Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. kvě 2010

je to velka holka. 🙂

bambi7
21. kvě 2010

no mab ten sex 😀 nemaj strach ani ja neviem co to je 😀 no my aj chut mame ale silu nie 😀 tak len na seba kukneme a teda nic dame si pusu a deme spat 😀

mabe
autor
21. kvě 2010

bambi, to taky tak u nas je, ale zaroven mam jeste trosicku blok, ze to vubec neumim 😀

bambi7
21. kvě 2010

ale neboj nic si nezabudla 😀 😀 😀

no tiez vravim ze ked sa budeme pokusat o druhe tak sa zadari a zasa rok nic 😀 ale pohoda ja vecer ked sadnem som niekedy rada ze sedim a to staci 😀 a to este chodim cvicit teda sa snazim 😀

mabe
autor
21. kvě 2010

chodis cvicit? a co cvicis?

jinak darca je porad ziva. byly jsme pred 3 tydnama u dr. rekl, ze ji nic neboli, je sice dementni - jak vrazi do veci, kadi a cura doma proste kdekoliv, ale nic ji neboli. takze jeho nazor, pokud to nasi zvladnou psychicky to kadeni a curani doma, tak by byl pro jeste ji nechat zit. jakmile by byla nejaka zmena, tak by nevahal. bude mit v srpnu 17 let. to je mazec. je pravda, ze ja tam nebydlim a asi to neni nic moc, kdyz se musis davat pozor, abys do neceho neslapla, ale zase mamka je doma na neschopence a jeste asi dlouho bude, tak at se stara. je doma s tou hlavou, takze muze uklizet. 😀

sarlotta
21. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

bambi7
21. kvě 2010

mabus no nasa tiez mala 17-18r sinduska a tiez sa pocuravala a lekar uz povedal ze je koniec ze sa trapi tak sme ju dali utratit.....jaj ale lepsie ako by sa trapila a aj to pocuravanie nebola uz sranda a tak ako pises tiez ju mali nasi a neviem si predstavit ze by som tam byvala a je tam na parketach vsetko aj ked to umyjes ale aj tak uz ked mas mimco je to ine a pritom som ju mala moc radaaaa ale chapes.....keby bola zdrava tak je to o inom.....aspon u nas

no chodim na body forming nieco ako aerobic len formujes telo ved poznas

mabe
autor
21. kvě 2010

ahoj sarlotko

bambi7
21. kvě 2010

cafte sarlotky nase

mabe
autor
21. kvě 2010

bambi, kdyby rekl dr. ze se trosku trapi, tak nevahame, ale rikal, ze je proste stara nasi maji lino, tak to je lepsejsi. vim, ze je to hlavne na nich, ja uz na ni nemam tolik casu. vidim ji jednou tydne, kdyz tam prijedeme s anickou. ona te pekne vita, umi dat pac, takze zas tak dementni neni, akorat ten zachod. 😖 to cviceni poznam. a co ten prevenar, to ockovani?

bambi7
21. kvě 2010

no som tu len robim domke obed zemiakovu kasu a masko snad to bude papat ta by len moje polievocky papala a musim skusat aj ine aby na dovolenke nieco jedla 😅 no uvidime

mabe
autor
21. kvě 2010

urcite to spapka od mamky. 😉 ja mam jatra s ryzi od vcera. to pocasi me stve. mam jit s tema nasema do lesa. zkusim je premluvit at jdeme, kdyztak trosku zmokneme. vzduch je pri deste pry pro mimca nejlepsi.

sarlotta
21. kvě 2010

jéé tak čtu že Olivia už je tady🙂))))) blahopřeju Elly🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) chuďátko 20hod, to znám 😔 ale krásné míry na princeznu 😎 to bude koťáko nááádherné... těším se na fotečky 😉

bambi7
21. kvě 2010

no a mam navarene pre domku no snad to spapa....uvidime

mabe
autor
21. kvě 2010

bambi, urco ji bude chutnat. tady se nejak rozprselo, furt tam mrholi. pod mrakem by nevadilo, ale takhle....ja bych jela, al enasim se asi nebude chtit. 😒 tam se da jit pod stromama, kam chceme jet.

mabe
autor
21. kvě 2010

uvidime, co reknou. anicka zatim spinka pred pul hodkou usla v obyvaku

bambi7
21. kvě 2010

super ze haja domka tu beha a kuka kde som stale za mnou 😀

mabe
autor
21. kvě 2010

to je prcina. musi si mamku hlidat. 😉

bambi7
21. kvě 2010

no idem sa jej venovat tak pekny den babulky

mabe
autor
21. kvě 2010

pa bambi

mili1
21. kvě 2010

Ahojte,,, elly gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmm a želám veľa zdravíčka,,,fúú 20 hodín,,,to je teda dosť.... 😒
bambi máme sa fajn, už chodíme za jednu ručičku a naučili sme sa ako robí koník 😀
Domča je šikulka 😉
U nás zasa bude pršať ,,, 😒
Dnes uvarim niečo malému aj sebe a potom sa ideme k sestre rozlúčiť lebo zajtra odchadza do Holandska
Chceme sa ešte zastaviť v poisťovni uzavrieť poistku pre maleho,,už sa chystáme pol roka
Bambi, Nef, mab vy máte aké? teda v ktorých poisťovniach? lebo my sa rozhodujeme medzi tou farbičkou v Allian. a Kopper.

bambi7
21. kvě 2010

mili ahoj nakukla som este....

no ja tiez som nemala keda ale paci sami ta farbicka .....ale stihla som jej zalozit vkladnu knizku a davam jej tam peniazky 😉 aspon nieco som vybavila 😀

lubica69
21. kvě 2010

Ahojte Kočenky Jej Ely gratulujeme aj tebe aj Olívii Hlavne veľa mliečka a nech ste obe čo najskôr fit Nef blahoželám k výročiu Bambi tak maká šikovnica Mabe tie cvičenia vyzerajú zaujímavo

mili1
21. kvě 2010

Ahoj bambi ,,,vkladnu knižku už máme aj my a šetrime čo dostane, aj z velkej noci čo si vykúpal hned sme vložili 😀 lebo by som ich minula 😀 😝
Ta farbička sa pači aj mne, sme sa boli info ,,je tam aj karta do zahraničia zdarma,, len sa mi nepači že to je na 25 r. a chceli sme na 18 no uvidíme ...
Babulky Nikolasko v nedelu oslavi 1 rôčik ,,ako to utekáááá,,, ale oslavovať budeme budúci týžden 😉

mili1
21. kvě 2010

Nef ešte dobre že si pripomenula výročie, aj my onedlho budeme mať,,, minulý rok sme zabudli na to 😀 😝
Ahoj lubi ,,, ako sa máte?

lubica69
21. kvě 2010

Mabe a je mi ľúto havinka Ale 15 rokov je krásny vek pre psíkov Ako píše Bambi Bolo by to iné keby bolo v domácnosti bábo ale ak to vaši zvládajú a mamka sa postará tak ešte vydrží Inak čo sa týka sexu Ja som mala tiež problém Tiež asi blok A do toho antikoncepcia ktorá mi chuť na sex úplne minimalizovala A tiež som sa bála,že to bude bolieť A samozrejme únava Ale to všetko časom prejde Nebojte

mili1
21. kvě 2010

Mab so sexom sme boli na tom podobne,,,vidim že asi všetky,,, Bambi a teraz to iste.,,,si hovorim že to dobehneme ak budeme chcieť druhé 😀

lubica69
21. kvě 2010

Ahoj mili ďakujem celkom fajn Už sa tešíme na dovču

mabe
autor
21. kvě 2010

ahojte, tak my jsme uz doma. nakonec neprselo. paradni prochazka venku v prirode. tedka uz anicka napapana lezi, tak uvidime, kdy usne. mamka bude papat a pak by se k ni rada pridala. 🙂

bambi7
21. kvě 2010

no cafte babulky domka spala len hodinku a tak isto aj vcera a uz fici dalej ......tak malo spi no neva .....

no a gratulujem cechom k vyhre 🙂 pozerala som hokej....

no zasa je skaredo vonku tak pockame na tatinka a ideme k nasim mam tam stretnutia ohladom svadieb tak praca nepocka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru