Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
26. únor 2010

dobre rankooooooooooooo prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po dlhom caseee 😀

no a je piatok babulky ale to ideeeeeeeeeeeeeeee,no dnes ideme von aj vcera som bola aj 4-5 hod blo nadherneeeee tak sa tesim na dnes ,domi je zlata kazde rano ma caka v postielke v stoji a smeje sa na mna ked ma zbada 😉 je podarena a zacne mama mama 😀 ze chce ist na ruky.....

no tak vam babulky prajem krasny dennnnn

a mabuska super len tak dalej uz si v 37t ste super babulkyyyyyyyy

mili ahojky ako moja ?

a co mate na plane cez vikend babulky moje?

lia
26. únor 2010

ahojte 🙂
bambi,uz ste ale velke 😵 uz ti prespi celu noc??dnes uz nema byt tak pekne ako vcera 😖
este aj choroba na mna lezie,aj na manzela,no parada 🙄
krmim malu uz hodinu,vzdy mi zaspi.strasne sopliky ma,neviem ci mam ist s nou k lekarke alebo nieco ist kupit do nosteka,ma to stale tak vysoko ☹
mabe,uz si skoro na konci 😅 supis 😉

bambi7
26. únor 2010

ahojky lius no uz je velikaaaaaaaaaaaaaaa kocka 😉 a hej uz prespi clu noc rano sa zobudi o 5,30 napapa sa a uz je horeeee a hra sa 😉 teda hrame sa 😀

no ja by som sla k lekarke pre istotu ....a odsavat to nejde?tak drzkam palce a prajem skore uzdravenie celej rodinke

lia
26. únor 2010

od 5:30?? 😅
ona ma stale od narodenia s tym problem,minuly tyzden jej robila aj stery a nic tam nebolo,odsavame 2x za den stale.
bambi,ty uz nekojis,ze??na vecer sa davaju kasicky??odkedy sa mozu davat??vcera som videla v dm,ze od 4.mesiaca,ale kamoska zacala skor 😨

bambi7
26. únor 2010

lius hej od 4m ja som zacala od 5m 😉 a co mate inak nove?

lia
26. únor 2010

bambi zlata je Lea,uz mi vyprava,rehoce sa,spapala by som ju 🙂
ja nic nestiham pri nej,vy hej??ona zle zaspava a stale jej vypadava dudel,tak stale lietam hore dole

bambi7
26. únor 2010

jaj lius ani domi cez den moc nespi.....iba vonku najlepsie 😀 no neboj casom to bude lepsie 😉

a co v lete idete niekam na dovolenku? a t kojis?

mili1
26. únor 2010

Ahojte babulky...
Elly a mab ..my sme sex nemali od začiatku tehu až po koniec ....som sa bála aby sme malému neublížili... 😒 a vydržali sme ...aj môj ... 😉 🙂 ja si to ani neviem predstavit na konci ..som bola rada že ležím ...ale to bolo spojené s tým tvrdnutím bruška a 😒 ja som fakt nemohla aj som mala zakázané...
😉 potom ešte po pôrode bolo treba čakať ..kym sme sa k tomu dostali to trvalooo 😀 a teraz už nie je čas 😀 😝 ale samozrejme nájde sa stále 😀

mili1
26. únor 2010

A myslim ze aj nef a bambi boli podobne .... 😉
Nef ináč ďakujeme za pochvalu,,, má modré oči ale nevieme po kom 😀 ani ja ani môj ich nemáme... 😀 vraj môžu byť po starých rodičoch som čítala aj mm hovorili 😉
A hrdá som to je jasnéééé na nášho chrústika...ved kým som sa k nemu dostala to trvalooo..ale viem,,, aj ovela horšie prípady sú tak sa nebudem sťažovať.. 😉
Malý sa na krste velmi páčil každému ..bol taký bielučký ako princ 😵 😀
Lia gratulujem k lee... 😉 🙂 ani neviem že si už porodila ...ved len teraz si bola tehu..strašne rýchloo to utekáááá
Bambi ahojjjjj

lia
26. únor 2010

chceli by sme bambi,aqle este sme to akosik neriesili,nie je cas 😅
nekojim uz.vy kam idete na dovolenku??
mili 😀

mili1
26. únor 2010

Nef no a ani ty sa nemôžeš sťažovať...ty si tiež štíhla a fešanda riadna 😉 🙂 ja som stále taká chudá,,,nikdy som nevedela pribrat ale teraz sa na mna nalepili 2 kg..ale to mi nevadi... 😀
Lia už si nemala mliečko že už nekojiš?škoda.. 😒

nefertitka
26. únor 2010

dakujem mili🙂))stihla mozno som ale to bruchooooo...ale poctivo brusakujem,tak snad do lete🙂 a vy uz ste rozmyslali nad dovolenkou mili?

Lia aj ja gratulujem;)

inak ako pise mili,my sme ten sex tiez vobec nemali...a tiez si to neviem predstavit,ale ak sa na to citis mabe,uzite si este;) potom sa k tomu fakt asi tak skoro nedostanete🙂))

mili1
26. únor 2010

Ahoj nef... no šla by som na dovolenku,,, ale neviem či sa tento rok niekde dostanemee,,,chceme ešte na dome niečo prerabať a tak sa nam na dovolenku nezvyši... 😒

nefertitka
26. únor 2010

no my tiez ideme na dlhy,ale co uz,nejak bude...neva,pojdete o rok🙂 maly hajka?

mili1
26. únor 2010

Ano dala som ho spat... 😉 ale hned by som šla s Vami do toho Grecka... 😀 ved potom povieš ako bolo

mili1
26. únor 2010

A Nikolka spinka?

nefertitka
26. únor 2010

ano spinka...dufam,ze da aspon hodku🙂

poviem poviem🙂 uz sa tesim....o chvilu uz v podstate ideme 😀 ...ved to ani neni mozne,ze od vianoc uz ubehli 2 mesiace,mne to pripada ako 2 tyzdne

mili1
26. únor 2010

Ano,,, ide to hrozne rychlo ,,,ved onedlho uz budeme mať rok... 😉 🙂 a len teraz som rodila 😀 😀

nefertitka
26. únor 2010

no ved to🙂co rodila,nedavno sme otehotneli 😀

ja som rano skoro dusu vypustila,jak sa to moje male jasilo,lietala jak vichor hore dole,vkuse 2 hodiny,marne som sa ju snazila posadit a niecim ju zaujat 😀 ...a to som ju musela drzat,lebo by stale padala,ona vyslovene bezala sprint 😀

nefertitka
26. únor 2010

a ucis Nikolaska predmety?ze mu nieco ukazes a opakovane mu vyslovujes ako sa to vola?uz nieco ovlada?

mili1
26. únor 2010

Ano nef učime sa ,,, kde je macko a on sa otoči tam kde je atdd.. kde je havko,,kačička,,,mačička jooj zlate to je... ale este nehovori čo to je...len tak mama, tata,,hop už dnes povedal po mne 😀

mili1
26. únor 2010

A Nikolka už pekne povie všetko?

nefertitka
26. únor 2010

ale nie,ona vie povedat mnam mnam,tata,mama,vavava(hav hav) to robi ked vidi havka;),stale sa hada,ze nieco neni...alebo ked nieco schovam tak povie neni...ale snazi sa opakovat,ked poveim papuca tak ona povie pepe🙂 ono tie realne slova zacinaju deti hovorit az trosku neskor...

nefertitka
26. únor 2010

ale vidim na nej,ze vela rozumie,niekedy som az prekvapena,minule som povedala,ze pod otvorime balkonik a ona sa zhlboka nadychla;) akoze pojde odtial vzduch,ale stale ked otvorim okno tak povie ma...akoze zima;) alebo ked zhasneme svetlo,tak zasa povie ma,ako tma🙂 alebo clap clap..ked sa ide kupat,tak povie tak nejak podobne ale dost divne,to sa neda napisat 😀

nefertitka
26. únor 2010

alebo ked jej poviem napr.ze pockaj,hned ti to podam,dobre?tak ona ze bebe...to je akoze dobre;))) niekedy sa fakt musim smiat co navymysla za slova 😀 😝

mili1
26. únor 2010

ano zlate to jee ..ako to hovoria...hej tie slova hovoria trocha neskor... 😉
Idem varit tak sa zatial maj...pa pa a krásny víkend želám

nefertitka
26. únor 2010

pa aj vam;)

mabe
autor
26. únor 2010

ahoj holky, tak co noveho? ja se sem nedostala, protoze jsem byla s nasema nakupovat na tu oslavu a pak jsem delala obed. tedka nasi odjely, konecne, s tou mamkou se to fakt neda, jak ma to aktivni. uz aby bylo pondeli a byla v te nemocnici. tatka by s ni chudak nemohl jet sam nakoupit. ona chodi bez rozmyslu, nejde postupne a divat se do seznamu. proste bere co vidi, chodi chaoticky, hruza. tak jsme ji trosku usmernovaly a to zase delala nafucenou, ze neni maly decko, ale ona se tak tedka chova. donesla teda nalozeny masicko, tak sem k tomu udelala akorat kasu. brisisko uz me pekne tahne. jinak vcera manza dosel v 3h a musim rict, ze vecer kdyz me pichalo v podbrisku, jsem mela trosku nervy. 😀 on usnul a ja nemohla dal spat, tak jsem ve 4h sla na olympiadu, pak jsem dostala hlad, tak se nasnidala a sla si v 6h zase lehnout. tedka se tesim na poobedovy spanek.

sarlotta
26. únor 2010

ahojky holky tak jsem se konečně dostala domů... byla jsem na kontrole na cukr a je to ok, po jídle 4,7... takže jsem dostala pochvalu

lia
26. únor 2010

dakujem za gratulacie 🙂
nekojim,lebo mala to neznasala,plakala,nevedela sa prisat a ja som plakala s nou a aj tak sme prikrmovali,tak po dlhom uvazovani som s tym uplne skoncila.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru