Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
27. kvě 2011

ahojte, tak anicka kakala zatim jenom jednou a uz to bylo lepsi. byla jsem v lekarne a byly me dopouceny hylak kapky, tak jsem zvedava, aji po tech atb se ji streva zlepsi. dneska bude mrkvicka s bramburkem na obed. zitra na tu chatu jedeme, moc se tesim. manza dneska uplne ready, zadnej prujem, ani teplota.

ellysa
27. kvě 2011

@mabe tak to je fajn, že už je lepšie, mabuš a už učíš aničku na šerblík a bez plienky? lebo ja skúšam šerblík ale malá ani za svet na ňom sedieť, vždy si vstane a pociká sa niekde inde na dlážku 😅 . skúšam jej hovoriť, že robí cíííííííík, lebo už viem kedy ciká do plienky, ale asi to ešte nechápe, možno nie som dosť trpezlivá, vôbec neviem ako ju to mám učiť
nef, bambi, mili vy ste už bez?

mabe
autor
27. kvě 2011

@ellysa anicka nechce sedet na kakacu. takze ji nejak nelamu. jednou za tyden ji tam zkusim posadit. ja taky nejsem moc trpeliva

mili1
27. kvě 2011

Ahojte, elly, ja si myslim že je to ešte skoro, teda kazdý ma svoj názor, my sme začali ako rok a pol a este stále nie sme bez plienky , 😒 , teda vyciká sa aj vykaká do nocníka ale plienku ešte má, donedávna sedel bez problémov a teraz sa tam uz nechce posadit. tak to ide dookola, 2 týždne je a potom nic azas necham klud a zasa sedí, ale v lete ho uz necham bez a uvidime
Zajtra mame oslavu tak sa tešíme,dala som objednat tortu a vraj este budeme mat este 2, svokra pecie ale to mi povedala len teraz, mohla aj skôr nie? 😒 by som neobjednala , aj krsní rodičia donesu , tak neviem naco tolko torty 😒
Stale sme vonku, maly nechce byt vôbec dnu 😉 on len vonku na dvore alebo na záhrade

mili1
27. kvě 2011

Ďakujem za gratulácie !!!

ellysa
27. kvě 2011

@mili1 závidím ten dvor mne tak lezie na nervy kým sa vychystáme a aj tak máme len ihrisko, kde ju to ešte nebaví a tento týždeň sme začali chodiť na bazény, ale vlastná záhrada je super. 😀
neboj keď ostane, torty rozdáte

mabe
autor
27. kvě 2011

ahojte, tak anicka uz spinka, dneska spala jenom jednou dopo, takze je vyrizena. manza na chate s kamosema, takze klidnej vecer, nachystam si veci na zitrek sebou a pak se kouknu na telku a pujdu brzo spat. bez manzi se me v noci spi blbe, takze se budu urco porad budit.
@mili1 anicka uz ma taky takovou naladu, ze nechce byt doma. stjoji porad u dveri a to ju lakam na hracky, chvilku to zabere a pak zase je u dveri. vcera odpo sla ke kocarku a lezla do neho, kdyz jsem ju odtam vzala, tak rvala, takze jsem musela s ni ven.

ellysa
27. kvě 2011

@mabe olivia už spáva len raz denne

mabe
autor
27. kvě 2011

anicka jednu dobu cca pred mesicem,ale jinak ne a dneska jsem s ni byla dopo venku, myslela jsem si, ze bude spat, ale ona je hrozne rada venku, tak ji to nedalo spat. 🙂

bambi7
27. kvě 2011

cafte babule

co sa tyka nocnika tak ja som toho nazoru ako mili 🙂 nie je dobre na dieta tlacit......vsetko pride a nik sa vas nikdy neopyta od kedy nema plienky.....kamoska ma malu a zacala sama zo dna na den a mala 2,5r...a co nic jej neuslo.....a mili domka je tiez ako niky raz ano potom nie.......a co....... 😉

no dnes bolo super boli sme od 15,30 do 19,15 vonku a jasne ze aj doobeda 2,5 hod domka by ani domov nesla keby nemusela 😀

no tak pekny vikend babule
a ako sa mate ?mabus a vy ako

bambi7
27. kvě 2011

teraz som si vas docitala.....
elly ja si myslim ze mate na nocnik cas ale ak chce sediet na nocniku tak super ak nie tak nie 😉
druha kamoska zasa na malu jacala a naucila sa ale to ja nebudem .....robit jej stres .....ved sa nauci 😉 nic nam neujde.......

mabe
autor
28. kvě 2011

dobre ranko, tak dnesni noc desna. byly jsme sami bez manzi, anicku bolelo brisko, tak furt hekala. rano ridsi stolice, ale uz to neni vodovy, tak snad to bude co nejdriv ok. dieta bude porad + ty kapky. v pondeli jdeme stejne k dr., tak uvdiime. jinak deda vecer mel prujem, on umiral a porad hekal, je trosku hypochondr. babicka chudak skoro nechodi, litala po schodech, delala caj,....ja to slysela az pozdeji, jak to tam je. tkaze jsem nemohla spat aji kvuli nemu, co zase bude, jeslti nebude mu zase mooc zle a nebudeme volat sanitku.

nefertitka
28. kvě 2011

ahojte,

@mili1 vsetko najlepsie prajeme aj s Nikolkou a ked mate vela torty , tak posli 😀 😝
ten nocnik by som este neriesila, nema to vraj vyznam pred 16. az 18.mesiacom,my sme stale s plienkou a fakt sa nema tlacit dieta do toho, ja ked Nikolke nieco naslubujem,napr.ze pojdeme na trampolinu,ked sa bude pytat na nocnik, to sa pyta aj ked jej netreba a inak si veselo kaka a cika do plienky,ked ju necham bez nej,tak do gati a potom sa este chce v tej mlacke cvachtat nozkami 😀 😝 ... ale ked ju tam posadim,ze vycikaj sa,tak sa vzdy vycika aj ked len dve kvapky,ale teraz ma zas obdobie,ze ani zas svet si tam sadnut,to je kriku a protestovania,ze to az na najvyssie poschodie musi byt pocut podla mna. Na dovolenke planujeme nedavat plienku vobec,len na spanie, tak uvidime. A vezmeme nocnik.
@mabe a davas probiotika malej?
Inak ak vsetko pojde ako ma, tak v piatok uz by sme sa mali stahovat... 🙂

nefertitka
28. kvě 2011

no aj teraz ju manzel dava na nocnik a uz pocujem "nechcem sa vycikat" 😒 😀

mabe
autor
28. kvě 2011

ahojte holky, tak jsme se mely fajn. akorat to pocasi mohlo byt lepsi. byly jsme v chalupe, protoze prselo, akorat mensi prochazka venku. anicce se tam moc libilo a tedka uz spinka, sla trosku pozdeji, prootze spala v aute domu. zitra dopo nahore u babicky je tady teta a odpo na narozky manzove tety. takze zase je program. manza dorazi z te chaty asi po poledni.

@nefertitka davam ji hylak kapky forte. no, snad to bude lepsi, dneska uz jenom kasovita stolice.

mabe
autor
28. kvě 2011

@nefertitka jee, vy se mate, tak at to hladce vsechno probehne. 😉

mabe
autor
30. kvě 2011

ahojte, tak pisu od nasich. anicka v noci moc nenaspala, asi ji trapilo to brisko, strasne ji tam skroukalo a prdelä. rano v 8h me tahala ke dverim a ke kocarku, ze chce jit ven, tak jsem se za pul hodky nachystala od spani a sly jsme k nasim. mamka sla s ni tedka ven a ja odpocivam.volala jsem dr. a ta me preobejadnala na ockovani na pristi tyden. jinak ma anicka brat probiotika

ellysa
30. kvě 2011

@mabe a ako už anička papá, už jej dávaš jesť to čo vám, či stále variš osobitne, ja stále varím osobitne, vôbec nesolím, ale ma to nebaví, navyše mám pocit,že stále je to isté dookola

mabe
autor
30. kvě 2011

anca tedka usla, byla protivna.....spala s mamkou venku a tedka jak jsme dorazily ven, tak se furt po me plazila, ja bordel a nenajezena.. takze tedka papkam. odpo se asi pojedu podivat s ancou na ten golfac ke zname na bazarek. mam nejakou cestovni horecku - jedeme ve stredu s anickou s nasema na chalupu. mam strach, abych vsechno sbalila. jedeme nasim 3dverakem, takze nemuzu mit plno veci.....tak mam strach neco zapomenout

@ellysa ja anicce taky varim, vzdycky na dva dny, nesolim, nesladim. taky me to tak pripada, ale rikam si, ze vsechnu zeleninku ma a ovoce a preci proc solit a korenit???? kdyz to nepotrebuje.

mili1
30. kvě 2011

Ahojte, dakujeme nef, oslava dopadla super, robili sme guláš párty na záhrade, tak som to vymyslela aby deti neboli dnu aj tak by bezali na záhradu 😉 bolo fajne, hrali sa v pieskovisku a tak, 🙂
torty vam posielam, boli dokopy štyri 😀 mame celu v chladničke 😀
elly ano zahrada a dvor je super, ani si neviem teraz predstaviť ze by sme boli dnu, to by sa s malym nedalo, on je furt vonku, ani by sa mi nechcelo obliekat, ja som cely den v teplakoch, tu na dvore ma nikto nevidi, ale vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, keby sme tu boli sami, teda bez svokry, 😀 pomôže mi vela s malym, ale tie je nazory 😒 ako stari ludia 😒 ale inac sa da, no co narobim 😉
Babulky ja sa uz od septembra vraciam do práce, nie že by som chcela ale musím, dozvedela som sa to len nedávno tak narýchlo, odchádza kolegyna a musim nastupit , ak nepojdem obsadia mi miesto 😒 velmi sa mi nechce 😒

mabe
autor
30. kvě 2011

@mili1 ahojky, tak to je super, ze se vam oslava vyvedla. ja se tesim na baracek, ze budeme porad venku. sice bydlime tedka s babickou, ale musim jit z patra a deda ma hnedka zahonky a haraburdi, takze anicku tam samotnou nechat nemuzu. to je teda skoda, ze musis do prace a druhy ditko, nee?

mabe
autor
31. kvě 2011

dobre ranko devcata, tak anicka dneska vstavala zase v 6h, je asi ranni ptace po tatinkovi, i kdyz spinka 2x jeste pres den a vcera si dala hodne odpo. tedka uz je protivna, tak jsem ji pustila vceli medvidky a pujde si lehnout. odpo jdeme ke kamosce na baracek a vecer budu balit na chaloupku, zitra vyrazime s nasema. snad vsechno zabalim.

anitta
1. čer 2011

Ahoj holciny ja mam z ivf chlapecka pak jsem dvakrat otehotnela a pokazde potratila:((( ted jsem den po druhe revizi. Hrozne chci dalsi mimi ale ten strach! Jak to zvladnout? Ted jsem vycerpana!

ellysa
1. čer 2011

@anitta to mi je ľúto 😒 ,ako to prekonať? strach budeš mať už vždy,ale teraz treba počkať až ťa to najhoršie prejde a začať, keď dostaneš zasa chuť bojovať. Treba absolvovať vyšetrenia (robili ti nejaké?) a zamestnaj sa synčekom, mysli pozitívne, raz to musí prísť...
ja sa tak isto veľmi bojím znova začať pracovať na druhom bábu, aby sa to neopakovalo 😔 .

nefertitka
3. čer 2011

ahojte....
ako sa mavate?
ja som sa akurat rozculila,lebo svokra musi riesit zas Nikolkin nocnik, furt jej vravi ze fuj hanba taka velka a este cika a kaka do plienky a ze je pohodlna a bla bla....

nefertitka
3. čer 2011

a jej synacik(moj manzel) bol uz v 1 roku uplne bez plienky...no to chcem vidiet ako rocne dieta samo cika a kaka...neznasam taketo vymyslance

anitta
3. čer 2011

@ellysa ahojky no ještě mi zádná vyšetření nedělali mám trošku pochyby o mém dr. ale už to s ním řešit nebudu Davídek je po IVF a užjsem psala dopis do caru tak si myslím že tam se o mě postarají nejvíc a nejlíp sice to platíš ale máš jistotu že dělají co můžou a to já potřebuju... bude to běh na dlouhou trat to je jsasný ale věřím v dobrý konec se zdravym druhým miminkem v náručí... za Davídka jsem nesmírně štastná je spoustu žen které nemají ani jedno a co by za něj daly ale přeci jen když už člověk má v bříšku dvakrát život který skončí takhle brzy nechceš takhle skončit a nebojovat ba naopak ještě víc tě to žene do boje... nebo alespon já to tak mám... no snad se brzy źadaří již bez problémů přeji to tady uplně všem holčinám!

mili1
4. čer 2011

Ahojte, anit to mi je luto, my vsetky tu sme to prezili :-bolo to ťažke aj pre mna ( ale treba ist dalej, určite sa podari 😉 a tak ako hovoris su vela žien ktoré nemaju ani jedno babo, budme vďačné za všetko 😉 máš krásneho synčaka 😉 držím vám palčeky 😉
mab my chceme druhé bábo ale trocha neskôr,tiež sa toho bojim , hlavne tehotenstva a tvrdnutia bruška ale dufam že to zvládnem 😉
nef nerozčuluj sa , su aj vacsie deti čo este necikaju a nekakaju do nočnika , raz sa naučia nie? netreba nutit
kde je bambi? ako sa máte?

bambi7
5. čer 2011

cafte babuleee dako som nemala cas ........
co je tu nove a ako deturence?.....my sa mame ok domka je stale vonku a vonku.....

mili ahojky ako sa mate?
nef ani domke sa na serblik nechce neriesim to presne ako pise mili to pride.....

anitta to mi je luto ........mas krasneho syna a neboj bude este jednooooooo 😉 uvidis.....tak sa drzzzzz

tak babule cafte zatiallll

nefertitka
5. čer 2011

ahojte, tak my uz sa pomaly stahujeme,jezis to je zahul.... som aj zabudla,neviem,kde mi hlava stoji, od utorka uz byvame v novom....snad;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru