Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa aha, nechtela jsem te nejak znervoznet tim rozebiranim. urcite to vyjde, drzim palce 😉

ellysa
22. kvě 2012

@mabe pre istotu som doktorovi madarovi napísala mail, hádam odpíše , ak mi povie, že ho mám nsadiť, tak ho začnem užívať, dnes mám celkovo nejakú depku, či predáme byt, či sa toto podarí, dnes to na mňa doľahlo, hlavne keď mi je zle a malá je ako čert, som práve robila pohovor s WC misou a malá mi tam hádzala lego kocky 😅

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa tak to jsi udelala dobre s tim mailem. a v kolikatym tt jsi? uz je ti teda spatne? a chtely byste do vetsiho bytecku nebo do domecku? to mela mala teda peknou zabavu 😀

ellysa
22. kvě 2012

@mabe asi v 5tt, ideme do bytu 3i, s predzáhradkou, už v auguste sa sťahujeme

mabe
autor
22. kvě 2012

@ellysa jee, tak to vam tise zavidim to bydlenicko. my cekame az se ozve pani s tim bytem vedle tchanovcu. uz pred tremi mesicema jsme se dohodly, ale pak ji vybouchl ten byt, kam se mela stehovat. pred tydnem ji tchan potkal a pry si porad hleda. vsak my nikam zatim nespechame, s anickou se to da v tech dvou pokojich u babicky v baracku, ale az bude dalsi ditko na ceste, tak se budeme muset uz rozhoupat. je to 4+1 teda v panelaku, ale v poslednim patre s vyhledem a hlavne budeme mit na to hotovost, takze zadny zadluzeni.
s tim tehu mam obrovskou radost a drzim paleckyyyy 😉

nefertitka
22. kvě 2012

@ellysa a robila si si aj test?

ellysa
22. kvě 2012

@nefertitka áno dva-pozitívne

martusinek
22. kvě 2012

Ahojky holky, nějak mi to nedalo a zase bych se ráda zapojila do vaší diskuse. Dnes jsem 9+4 tt a celé těhu mám nějaké potíže, tak doufám, že to dopadne dobře. Nejdřív krvácení v 5/6tt a týdenní pobyt v nemocnici, pak hematom, který tam je pořád, pak křeče (což prý bylo nadýmáním) a teď v sobotu jsme zase byli v nemocnici. Doktorka mi dovolila jet na křtiny do Benešova, což je hodina a půl cesty, jenže jen co jsme tam dorazili, jsem začala krvácet, bylo to víc než minule, ale ustávalo to, stejně jsme jeli do nemocnice. Nasadili mi utrogestan (polykat-nezavádět) a ascorutin, mimi na utz prý nic nechybělo a nic ho neohrožovalo, mělo 27mm a tlouklo mu srdíčko. Nicméně mi ta doktorka do zprávy jako diagnozu napsala: hrozící potrat. Od té doby vše ok, jen včera večer mě trochu bolelo bříško a bylo mi nějak divně. Dnes jsem se vzbudila se špiněním na kalhotkách a od té doby, když jdu na wc, tak mám na papíře hustý průhledný hlen s trochou krve. Vyděsilo mě to, tak jsem volala doktorce a pokud to bude stejné nebo to ustane, mám přijet ve čtvrtek na utz, pokud se to bude horšit, mám jet do nemocnice. Já se tak bojím. Snad to bude dobré.

ellysa
22. kvě 2012

@martusinek no to si naozaj ideš užiť, len nech sa pekne drobátko drží 😉

martusinek
22. kvě 2012

@ellysa děkuju, doufám a věřím...snad to zvládneme

mabe
autor
22. kvě 2012

@martusinek no ,nemas to jednoduchy holka. drzim palce, aby mimisek vydrzel.

nefertitka
22. kvě 2012

@martusinek neboj, bude dobre, ja som mala toto iste cele prve tri mesiace stale dokola....
len prosim ta lez, lez a lez. Ja som sa snazila fakt len lezat...bala som sa aj sadnut si. Ziadne cesty autom radsej neabsolvuj. A drzim palce

@ellysa 😉

nefertitka
22. kvě 2012

inak dnes som merala nase dieta a ona ma uz 104cm...nejak strasne rychlo rastie...

a obdivujem vas, ze sa snazite o druhe babo a velmi vam vsetkym drzim palce....;) ja uz na to nemam ani kusok odvahy.Este by som nejak prezila mozno potrat na zaciatku, ale keby to malo dojst vo vyssom stadiu, ako mi to hrozilo uz od 24tt, tak toho sa strasne obavam. Jezis, ked si spomeniem na to tvrdnutie brucha hadam 60x za den, to bolo hrozne. Len mi je luto, ze Niki bude sama...no ale co sa da robit

martusinek
22. kvě 2012

@nefertitka Ahojky, moc děkuji za podporu. Já také jen ležím a sednu si maximálně když jím nebo sedím na záchodě🙂. Jinak jen ležím a čtu si a opravdu nic nedělám. Dokonce ani nevařím, dělá všechno manžel a každých 14 dnů sem jezdí na víkend mamka a pomáhá mi a uklidí mi a vyžehlí a tak. Opravdu jen ležím a modlím se, aby mimísek vydržel, termín mám 21.12., tak máme před sebou ještě dlouhou cestu, ale věřím, že se dočkám a bude to dobré.

martusinek
22. kvě 2012

@mabe Děkuji, moc.

nefertitka
23. kvě 2012

@martusinek tak to rada pocujem, ze lezis🙂 neboj od druheho trimestra uz mozes viacmenej fungovat normalne 😉 aj Nikolka je decembrova;) sice mala byt januarova, ale trosku sa poponahlala 🙂

mabe
autor
23. kvě 2012

dobre ranko, tak dneska jedeme s anickou na kontroly k ORL a k detske, tak snad uz bude vse ok. jedu sama autem, ja svatecni ridic. 😝 😀
@nefertitka naprosto te chapu, ze uz nechces. ja jsem taky jedinacek a necitim se nejak ochuzena. ja bych teda chtela jeste jedno dite a proto nezbyva nic jinyho nez to zkusit znovu. snad uz to bude bez problemu stejne jako u anicky a budu moct normalne fungovat s anickou.

mabe
autor
23. kvě 2012

@martusinek je dobre ze se o tebe tak staraji. ja kdyz jsem cekala anicku, tak jsem taky jenom lezela, polehavala, skoro nic nedelala prvni trimestr a to jsem nespinila a nic, ale pro sichr po tech dvou MA:

nefertitka
23. kvě 2012

@mabe no to si ma potesila, ked si napisala, ze sa necitis ukratena...aj ked si jedinacik, ved tiez si vravim, ze Nikolka nebude prvy ani posledny jedinacik na svete...
a ako si sa rozhodla s tym morom?pojdete?

mabe
autor
23. kvě 2012

@nefertitka necitim se nijak zle jako jedinacek 🙂 . k mori nepojedeme, pojedeme na chalupu do jeseniku radsi. anicka tam bude mit vic vyziti. na kole, chodit po horach, kdyz budou vedra, tak se muze do chladne chalupy schovat. 🙂

nefertitka
23. kvě 2012

@mabe no ved to asi budete mat lepsie, kedze ste mali ist autom a nebolo by tam ziadne vyzitie. My to tam budeme mat super v tom, ze tam bude aj ihrisko, aj detske bazeny a smyklavky, vecerna minidisco a tak...takze Nikolka bude mat co robit cele dni🙂uz sa neviem dockat 😀
To moje male sidlo ma zas asi natiahnuty sval na lytku, stale vravi, ze ju to boli a nevie dosliapnut na nohu. Ja netusim, kde si to zas natiahla. No a tie jej nohy keby ste videli ake ma cele modrinove, pomoc. Tolko modrin pokope som este nevidela.

mabe
autor
23. kvě 2012

ahojte, tak anicka je uz uplne v poradku. zadnej zanet v uchu, poslech dobrej, takze jeste do zitrka brat atb a hotovo. do nedele pry bez deti a pak uz normalka fungovat. 🙂
@nefertitka anicka je taky strasnej zivel, tedka jsem ju tahala do auta z auta, jak byla venku po delsi dobe, tak byla jak utrzena ze retezu. 😀

mabe
autor
23. kvě 2012

@ellysa jak je koceno? 🙂

ellysa
23. kvě 2012

@mabe dnes som bola u svojej obvodnej doktorky, brala mi krv na Hcg a aj na hematologické testy, mám si ísť po ne budúci týždeň, doma som si robila test a už je čiarka úplne silná, je mi fajn, sem tam za deň mám ťažký žalúdok, inak fajn 😉

mabe
autor
23. kvě 2012

@ellysa jee, tak to je super, ze je ti dobre a ze budes mit ty testy hotovy pro sichr. 😉 moc ti drzim palce

mabe
autor
23. kvě 2012

ahojte, tak anicka konecne uspana. myslela jsem si, ze to bude vetsi zahul, spala totiz od 14-16h, nastesti uz usla. zitra odpo si ji berou tchanovci domu, aby mela zmenu a zitra uz stejne dobira atb a dopo budeme pict rohlicky. 🙂

mabe
autor
24. kvě 2012

dobre ranko, tak dneska dopo posledni den doma s anickou - odpo jde anicka k tchanovcum a zitra uz normalka pujdeme ven, huraaaaa. 🙂 zkusime tedka dopo pect rohliky s anickou. 🙂 vecer si jdu zacvicit, parada.

nefertitka
24. kvě 2012

@mabe je to hrozne tolko trcat domas dietatom,ze?
My sme tiez s Nikolkou predvcerom piekli babovku, miesala o dusu🙂 a predtym sme piekli buchty, keby ste videli tu kuchynu a Nikolku, vsetko od muky 😀 a tym, ze si to sama upiekla, tak to aj papala, lebo doteraz nic take do pusy nechcela dat ani za svet.
My mame teraz zazitky, mame pred domom cirkus - levy, tigre, tavy, lamy a neviem co este, tak kazdy den chodime "tigerkov" (ako Niki vravi) pozerat 😀 ....rozmyslam, ci ju aj na predstavenie zobrat, ci by mi tam obsedela 😕

mabe
autor
24. kvě 2012

@nefertitka tak tedka jsme udelaly ty rohliky a des: ja su teda strasna kucharka, vubec me to nejde, jakysi patvary a anicka rozhazela mouku po cele mistnosti, ale strasne ju to bavilo. 🙂 kamaradka byla s triletym v cirkuse a dobry pry. ja bych to zkusila kdyztak odejdete.

nefertitka
24. kvě 2012

@mabe ja som sa muky z kuchyne nemohla tyzden zbavit;)
skusime, prinajhorsom odideme a su tam kolotociky aj, tak sa povozi...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru