala na Amazonu. V obchodech v ČR není k sehnání.

https://www.amazon.de/dp/B00IH1X6Y6/ref=cm_sw_r...

simonabogy
autor
25. lis 2019

@piggy123 děkuji za tip a přeji hodně štěstí ať to brzy vyjde ❤

piggy123
25. lis 2019

@simonabogy nápodobně! 🙂 Někdy to už vyjít musí 💪

chumlee71
25. lis 2019

@simonabogy já jsem ho měla a bohužel mi ovulaci nikdy neukázal. Tak nevím, možná jsem se jen netrefila

jitulka87
25. lis 2019

Ja je mela a vzdy ovu ukazal dobre narozdil od papirkovych...a vyslo hned. Zrovna kojim 4m mimi 😊

simonabogy
autor
25. lis 2019

Od středy začnu testovat tak jsem zvědavá jestli mi nějaký den ukáže ten očekávaný smajlík 🙂 Děkuju za odpovědi 👍🤩

knadruhou
25. lis 2019

Ano, já používám pouze tyto. Vyšly mi dvakrát. Jsem velice spokojená a jen doporučuji.

alcar
27. lis 2019

Holky, vykaslete se na testy. Domluvte si navstevu (klidne tri mesice po sobe) u gynekologa v priblizne dobe ovulace. Jedine utz a folikulometrie ukaze, zda mate vubec nejake folikuly a zda k ovulaci opravdu dojde. Ja mela testy ukazkove pozitivni (diky normalnim hladinam hormonu v krvi), ale zadne folikuly nedorustaly a tudiz nikdy nedoslo k ovulaci.
Utz je jedina jistota a pokud mate dlouhodobe testy neidentifikovatelne nebo negativni, neni co resit. Hned budete vedet, na cem jste.

piggy123
27. lis 2019

@alcar mě tyhle testy nikdy nezklamaly. To, že jsem neotěhotněla, je věc jiná. Navíc shodou okolností jsem byla u doktorky tento týden na kontrole a zrovna v době plodných dnů. A ona mi hned oznamovala, že to vypadá úplně super a jeden folikul je téměř připraven. Takže 100% shoda s výsledky mých ovulačních testů - druhý den ráno po prohlídce mi testy ukazovaly ovulaci. Tak uvidíme, zda se zadařilo, či nikoliv.... 🤞

alcar
27. lis 2019

@piggy123 me testy take nikdy nezklamaly! S zeleznou pravidelnosti mi kazdy mesic ukazovaly krasne ovulaci. Takze jsme se rok snazili a po roce mi doktor hlasil, ze mi folikuly nedorustaji a neoraskaji, ale hladiny LH v krvi mam pred ovulaci v poradku (proto ty testy ukazovaly ovulaci). Skutecnost vsak byla ale jina. Proto to pisu. Ovulacni testy vubec nejsou spolehlive. Jedine utz ti s jistotou rekne, jak to tam funguje.
Jinak ty testy neukazuji ovulaci. Ukazuji, ze k ni behem 24hod teprve dojde.

simonabogy
autor
4. pro 2019

Ahoj holky, tak jsem tu zpět a ty co jste se připojili k moji diskuzi tak vlakadam výsledek a děj se vůle boží 🙏Začala jsem testovat od 12DC a až včera 16DC mi ukázal smajlíka 🙂 Ale ted otázka s manželem jsme měli sex naposledy v neděli večer 14DC a od pondělí je pracovně pryč a vrací se zítra myslíte si ,že aspoň malá šance je tam?..Možná to ještě posychrujeme zítra tak uvidíme. A pak už vypínám hlavu a počkám jestli přijde MS nebo ne.

piggy123
4. pro 2019

@simonabogy super 👍 ano ano šance tam je! Spermie mohou přežít v děloze několik dní 🤗

simonabogy
autor
4. pro 2019

Tak uvidíme 🙏👍😊