Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
9. lis 2011

som jej povedala,ze mesiacik to nepotrebuje, ze on nam iba po tme svieti, aby sme videli a ona na to,ze nech vezmem fixku a nech mu nakreslim oci,aby videl 😝

mabe
autor
9. lis 2011

ahojte, tak anicka spala 3h po tom vyletu s nasema, najedla se a tedka jela s tchanem. ja uz mam hroznej hlad, ale jim po kouskach, i to mdly nesoleny a vareny rizoto me chutna moc.
@nefertitka ja se trosku bojim toho obdobi, ze nebudu umet anicce neco vysvetlit.. 😀

mabe
autor
10. lis 2011

dobre ranko, tak dneska po ranu sok jak svina. testla jsem, abych vedela, jestli muzu vysadit utros a ejhle // - tlustice jak svina. mam z toho smiseny pocity, vcera jsem trosku zaspinila, tak me prepadl najednou strach, abych nespinila a nekrvacela.....na druhou stranu jsem si to moooc prala. mam proste smiseny pocity. zatim beru utros rano a vecer po jednom, tak si myslim, ze me ho dr. predepise 3x denne 2 tablety. budu ji volat za pul hodiny. kazdpopadne jako nejak odpocivat vic s anickou nemuzu. mam trosku strach, ale zase co se ma stat stane se. s anickou jsem teda na zacatku kolem MS taky trosku spinila.

nefertitka
10. lis 2011

@mabe teda, tak drzim palce, aby sa to potvrdilo a aby bolo vstko v poriadku 😉 my ideme teraz na 4 dni na vylet na Kysuce k prababke,tak sa tu zatial majte🙂

mabe
autor
10. lis 2011

@nefertitka uzij si vyletik 😉

mabe
autor
10. lis 2011

@nefertitka ja jsu z toho uplne mimo, porad me to vrta hlavou a nemuzu tomu uverit. ale takovy tlusty carky...

mabe
autor
10. lis 2011

holky, dekuju moc.
tak jsem od dr. zpatky. je jeste brzo na UTZ (13 den po ovulaci). dle UTZ mam zvysenou sliznici, dr. me vzala krev na HCG a zitra uvidime. pri vysetreni ani po nem jsem nespinila, coz rikala, ze je super.

mam z toho fakt smiseny pocita. dr. rikala netahat anicku a tezky veci, ale ono se to uplne neda. jasne, ze ju nebudu tahat zbytecne, budto pujde pesky nebo v kocarku,ale treba umyt zadek posratej musim v umyvadle. hodit ju do kocarku,....chapete. proste co se ma stat stane se.

my soulozily pred ovu jenom jednou a to 5 dni, takze jsem s tim vubec nepocitala. i kdyz me bylo divne a prsa me boli....

mabe
autor
10. lis 2011

nevim, kdy to rict rodicum. kdyz to budou vedet, tak me hodne pomuzou s anickou, i kdyz tedka uz taky pomahaji, ale zase se budou strachovat...

mabe
autor
11. lis 2011

ahojte, tak podle krve je vse tak jak ma, hCg odpovida tydnu. akorat jsem zazila nocni des. sla jsem v 2h si zavest prasek vaginalne a najednou cervena krev. byla teda jenom na papire, ale byla. tak jsem hnedka vzbudila manzu a strachovala se, on rikal pockej a rano uz jenom spineni a tedka uz ok. jak jsem volala dr., tak jsem se ji ptala a ona, ze sem se asi skrabla nehtem nebo tim praskem a jak jsu prokrvena. pry mam jest hodne vitaminu C, jinak zadny omezeni. hodne jsem premyslela, jestli jit dneska na ten koncert, ale potrebuju se nejak odreagovat. jedu autem a tam si kdyztak sednu. nebudu nejak hopsat. jinak dopoledne blivno, tedka uz muzu pomalicku zase jist.

ellysa
11. lis 2011

jeeeeeeeeeeeeeeeej @mabe to je super správa, tak nech je len všetko tak ako má byť tfuj tfuj tfuj 😀

mabe
autor
11. lis 2011

@ellysa dekuju, akorat dnesni noc me dala zabrat. nespala jsem od 2h

ellysa
11. lis 2011

@mabe si sa zľakla 😕

mabe
autor
11. lis 2011

@ellysa no, to dost, zase se me to vsechno vratilo. nastesti zatim dobry, tak snad uz to bude ok. s anickou jsem to mely taky jednou, kdyz jsem si zavadela.

bambi7
11. lis 2011

jeeeej mabuuusss slnieckooooo parada mocccc drzim palceeee a snad ta budem nasledovat ked priletim domov zo skotskaaaaaa potom posielaj tehu bacilkyyyyy
inak cafte babulky som stastna pre mabbbbb

no nef mozeme dohodnut stretko 😉 🙂

co mate na planeeee?inak pekny vikend

mabe
autor
12. lis 2011

ahojte, tak koncert uplne paradni. kdyby teda tam nebylo tak nahuleny, trosku vzduchu bylo, tak by to nemelo vubec chybu. prijely jsme domu v 0:30 a anicka vzhuru. pry sla spat v 20h uplne v pohode, akorat se vzbudila v 23:30 a chtela mamu, nebrecela, ale chtela me. dneska jsu teda jak prejeta. zitra jedeme rano vlakem do uherskyho brodu k tete, nasi tam jsou a pak s nema zpatky autem.

@bambi7 ahojky, dekuju moooooc. je to pro me takovej trosku sok, ze to slo tak rychle.
tehu bacilky tfuj, tfuj, tfuj,tfuj.....a diky moc koceno moje. snad vsechno bude probihat tak jak ma.

mabe
autor
13. lis 2011

ahojte, zdravim po navratu z vyletu. bylo to uzasny. anicce se moc ve vlaku libilo. pak jsme se pekne napapkaly, a jely po spinkani aniccinym domu. akorat jsem mela kombinaci: polivka z kolene, zeli s uzenym a pak pohar zmrzlinovej (teda jenom pulku) a pak jsem se pos*...jeste tedka domu jsem byla...
vadi nejak prujem v tehu, myslim, ze je to kvuli dehydrataci, ne? ale kdyz nezvracim a piju...

nefertitka
13. lis 2011

ahojte, tak my sme spat, bolo super, len kratko 😝
babka moja je uz na tom tak vselijak:(ledva chodi, malo je a pije a tak...chceli by sme ju sem zobrat na vianoce ( k mojej mame) aspon na take 2 mesiace,nech sa pozviecha trocha, len nechce ani za svet, snad ju nejak presvedcime...

@mabe nemyslim,ze hnacka by mal byt nejaky problem...tak budem moc drzat palce🙂

my zas mame take obodbie vymyslania,ze az, a hlavne so spanim, to su teda ceremonie pred kazdym spanim,aj poobede aj vecer...to ma strasne vela roboty zas vzdy a ona nejde hajat a hotovo...a ja ze uz to je za nami 😝

mabe
autor
14. lis 2011

dobre ranko, tak venku pekne kosa. S anickou pujdu ven az tak v 10h pro plinky prochazkou. jinak nic v planu prevratnyho nemame. ja bych jeste spala, ale musim si pockat az po obede. 🙂
@nefertitka to je dobre, ze jste si to uzily a babicky urcite pookreje. anicka nastesti s tim spankem je paradni

nefertitka
14. lis 2011

@mabe aj my ideme za chvilu von, furt to posuvam,kvoli tej zime, no ale uz je aj dost hodin, tak sa ideme zababusit a sup ho na ten mraz 😲 😝 ...uz by mohlo nasnezit...takto sa nic neda poriadne vonku robit

mabe
autor
14. lis 2011

tak dneska je anicka na zabiti. venku nechtela byt ani v golfacu, ani chodit, porad mrcela. takze jsme byly jenom po plinky a domu a hnedka odpadla. ja si dam obed a jdu za ni. at mam na nu na odpoledne nervy 🙂

nefertitka
14. lis 2011

my sme tiez jak vystreleni, dnes je to moje dieta total zdivene...
inak svokrin druhy synacik nam kupil cizmicky pre Nikolku, uz ich doma drzi asi 2 mesiace, dieta nema co nosit v tejto zime, tak som jej volala,ze co bude s tymi cizmickami a ze ona neriesi, nech zavolam jemu, predtym mi povedala,ze ona pre ne pojde a donesie nam ich, teraz uz zrazu neriesi,lebo sa nechce bavit s mojim muzom(ja som jej na to povedala,ze bud vsetci spolu,alebo nie), ze sem nebude chodit za chrbtom mm. Tak mi povedala,nech mu zavolam ja kvoli tym cizmam,no neviem,ked niekomu nieco kupim,tak to aj donesiem,nie?a nie ze nepridem,lebo moj brat bol s otcom...
napisala som,ze nech ich vratia, ze sa doprosovat nebudem, ze jej jej idem kupit nejake cizmicky sama. Nebola som drza podla vas?
snad som to nenapisala ako tatar 😝

ellysa
14. lis 2011

@nefertitka nie nebola, oni sú celí trápni, fakt ľutujem tvojho muža, že má takúto podarenú rodinu, on sa asi pre to trápi, čo? 🙄

ak jej niečo kúpili, tak jej to mali doniesť, nech si to teraz strčia vieš kam, hádam sa im nebudeš doprosovať, či je donesú darček, to akože čo má byť 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ellysa
14. lis 2011

baby inak my sme dali malej predvčerom von nové topánočku na zimu a oni ju odreli a od vtedy chodí aj doma nejak čudne na jednu nožičku, stavia sa len na vonkajšiu stranu chodidla, tak teraz sme z toho s mm mimo, či utekať kúpiť iné topánky, alebo počkať, ale už sme sa objednlai aj k ortopédovi, strašne sme sa vyľakali, hlavne môj muž, ten je úplne besný z toho 🙄

nefertitka
14. lis 2011

@ellysa nestresujte sa podla mna, ona preto asi chodi na vonkajsiu stranu chodidla, lebo ta druha strana ju boli, tak si hlada polohu, v ktorej sa lepsie citi, ako sa jej lepsie chodi.Obuvajte jej teraz nieco ine a uvidite, ci sa to zlepsi. Ak je to z tych topanok,tak by som ich vratila.
Nam takto ako opisujes Nikolka chodila,ked si natiahla na nohe sval, ona ale zasa stupala na vnutornu stranu chodidla. Po nejakom tyzdni uz zacala chodit normalne.

No to som rada,ze zdielas moj nazor;) hej trapi sa, ja to viem, ale nedava mi to nejak najavo, ale ja to na nom vidim. Hrozne, on akoby ani z ich rodiny nebol. Snad aj jemu tak raz nesibne na stare kolena 😝

nefertitka
14. lis 2011

nam by to financne pomohlo,keby jej tie cizmicky dali, ale radsej miniem na to ja, ale budem mat svoju hrdost

mabe
autor
14. lis 2011

@nefertitka to je hrozny ty vztahy.. ☹ 😠

bambi7
14. lis 2011

cafte babule.....

mabuska slniecko ako sa mas teda mate?a ako sa citis myslim na tebaaaaaa a dakujem za tehu bacilky....snad po dovolenke budem aj ja coskoro tehu....tak este 2t a idemeeeeee

no nef jaj .....myslim si ze jeho mama robi chybu a jeho brat tiez podla mna sa nema co nahnevat a uz vobec nie ze sa nebude bavit ved je too jeho otec a je jedno uz co bolo dovodom......aj tak sa s tm uz neda co robit a myslim si ze moze povedat co si o nom mysli a to je tak vsetko .......bude stale jeho otec a nechapem brata ved ked sa nechce bavit s otcom tak nech .....
mozem sa opytat otec si nasiel inu? ked je tak dusno koli tomu?
a myslim ze si napisala dobre ved tie cizmicky uz mali doniest davno.....

a co ste dnes robili?

nefertitka
14. lis 2011

@bambi7 no jeho otec ma za manzelku zenu uz 25 rokov, ktora vraj bola dovodom rozvodu mojho svokra a svokry, to ona nevie prekusnut...no ale za to predsa ich deti nemozu, co bolo medzi nimi...
kedy idete na tu dovcu?
no a mam tiez ten nazor, ako si to ty napisala...
Ani mi na tu sms nereagovala, asi sa zas urazila 😝

bambi7
14. lis 2011

nef no jasne ze deti za to nemozu a ani jeden z nich by nemal robit to ze nech si vyberaju ci jeden alebo druhy je to hrozne ved su obaja rodicia
jasne ono je to tazko co bolo medzi mimi.......ale ak si to je jedno kto najde niekoho druheho a su tam male deti je to podla mna tazke neviem si predstavit keby som bola na jej mieste......ono je aj logicke ked je clovek nahnevan a aj deti to vedia vsetko tie podla mna vedia vsetko aj ked mi si myslime ze nie ........su vnimave....... 🙂 ale ako pises je to uz dlho co by uz malo byt vsetko davno ukludnene a ked svokra nevie zabudnut to ho musela inak asi lubit nie? ale jednoznacne by nemala zatahovat detiiiii a uz vonkoncom nie davat im dake ultimatum koho si vybrat .......vobec by ich nemala zatahovat do toho ak chce nech sa vyrozprava ale to tak vsetko.......podla mna
a nechapem brata ved on ked nechce nech sa nebavi ale oni ako bratia by mali komunikovat aj ked nemaju rovnake nazory .....no nie?
som sa rozpisala 😀

nefertitka
14. lis 2011

@bambi7 no vidis?presne ako to pises ty,tak to citim aj ja...vsetko do bodky...a uz je to fakt dlha doba, tak by jej s tym mohlo prestat sibat...
no a toho jeho brata uz vobec nechapem.
ale ved ked jej to takto viac vyhovuje, jej problem,nikto jej nic neurobil a ked sa nezacne spravat normalne, tak bohuzial, bude mat asi aj po vnucke, lebo ja sa s nou za takychto okolnosti a pri jej pripadnom pokracujucom takomto spravani s nou stretavat teda nechcem.
Tiez si myslim,ze ho asi este lubi 😝 ale popiera to...
A ona asi nechape, ze ak nieco mojmu muzovi zakaze, tak tym ziska akurat tak pravy opak:P...takze mam taky dojem, ze jeho otca teraz uvidime este castejsie ako doteraz 😝
A dakujem za nazor Bam 😉 si zlata

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru