Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
5. bře 2012

@mabe no ved, pouzi zensky sarm 😀

mabe
autor
5. bře 2012

@nefertitka sarm, treba tam bude baba

blandik
5. bře 2012

@martusinek - děkuji, děkuji... 😵

mabe
autor
5. bře 2012

ahojte, tak jsem zpet. pokuta 200kc, pan policajt me to ukazal, ptal se jestli jsem parkovala ja, ja ze ano a on ze by to mohlo byt az 2000 a rekl, ze se domluvime na 200kc, taky dobry.

bambi7
6. bře 2012

ahojte babulkyyy uz sa hlasim

ako sa mate?
my vsetko ok sme teraz stale vonku konecne je uz v celku ok pocasie......
inak snazenie sne odlozili do juna .....ideme na dovolenku do turecka aj s kamoskou a jej rodinkou tak tam bude mat domka jej kamosku co e s nou kazdy den tak baby len kecaju ako sa budu kupat a tak.....
mas tato potrebuje oddych stale maka a ja sa tiez moc tesim ideme cez rakusku cestovku tak uvidime sluzby ci je to lepsie ako kazdy hovori,,,,,,

inak vidim nove babule tu prajem skore tehulkovanie a novej tehulke gratulujem a urcite vsetko dopadne super musiiiiiii
tak sa majteeee

nefertitka
6. bře 2012

ahojte

@mabe tak si to super poriesila;)

@bambi7 a kam do Turecka idete? my ideme tiez, v juni sem : http://koala.sk/dovolenka/turecko/club-belinda-...
uz sa tesime🙂
tiez sme uz rozmyslali, ze niekedy skusime rakusku cestovku, tak aspon povies🙂

bambi7
6. bře 2012

pekne nef a na kolko idete?
ja viem ze ideme do side tiez na 12 dni je hned hotel pri mori ale zabudla som nazov..... 😅
aj ja sa tesim

nefertitka
6. bře 2012

tiez na 12 dni

nefertitka
6. bře 2012

vlastne nie na 12, ale na 11

mabe
autor
6. bře 2012

ahojte, tak za dnesek uz mam dost. rano v 9h do kavarny, pak v poledne ven na hriste, pesky do mesta cca 6km, vymrzla jak svina a pak cvicit. anicka uz tedka spinka, chudak spinkala v kocare po kavarne jenom pul hodky, pak u tchanovcu, tak tedka odpadla. zitra pujde k nasim, ja zustanu doma a budu si uzivat klidu bez km 😀 a budu zehlit a uklizet. 🙂
@nefertitka jojo, dopadlo to dobre u policajtu 🙂

@bambi7
@nefertitka my premyslime, jestli nepojedeme v cervnu s tchanovcema do toho chorvatska. tedka budeme mit snad aji my na to more, kdyz pujdeme do bytecku. pry pani rekla vcera tchanovi, ze spise ano (jakoze nam to proda) a do konce tydne rekne co a jak casove. 🙂 bylo by to uz fajn se prestehovat. sice tady u babicky platime pakatel, ale uz chci mit svoje, svuj klid. tady vyjdu s ancou na chodbu a je to uuu, anicko,...karani kdyz se vzteka a tak...

nefertitka
7. bře 2012

ahojte... to je zas zima, co?

@mabe chodte k tomu moru, ak sa vam da....Anicke sa urcite bude pacit a navyse more je velmi dobre na kopu veci🙂

martusinek
7. bře 2012

Ahojte holky, 16.-18.3. jedeme s manželem na hory, nelyžujeme, ale budeme turistikovat, tak doufám, že tam nikde nezapadneme🙂. Moře bych brala taky, ale na to nám asi nevyjdou penízky, ta nemocenská je fakt bídná. 19.3. nastupuji zpět do práce, na jednu stranu se mi moc chce a na druhou se mi nechce vůbec. Bojím se reakcí dětí a některých kolegyní. Při minulé návštěvě mě jedna kolegyně stihla seřvat. Dostala moji třídu a děti ji nemají rády, dokonce proti ní psaly petici a dávají jí zabrat, jsou na ni oškliví, no a ona mě obvinila, že je k tomu nabádám a že je ovlivňuji proti ní, to je ale úplná hloupost. Já měla a mám svých starostí a svého trápení dost a něco podobného nemám zapotřebí. Když na mě tak ječela, jen jsem plakala a snažila se ji překričet, aby na mě neřvala, že to nemám zapotřebí. Pak jsem si doma říkala, že seřvat ženskou, která přišla o dítě a je v šestinedělí, udělá asi jen naprosto sobecký a neempatický člověk. Hlavně kvůli ní se mi do té školy nechce. Dokonce prý řekla řediteli, že jestli jí to třídnictví nenechá, že odchází ze školy, takže jen díky ní mi mou třídu nevrátí. Moc mě to mrzí.Jen doufám, že to bude v práci v pohodě.

nefertitka
7. bře 2012

@martusinek no to je mi cele luto...ta osoba nebola asi v poriadku sama so sebou..
teraz ti daju inu triedu, ci ako?
uzite si hory🙂

mabe
autor
7. bře 2012

dobre ranko, tak anicka uz jela s tatkou k nasim a ja se vrhnu na generalni uklid a odpo zehleni. anicku priveze manzel az vecer, ale je jasny, ze po obede k nasim zavolam, co a jak delaji.

@nefertitka nam se taky vycisti hlava a kdovi, treba tam poridime tondu, pokud bysme teda jely az v zari 😉
@martusinek nekteri lidi jsou fakt na palicu 😖

nefertitka
7. bře 2012

@mabe no ak sa budete uz snazit, tak je velka sanca ze si poridite Tondu 😉 na dovolenke a tesne po to ide nejak tak rychlejsie;) a urcite sa vam precisti hlava, mne sa vzdy precisti🙂 a isli by ste autom?zvladne to Anicka? zari je august ci september?ja viem z tych vasich len prvych 6 mesiacov 😀

mabe
autor
7. bře 2012

@nefertitka zari je devatej mesic 😀 . tchanovci jezdi autem,takze autem, na makarskou rivieru, kemp dole. tam jsou i chatky.my jezdily do stanu, ale s anickou bych jela do chatky aspon, svuj zachod,....tedka nas ceka snad to stehovani do bytecku, tak bude dalsi zivotni vec vyrizena a pak po prazdninach, kdo vi...anicka by to snad zvladla, doufam.

mabe
autor
7. bře 2012

devcata, tak je to tady. pani volala, ze nam ten byt proda a dneska vecer jdeme k ni se domluvit na konkretnich vecech. 😀 jsem moc rada, ale zaroven mam takovej ten zvlastni pocit: a je to tady. proste zase jedna velka zivotni zmena. hnedka se stejne stehovat nebudeme. nejdriv se pani nekam musi prestehovat, pak vymalovat, udelat zdenou koupelnu, kuchyn udelat, ale uz je to o neco bliz.

mabe
autor
7. bře 2012

no holky, me to v hlave vsechno srotuje 😀

nefertitka
7. bře 2012

@mabe ja ten pocit doverne poznam🙂 my sme sa stahovali uz 3x...teda 2x, prvy raz som sa ja stahovala k muzovi, ale tam sme byvali chvilu
je to zmena...
ja uz mozem povedat, ze som si tu, kde sme konecne zvykla.

mabe
autor
8. bře 2012

dobre ranko, tak vcera jsme byly vecer u pani, podivaly jsme se na byt, pokecaly o vsem. takze to budeme kupovat bez realitky, rikala ze stehovani vidi tak 1-3 mesice. manza uz da udelat kupni smlouvu, chce zalohu 200 000kc, coz neni problem a hnedka jak bude podepsana smlouva, tak ho pani prepise v katastru, i kdyz nebude jeste odstehovana, pry nam veri. 🙂 takze tedka se me hlavou vsechno honi, co a jak udelat,... 🙂

nefertitka
8. bře 2012

ze -1 a snezi 😨

mabe
autor
8. bře 2012

ahojte, tak my ze cviceni doma, venku je hnus. mokrej snih pada, otres. odpo budeme doma, anca tedka odpadla a ja odpadnu asi s ni.
aha, mdz, tak gratulace

mabe
autor
9. bře 2012

dobre ranko, tak dneska jsu jak prejeta parnim valcem, unavena uz od vstavani, nevim jestli je to tim utrosem... dopo pujdeme ven na hriste a odpo pojedeme s anickou asi objednat dort k narozkam, chtela bych naseho oblibenyho krtka.

nefertitka
9. bře 2012

ahojte....
my pojdeme von az poobede, doobeda sme troska upratovali s Nikolkou, strasne rada umyva dlazky 😉 ...ktovie dokedy jej to vydrzi🙂
co budete varit cez vikend?dajte tip 😕
dnes si spravime rezance s grankom, ale uz vidim, ze to do nej nedostanem, ona nechce nic nasladko;(

mabe
autor
9. bře 2012

@nefertitka to anicka by se utloukla po sladkym, kdyby ho mohla 🙂 ja nevim co budu delat. jdu objednat ten dort a pak se stavim do masny a uvidime co me napadne.

martusinek
10. bře 2012

@nefertitka Ahojky, omlouvám se za prodlevu. Nedostanu žádnou třídu. Rozvrh hodin budu mít stejný, takže úvazek zůstané také stejný, ale třídnictví nebudu mít vůbec. Po čtvrteční kontrole u doktorky mi to je jedno, protože nám bylo dovoleno se snažit o mimčo hned po první menstruaci, tak ji vyhlížím o to víc.-). Snad přijde co nejdříve.

mabe
autor
12. bře 2012

dobre ranko, tak kuz mame teplicko, po ranu prijemnych +8C. az se anicka dodiva na skolku, tak pujdeme do mesta vyridit na zdravotni pojistovnu, ze zustavam s anickou doma. odpo pujdeme asi na motorku po okoli. dneksa zkusim udelat ty zapeceny brambory se zeleninou na zitra. dneska jeste dojime rajskou ze vcera.

nefertitka
12. bře 2012

@martusinek takze pojdete znova na to? 😉 budem moc drzat palce, aby to uz vyslo, ako ma....

@mabe aj tu je teplo, ale prsi:(
ale uz sa tesim, na vikend hlasia az 18 stupnov 😀

nefertitka
12. bře 2012

fuj baby, ja som inak mala hrozny sen...stale sa z neho neviem spamatat...
Bola som s mojou mamou u nej doma a Niki sa hrala na balkone a vypadla z neho, zacali sme si s babkou hovorit, ze to nemoze byt pravda, ze to je urcite sen a o chvilu sa zobudime, ani jedna sme sa neodvazili pozriet von, ci tam naozaj lezi ( babka byva na 11.posch.), nakoniec som sa odvazila a vykukla von a niki tam lezala v ruzovej bundicke svojej, co som nechapala, lebo vypadla, ked bolo teplo a bola len v tricku a nejaka zena ju dvihla a niesla ju k nam, rychlo som zbehla dole, Niki este zila, zobrala som si ju na ruky, cela sa triasla a z ust jej striekala krv ☹ 😢 😨 ...utesovala som ju, ze vsetko bude dobre, aj ked som si myslela, ze nebude a bolo mi strasne a stale mi je. Na to som sa zobudila a uz som nemohla zaspat. Fuj....hrozne....uplne zivo som vsetko prezivala, ja neviem, kde na tie sny chodim, vela krat sa mi snivaju krvaky a nechutnosti, ale toto bolo strasne, tam slo o moje dieta

mabe
autor
12. bře 2012

ahojte, tak mam naladu na hovno. pani, co jsme od ni mely koupit byt, tak volala, ze ji ten byt kam se mela stehovat nevysel, nekdo ju preplatil pry, takze hovno. pry rikala manzovi, ze jakmile bude mit neco novyho, tak se ozve,ale kdovi. doprdele fakt! pardon. byty jsou, ale tento byl idelni. ja se tesila. 😖 ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru