Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

sarlotta
7. kvě 2010

nef u nás úplně v pohodě, hned tam chtěl být celý den🙂 začla chodit ve 3 letech na 4 hodinky a ve 3,5 už na celý den... jsem šla do práce 😉

mabe no je to možné🙂)) Tys jí koupila čepičky a ona bečí 😀 😀 😀

mabe
autor
7. kvě 2010

uplne hystericky. musela sem ji vzit aji do ruky a tedka doma je v klidu. mam ji pd hradickou a macha rukama a strefuje se do hracek. manza vcera rikal, ze je to treba nahodny, ale ja si nemyslim. a od vcera se uz smeje. je to rozpoznatelny.

ellysa
7. kvě 2010

mabuška určite sa už smeje, už má na to vek 😀 😀 😀, no tak sa chcela v meste ukázať, ako vie pekne spievať 😎

mabe
autor
7. kvě 2010

elly, zpivala teda krasne az nemohla popadnout dech 😀

nefertitka
7. kvě 2010

mabe,mozno si ona chcela vybrat ciapocky,preto sa ozyvala🙂
minule si nikolka tolko ukazovala na Pampers sleep and play,az jej ich tato nakoniec kupil 😀
a pomarance chcela chuda vyberat v tescu zo sietky,myslela si,ze su to lopticky
my sme behali po tej zablatenej predzahradke,nevedela sa vyjasit,lietala hore dole,nieco nove,blato ma az za usami,obliekla som ju do total starych veci...a dobre som urobila,za 3 minuty bola durchom durch spinava a chodila za mnoua ukazovala mi rucicky od hliny ze blee 😀 aj papat to samozrejme chcela...
teraz zalomila do 5 minut 😝

mabe
autor
7. kvě 2010

nefi, tak se ji libi bahno? 🙂

mabe
autor
7. kvě 2010

tedka lezi anicka pod hrazdickou a smeje se, mozna ju to bavi 🙂

nefertitka
7. kvě 2010

asi ano🙂)) a vsetko co je spinave 😀
to je zlate,pamatam si nikolkine prve pokusy triafat hracky 😀 taka tarbava bola,ze to fakt vyzeralo,ze sa triafa naodou,ale cvici ci koordinaciu🙂 sikulka;0))

mabe
autor
7. kvě 2010

nefi, tak snad je to tak, ze uz vi. unavila se tim a tedka spi na sedacce a ja muzu chvilku zehlit

ellysa
7. kvě 2010

pekný víkend a zasa moja dvojdňová práca, môj sa smeje, že si mám otvoriť živnosť, lebo naša to nemá šancu vynosiť 😀

ellysa
7. kvě 2010

jaj tu sú

mabe
autor
7. kvě 2010

elly, ty ses tak sikovna.

ja su dneska z male uplne grogy psychicky. porad nejak breci a nechce sama nikde lezet. uz ji hodinu uspavam. 😖

bambi7
8. kvě 2010

dobre ranko babulky

mabuska slniecko vydrzzzzzz bude lepsie..

no ideme prerabat tete byt tak idem makat tak paaaaa

a pekny vikend

sarlotta
8. kvě 2010

Dobré ránečko🙂 u nás sluníčkové jupííííí 😀

sarlotta
8. kvě 2010

elly moooc krásné, taky nafotím... ještě musím spáchat taky nějakou tu kytku🙂))

sarlotta
8. kvě 2010

tak tu jsou čepičky a dečka 😉

mabe
autor
8. kvě 2010

dobre ranko, tak anicka spinkala od tech cca 21h do 2:30 a pak do 5h a do 8h. tedka je vzhuru. ja budu uklizet, pak zkusim udelat tvarohovy knedliky plneny ovocem a pak jdeme v 14h na ty manzovi narozky k tchanovcum.

mabe
autor
8. kvě 2010

bambi, vim, ze bude lip. proste jsem byla celej den sama, tak uz toho bylo s tema prdikama moc. dneska budeme na oslave, tak se o ni budou prat vsichni lidi. snad ji to unavi a ne rozhodi

sarlotko, krasny.

mabe
autor
8. kvě 2010

anicka usla od rana az pred chvilkou. ja uklidila a uspala ji, sama jsem nejak neusla a to bych potrebovala. manza si tedka k ni lehl. pujdeme k tchanovcum az tak na 15h, snad se tchyne nebude zlobit, ze to chysta sama. co mam delat, kdyz anicka teprve usla. 😖

mabe
autor
8. kvě 2010

holky, premyslel jste nekdo o plavani ve vane? muze se to uz od 6.tydne. v brne to stoji 350/hod. pani ukaze, vysvetli a pak plavete uz sami.

ellysa
8. kvě 2010

ahojte
sarlott krása a tá dečka je mňam mňam, nenapíšeš mi prosím do IP ako si ju robila? a z čoho? 😀
mabe o plávaní vo vani som ešte nepočula, my by sme chceli ísť na plávanie do bazénika, keď bude mať tak 3 mesiace
bam moc to nepreháňajte 😉
my sme dnes vŕtali skobu do plafóna na tú hojdačku, samo sa serinkalo, čo sa dalo, tak sme až teraz skončili a ešte treba celý byt povysávať a upratať všade je prach, ale hojdačka je super

sarlotta
8. kvě 2010

Mabe prý je to fajn, jen jsi tam ohlá celou dobu, jak jsi na tom po císaři ? My chodili s malým od 6měs do bazénu do kurzu. To bylo fajn. Taky dej pozor na nachládnutí, holky mají problém s močákem-mají kratší močové cesty- ale teď přes léto je to v poho 😉

sarlotta
8. kvě 2010

elly krásná houpačka.. a vůbec ten pokoj jaký útulný s křesílkem, tam se bude kojit krásně 😀 😀 a odpočívat s mimuškem 😵 😵

mabe
autor
8. kvě 2010

ahoj holky, tak oslava na hovno. anicka cely dopo nespala, pak si po zdrimla na hodku a sly jsme. tam vubec nechtela spat a porad plakala a plakala. mela hysteraky. vzdycky pet minut klid a pak. tchyne, tchan, mamka chovaly a ja vzdycky dosla a vzala si ju, kdyz mela jecaka. bylo toho na ni asi moc. moc lidi. sice ju vsichni nehojdaly, ale nebyla doma a nebyla jenom u tatky nebo mamky a jeste ti prdici. nastesti doma nakojino a tedka se spi. ale uplne me to rvalo srdce. 😒 proste je jeste malicka.

sarlotko, tak by to delal manza 🙂

sarlotta
9. kvě 2010

Dobré ráneško🙂

sarlotta
9. kvě 2010

Mabe tak to joooo, tatínka zapojit🙂))) perfetkní 😉 schvaluju 😵

Z té návštěvy s nic nedělej.. to se tak někdy podaří... ale znám ten blbý pocit, jakože neschopná matka, utrápené dítě a milion dalších ruk na chování které stejně nepomůžou 😅 😅 😅

Tak u nás byla návštěva když se malý narodil cca 3týdny měl a já jsem byla jen zavřená v ložnici a kojila a malý řval jak tygr... no úúžasnéééé... pak se s malým pofotili a odjeli.. jsem z toho měla prd 😠 😒 ale to se všechno zlepší 😉

mabe
autor
9. kvě 2010

dobre ranko,

anicka spinkala v noci krasne. 🙂 jako vzdy. tedka taky usina, tak snad neco podelam, manza jel na tenis.

sarlotko, ona v mamcinym naruci prestala, akorat u ostatnich rvala a rvala.

sarlotta
9. kvě 2010

Mabe no já si tehdy právě připadala nevím proč blbě, že malý řve, když máme návštěvu🙂)) jooo hormonky 😀

mabe
autor
9. kvě 2010

to me taky sem tam delala 🙂

sarlotta
9. kvě 2010

Ahojík .... tak jsme se chystali na besídku a prd 😠 😒 Malému vyletěla teplota na poledne na 38 a tak ho celé odpolko dusím u pohádek a přeměřuju, no a furt přes 37....ach joooo... zase k doktorovi. Týden byl zdravý 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru