Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
28. únor 2012

@nefertitka vidis, taky si rikam, jestli bych to radsi nemela mit. uvidime jak dopadne to imunologicky vysetreni

kockacz
28. únor 2012

@mabe JJ imunologicka pricina je docela casta. V mem pripade proste telo bere zarodek jako vetrelce a vyrabi embryotoxicke latky ☹ Nejak mu to nemuzu vysvetlit 😖

mabe
autor
28. únor 2012

@kockacz takze jsi dostala predison a musis ho nejakou dobu brat a potom muzes byt tehu?

kockacz
28. únor 2012

@mabe Prednison a Pentomer. Az ty hlidane hodnoty spadnou do normalu, tak potom jdem na to 😝 Do te doby to nebudem znova riskovat. Modlim se, aby leky uz zabraly, zatim vysledek nic moc 😠

mabe
autor
28. únor 2012

@kockacz a jak dlouho to beres? mozna me to taky ceka, uvidime po vysetreni

okata
28. únor 2012

@nefertitka a ked vedeli aký máš problém,prečo si to nebrala hned od začiatku?tak to je super a mala si šťastie,že si vydržala až do 24 tt,lebo mne to odišlo bez clexanu vždy do 6tt

saminomimino
28. únor 2012

@maji9 omluva že vám sem lezu,ale nedá mi nereagovat, právě jsme taky v rodině objevili forever aloe vera,zatím mám ten gel a piju ho každý den,mamča už jej užívá déle,máme krémy a zubní pasty,plánujeme časem pořídit jen to a dětem ty jejich přípravky na užívání,slýcháme na to jen chválu,tak jsem ráda že tu má někdo dobré zkušennosti,sice nepotřebuji pomoct otěhu ale vím o lidech kterým se nedaří a tak to je pro mně nová dobrá informace že aloe může pomoci i touhle cestou,

ještě jednou omluva za příspěvek mimo diskuzy a všem miminka do bříška 😉

okata
28. únor 2012

@mabe ,no ja mám mutáciu aj homo aj hetero,ale vraj ked sa počas tehotenstva pichá ten clexan alebo fraxi tak ,že to je OK.Tak ked lekár tvrdí,že je to v poriadku tak asi je..........

maji9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kockacz
28. únor 2012

@mabe Prvni kontrola byla po 8 tydnech.

nefertitka
29. únor 2012

@okata mne prve dve tehu vydrzali do 8tt. Neviem,preco mi to nedala hematologicka (navyse moja "uzasna" svokra), ale potom v nemocnici mi to rychlo nasadili, aj sa pytali, ze kto je moj hematolog a preco to este nemam. Takze tak. Ale s nou sa aj tak uz nebavim, lebo nie len v tej oblasti je na hlavu, ale to je jedno. Ale az po dlhsej dobe mi napadlo, co vsetko to zas mohlo sposobit. Mozno aj nemuselo, ale vzdy je lepsia prevencia, nie?
Ja mam tu mutaciu tiez od oboch rodicov. Takze aj moje dieta to ma....

mabe
autor
29. únor 2012

ahojte, tak dnesek super. byly jsme s kamoskou venku celej den. anicka se chvilku vyspala v kocarku po obidku a zase behala. tedka uz spinka, ja jsu teda taky grogy, na cerstvym vzduchu... 🙂

martusinek
1. bře 2012

@nefertitka Ahojky, děkuji za povzbudivou zprávičku. Včera jsem byla na kontrole a doktorka říkala, že to klidně už může být ovulace, vyšetřila mě a říkala, že je vše v pořádku. Koupila jsem si u ní nové vitamíny pro snažící a pro těhotné, je tam větší obsah kyseliny listové a ještě té druhé než ve femibionu. Ty vitamíny se jmenují chytré miminko a stojí 330Kč, což je levnější než femibion. Mám to jíst od první ms, tak už aby přišla. Co je PN?

martusinek
1. bře 2012

Ahojky holky, tak tu pročítám nové příspěvky a musím říct, že doufám, že nějaké podobné choroby nemám, protože mi nedělali žádná vyšetření, protože se to prostě po prvním potratu nedělá. Udělali mi jen testy na zbytkové hcg, na přítomnost nějaké infekce a na toxoplazmozu, protože mám doma kocoura. Všechno je v pořádku, tak budu jen vyhlížet první ms a pak začnu papat ty nové vitamíny, jmenují se Chytré miminko. Po druhé ms se začneme snažit a doufám, že se to brzy povede a bude to miminko opravdu chytré a pochopí, že ho moc chceme a že se u nás bude mít báječně a nenapadne ho nikam odcházet.

nefertitka - Určitě hned jak se to dozvím, půjdu na Pracovní neschopnost a budu klidně jen ležet a hodně se opatrovat, protože chci, aby to vyšlo a věřím, že i manžel to pochopí a bude se o mě starat....snad už bez zpěvu písně Černý muž pod bičem otrokáře žil🙂 jako to bylo minule

mabe
autor
1. bře 2012

@martusinek ja taky beru jinou listovku od firmy finclub carditabs, beru to uz tedka i presto ze chci zacit snazeni az tak za pul roku 🙂
@martusinek drzim palce u snazeni, ja si ty vysetreni vydyndala az po dvou potratech, urco to bud eok 😉

blandik
1. bře 2012

@martusinek - tak včerejši kontrola dopadla dobře, bylo vidět embryo - má 7,4mm, srdíčko i žloutkový váček...sice dr myslel, že už bude větší o týden, ale nakonec že to odpovídá...tak snad bude vše v pořádku, je fakt, že toto těhotenství se cítím jinak, nějak hůř, tak mě často napadá, jestli je vše ok...A vodu tam viděl opět...

okata
1. bře 2012

@nefertitka ahoj,no vidím,že nie som jediná čo má v "úžasnu svokru a svokra"....ja neviem po kom to mám lebo moji rodičia si to skontrolovať nedali ani moje sestri a ja mám zatiaľ iba trombofilny stav a nie trombofiliu ja mam iba geny,ktoré ju môžu spôsobiť,a teraz mi hematologička dala nie 0,2 clexan,lebo mám nizku váhu,tak,že pre istotu 0,3 fraxiparin,tak dufaam,že to nie je silné a ked zostanem tehu tak to nič babatku nespôsobí........

mabe
autor
1. bře 2012

@blandik a co rikal na tu vodu?

nefertitka
1. bře 2012

@okata hej mam...ale uz som sa jej hadam zbavila🙂ale to je dlhy pribeh 😝 ..tak si to radsej pichaj, ci manzel bude?moj pritom odpadaval:p
@martusinek
no snad si tvoj manzel len sem tam zaspieva 😀

ja som brala acidum folicum, dve tbl denne.... a zelezo 2x denne, to ani neviem preco, aj napriek tomu, ze som ho mala dostatok...v tehotenstve byva casty problem so zapchou a zelezo to este zhorsilo, tak potom som ho brala uz len raz denne.... to bolo hrozne, hodiny na zachode 😝 ...a naj bolo, ked mi povedali, ze na velkej nemam moc tlacit...no 😵

okata
1. bře 2012

@nefertitka ...ja nemam problem si to pichat,uz som to brala do brucha............a manzel nema s tym na stastie problem......

blandik
2. bře 2012

@mabe - ptala jsem se ho, jestli tam ještě je, tak říkal, že ano...ale tak nějak to smetl, že to se může stávat..pro mě bylo tak krásné, že mimi má srdíčko a žl.váček, že jsem snad ani nechtěla slyšet všechna ta možná a jestli...uvidím příště... 😉

mabe
autor
3. bře 2012

@blandik jasnacka, vsechno je ok. prckovi tluce srdicko a to je uzasny, drzim palce dal 😉

blandik
3. bře 2012

@mabe - děkuji:o)

martusinek
3. bře 2012

@blandik Ahojky, to je super. Mám moc velkou radost!!!!Držím pěsti, ať máte i nadále velikánské štěstí!!!

mabe
autor
4. bře 2012

Dobre ranko, tak vcera jsme zasly vecer k tchanovcum a zeptaly jsem se jich, co by rikaly, kdybysme se teda nastehovaly o vchod vedle do toho posledniho patra. a oni, ze nam to nechtely rikat, aby nas do neceho tlacily,ale ze si taky mysli, ze je to dobrej byt za dobrou cenu. pak rekla tchyne, ze urcite svagrova by nam to nedoporucila, ze budeme moc blizko (coz fakt udelala), ale ze jsme prece dospeli a zname se 15 let, tak si reknem,c o se nam nelibi.coz jsu strasne rada, ze to rekla sama. takze su klidnejsi. 🙂 no a potom tchan volal te pani co to prodava a ona ze tak rychle se nekdo ozval a ze se musi rozmyslet, kdy ten byt opusti a jestli teda vubec, ze neni na 100pro rozhodla. nechapu, proc si dala inzerat. no kazdopadne jsme se domluvily, ze se ozve, co a jak a koupime to bez realitky. tak snad to klapne. 🙂
za chvilku jdeme ven aji s kocarem velkym. pojedeme za brno do lesa pestovat turistiku a anicka se vyspi pres poledne v kocarku. 🙂

mabe
autor
5. bře 2012

dobre ranko, tak za chvilku razime ven, dat prihlasky do dvou skolek. rozmezi 2h pro odevzdani, snad to stihneme obejit s anickou. 🙂

mabe
autor
5. bře 2012

vcera jsme zacly s manzou zase pestovat turistiku. usly jsme 12km, anicce jsme vzaly kocarek, aby se pekne prospala pres obed a byly jsme celej den v trapu - paradni 🙂

nefertitka
5. bře 2012

ahojte...
@blandik len tak dalej, same pozitivne spravy 🙂

@mabe odkedy chces dat Anicku do skolky?
ta turistika je dobra vec🙂 my len taku mensiu si davame s Nikolkou🙂 po lese pri jazere;) uz su snezienky, tak sme boli nazbierat, hura, uz pomalicky zacina jar;)

mabe
autor
5. bře 2012

ahojte, tak jsme byly podat dve prihlasky. byl to teda boj s anickou, aby sla rychleji a my to vsechno zvladly vcas, mely jsme rozmezi dve hodiny na dve skolky, od sebe dost vzdalenych, takze se vztekala, kdyz jsem ji popobizela, ale zvladly jsme to. akorat nam rekly, ze neni vubec sance, coz vim, zkusily jsme to. tedka odpadla unavou sama v posteli, coz neni obvykly. byly jsme totiz bez kocarku.

@nefertitka no, od tri let, coz je pristi rok, ale muselo se to nahlasit uz tedka

mabe
autor
5. bře 2012

@nefertitka venku je nadherne, odpo zase razime. musime teda na urad, zaplatit za manzu pokutu za parkovani. pry to mam vzit na sebe, ze me daji mensi 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru