Dnes jsem 14 DC a trošku špiním. Může to být prasknutí folikulu?

lenickamimi
14. bře 2020
vaseli16
14. bře 2020

Ano muze 🙂

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@vaseli16 děkuji

lenickamimi
autor
14. bře 2020

No mě jinak vychází ovulace až na 18.3 podle grafu ale teď nevím jestli mám kontryhel pít dal nebo už prestat

lenickamimi
autor
14. bře 2020

Můj graf bazální teploty

lenickamimi
autor
14. bře 2020

Můj ovu test je pozitivní nebo ještě ne začala jsem špinit a píchá mě na levém vaječníku co myslíte kdy může dojít k ovulaci děkuji za odpověďi

lenickamimi
autor
14. bře 2020
slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi rekla bych ze ano ja mela takovy

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova aha skvělé a taky se ti ukázal hned po minutě 🙏🥰

slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi ano hnedka😉tak ted cekam co z toho bude,ja mela test pozitivni minuli patek

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova no u mě se test ukázal dnes v 11 h včera byl negativní a k tomu mě už od rána bolí vaječník a mám takový světle hnědý výtok tak asi to už bude ta ovulace ne

slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi ja teda vytok hnedy pri ovu nemam ale mam bolesti bricha a bilkovy vytok hodne takze to poznam takto a doporucuji sex dneska zitra a klidne i pozitri

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova 😋 tak sex je u nás každý druhý den večer ale dnes to ještě pojistime a zítra taky s romantickou večeři až se manžel vrátí z práce

slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi super a jak dlouho se snazite?mi druhy mesic v unoru se povedlo na poprve ale biochemicke tak sem zvedava tedka

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova no my už rok intenzivní snažení a teď mi ve středu na kontrole doktorka zjistila nefunkční pravý vaječník a na levém vaječníku že vidí zásobu vajíček nachystané k ovulaci tak doufám že vše funguje jak má

slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi tak ja uz teda dve deti mam tak uvidime😃

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova aha no já už mám 4 syny ale už jsou všichni velcí jen to s ex nevyšlo tak jsem se po 20 letech rozvedla a mám už 3 roky druhého manžela jen nám to mimčo nejde no

slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi tak ja dve holky 13 a 3roky a uz skoro 39let takze ten vek taky uz nic moc.

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova haha noo právě mě je 43 ale zase si říkám že to je jen o tom jak ta žena se cítí jak je silná a taky jestli to zvládne věk je jen číslo 🤷‍♀️

slunickova
14. bře 2020

@lenickamimi tak snad se nam to povede😉

lenickamimi
autor
14. bře 2020

@slunickova no doufám a přeji hodně štěstí