Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
22. dub 2011

@nefertitka je potreba neco delat a ne sedet doma 🙂

nefertitka
23. dub 2011

@mabe presne tak🙂
ako sviatkujete?My si uzivame krasne pocasie,kym sa nepokazi,vcera sme boli na Zeleznej studnicke, tak sa nam tam vyjasila na trampoline,ze konecne po dlhej dobe neprotestovala vecer,ze nechce hajat;) len ono to stoji 1 euro na 5 minut,takze dlho tam zas byt nemohla a ani uz nevladala,ale skakala by asi do odpadnutia🙂
pridavam aj fotos 😉

mabe
autor
23. dub 2011

ahojte devcata, tak u nas sbaleno az na jidlo a trada. anicka tedka usla, takze mame hodku k dobru v klidu, tkaze vykoupat, dobalit a jedeme. jsu natesena. mejte se tady krasne, ale urco na vas juknu jak bude cas, je tam i net. 🙂 PEKNE VELIKONOCE 🙂
@nefertitka to je raubirka 😉

nefertitka
23. dub 2011

@mabe tak si to tam uzite🙂a vela fot🙂

mili1
23. dub 2011

ahojte, nef zlatí ste 😉
My sme dnes boli celý den vonku a poobede ideme k sestre na opekačku 😉 oni maju tiez na dvore trampolinu tak sa tam može malý vyšantiť 😉 nef čože 1 Euro za 5 min,? moc drahe nie? 😕
mab pekný výletík , užite si to🙂 😉
Kde je bambi a elly?

ellysa
23. dub 2011

@nefertitka aká je zlatunká, na fokách vypadá už veľká ale na videjku je ešte bábika malinká, krásna

nefertitka
24. dub 2011

dakujem baby🙂

@mili1 no ved je to drahe si myslim, vecer musia sypat doma sacky plne milionov;)
@ellysa mas pravdu,aj mne na fotkach pripada vacsia a starsia ako v skutocnosti je...

no co, uz sa bojite zajtrajska? 😀 😝 ...

ellysa
24. dub 2011

@nefertitka no veru bojíííííííím, prišli k nám sestra aj 3 synovci, tak sa mi už dva dni vyhrážajú a ja to tak neznášam

inak tu je moja princezná dnes z rána, ale neviem prečo tu tak skresľuje fotky, má akési divné očká na tej fotke, v skutočnosti ani na tej fotke také nemá

za necelý mesiac má rôčik, rýchlo to ubehlo, už behá krásne, vymýšľam, čo jej kúpim na n arodeniny, ale asi bobby car, to je také odrážadlo autíčko a nejaké knihy a od mojich rodičov dostane rodyho koníka gumeného na odrážanie a k nemu aj takú podložku na hojdanie, tešíííííííííííííííííííííííííííím

nefertitka
24. dub 2011

@ellysa to snad ani nie je pravda ze rok, to vazne? 😕 neverim 😝 ... o chvilu nam budu maturovat...
zlatunka je, drzi ti ked ju ceses? mne Nikolka tak "reve" doslova,ze az a to ju pritom ani netaham nejak...snazim sa co najmenej, ale strasne sa jej zacali motat vlasky. Strasne chutne licka ma 🙂 ...no...su to nase zive babiky 😉

mna nastastie "vymlati" len manzel, ty to mas veru horsie, utekaj kade lahsie;)))))

nefertitka
24. dub 2011

a to auticko je dobry napad, to Nikolku bavi stale, ine veci ju bavi alen chvilu...

mabe
autor
25. dub 2011

ahojte, tak vas jdu jenom rychle pozdravit z dovolene. mame se bajecne, anicka je hotova z tech deti kolem, porad po nich dela ruzny veci. mozna se neco novyho priuci. sice mame trosku destivo, ale anicka si hraje v herne s detma. mejte se tu krasne. jo a druha ms poporodni prisla presne po 28 dnech. 🙂

sarlotta
26. dub 2011

Ahojík holky, hezké úterýčko, tak jak Po Velikonocích ? Já teda unavenááááá 😝 Pořád jsme byli někde venku, na návštěvách a a na koště vína 😎
Dneska už se počásko zhoršilo, pršíííííí..ale neva... zas trochu změna, klídek doma 😉

sarlotta
26. dub 2011

@ellysa jéé, jaké culíčky máte.... my nif 😠 😀 😀 😀 krása 😉

bambi7
26. dub 2011

cafteee babule
ako sa mame?

no nam bolo super boli sme v sobotu bio farma salaš pozriet zvieratka a je tam aj ihrisko tak domka sa vyblaznilaaaa
v nedelu zasa na ihrisko a prisli sme az vecer a v pondelok oblievacka nas tato sa realizovbal a domku ako oblieval ta sa smiala a smiala no zabava a potom dedko to iste 😀 a potom sme isli na devin a bolo........

no a dnes prsiiii 😠

a zajtra ma domka 2 rokyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a ja v piatok 30 😝 no a v sobotu oslavujemeeeeee boze ako to leti taka bola malicka jajjjj 😉

nef mala je zlata a aj oli babule nase ........

no tak pekny dennnn

mili1
26. dub 2011

Ahojte, bambi gratulujeme Dominike aj tebe, veľa, šťastia, zdravia, lásky prajeme obidvom 😉 🙂 peknú oslavu 😉
my o chvílu budeme tiez oslavovat a neviem čo kúpime malému 😉
tak tak este len nedávno boli malické, strašne rýchlo to uteká 😉 🙂
Niky bol včera polievat s ockom a každého polieval a smial sa , no zlatý bol 😀

nefertitka
26. dub 2011

ahojte...
tak Velka noc za nami🙂 vidim,ze deticky sa z toho tesili🙂

@mili1 a co si maly vysibal?🙂

@bambi7 vsetko naj vam obom🙂 neuveritelne, ako to leti, a hlavne vela zdravicka...to bude velka oslava co? 😉

ellysa
26. dub 2011

@bambi7 všetko najlepšie obooooooooooooooooooooooooom 😀 😀 😀

bambi7
27. dub 2011

cafteeeeeeeeeeeeeeee dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee mocccccccccccccccc ste zlate babulky mojeeeee

no domka ma 2 roky jaj uz mame velkuuu slecnu....aj sama ukaze a povie ze ma dva 😀 teraz si pise teda akoze kresli ....je podarena

a vy ako co mate dnes na plane?
teraz pozerame vcielku maju a potom ideme von aspon na chvilku snad nebude prsat .....

tak paaaaa

mabe
autor
27. dub 2011

ahoj holky, nedocitam, neni nejak cas. anicka uz spinka. vzdycky vecer odpadne u prsa jako nic.porad lita za klukama a napodobuje je, stava se z ni lumpacka. 🙂 dneska jsme mely velkej vylet, pocasi se umoudruje. mejte se, vracime se v sobotu, takze pak se ukazu.
@bambi7 vsechno nejlepsi domce a brzo nejakyho bratricka nebo sestricku 😉

ellysa
27. dub 2011

ahojteeeee
bam ako ste oslávili
mabuš užite si to tam
inak dávam tip na jednu super hračku geomag baby, skôr teda asi pre aničku a šarlotku 😀

bambi7
28. dub 2011

ahojte

mabuska dakujem ...a pekne si uzite dovolenkuuuuuuu

elly bolo super ale oslava tata velka bude v sobotuuuuu aj moja 😉

no co mate dnes na plane?my ideme este daco pokupit ale az poobede a teraz pojdem von teda ak nezacne prsat 😒

uvarene mam vcera som navarila polievocku klasika to domka musi mat a kuracie maso na omacke a ryzu s hraskom 😉
a je tam aj metrovy kolac tak je hotovo 😀

tak babulky pekny den a este raz vam dakujemmmm ste zlateeee 🙂

nefertitka
28. dub 2011

ahojte, zas sa nam trosku kazi pocasie...vcera nas taky vietor a dazd chytil vonku ze az...dnes pojdeme az poobede, ak nebude prsat, peciem kura,tak musim byt pritom.
@mabe este si to tam uzite🙂

inak chcem sa vas spytat, Nikolka nam kaka 4 az 6x za den,ale je to normalne hovienko,tvarovane, ziadna riedka stolica,myslite,ze je to nieco co treba riesit, alebo len proste viac kaka?ani raz to nemala riedke este...dokonca to niekedy vyzera ako bobky od zajacika 😝

ellysa
28. dub 2011

@nefertitka podľa mňa má len rýchly metabolizmus, neboj, inak baby boli sme u dokiho, máme atopický exém a ešte aj mykózu na pipuške

mili1
28. dub 2011

Ahojte, nef ja si myslim že je to vela, len teraz kaká, alebo stále? ako dlho?je vela mliečnych vecí? určite sa spytaj na to lekara 😉
elly kde mate exem? my sme mali trocha na lickach, zmizlo nam to,klop klop, použivali sme excipial 😉
bambi dala si mi recept na varenie na zajtra 😉 😀 dakujem 🙂
U nas je pekne slnečno 🙂

sarlotta
28. dub 2011

@bambi7 taky gratulka k narozeninkám... to máš doma velkou slečnu 😎 😎

@ellysa jej ekzém... my taky mažem excipialem, nebo lipobase krém.. malá mívá suché tvářičky... momentálně asi reakce na opalovák- daylong 😠 .. nebo na nějaké jídlo, sluníčko... už jsem koupila vichy 50+ a je to lepší 😉

@nefertitka možná by to chtělo víc tekutin, jestli není spíš zacpaná a kaká na etapy pak, že jí to nejde pořádně, víc zeleniny, ovoce, polévek 😉

sarlotta
28. dub 2011

@mabe jeee ste na dovči, to je super🙂)) užííívej rodinky 😎

ellysa
28. dub 2011

@mili1 aj my na líčkach, tri týždne sme to mazali, ale nakoniec sa jej to zapálilo a mokvalo, tak už museli ísť kortikoidy

nefertitka
28. dub 2011

@ellysa aj my s tym bojujeme,v zime je to najhorsie,kazdy den sa mazeme 3x ichtyolom a tiez uz sme mali aj kortikoidy, teraz nam predpisali aj Aerius, vraj jej to mame davat pol roka kazdy den,este sme sa na to neodhodlali...ale uz cakame na to more,minuly rok jej velmi pomohlo,skoro vsetky ekzemy zmizli, vratili sa az na zimu. A mame jeden velmi skaredy na lavom lakti,uz rok sa ho nemozme zbaivt.
@sarlotta tiez som nad tym rozmyslala,ci to neni tym, ale snazim sa jej davat hrozno,hrusky,jablka,banany, cajiky tiez do nej tlacim,ale ona mi nevypije viac ako 500 ml caju a 500 ml mlieka denne, ale vd aj v ovoci je stava.Volala som lekarke,ale bavila som sa len so sestrickou,ze mame nasadit bio gaiu,tak nasadime od zajtra na 2 tyzdne.

mabe
autor
28. dub 2011

ahojte, tak mam tedka casek na vas. chlapi sly do hospody, deti spinkaji a baby mame kecanec. je tady uzasne, sice hodne hluku, hodne deti. anicka je ve svym zivlu. uz lip chodi po trave a lita za detma, teda klukama. 🙂 chce delat vsechno co oni, jeci vic jak doma, asi se opici. je to proste lumpajda, ale je tady krasne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru