Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
27. pro 2012

baby, zajtra ma ten moj poklad uz 4 roky 😕 😀 .....to kedy stihla? 😝

nefertitka
27. pro 2012

@ellysa ja uz som aj zabudla, ono to zvykne kopat aj v noci, ked spis, ze?

ellysa
27. pro 2012

@nefertitka no jasné, ako sa pretočím tak ďobe

ellysa
27. pro 2012

@nefertitka wooooooooow všetko naj naj a mám sa na ten vek tešiť, či ani nie, lebo teraz je to katastrofa, mám doma jedno upišťané, rozmaznané, tvrdohlavé stvorenie ,akurát mužovi hovorím, že ja ju v puberte asi zaškrtím

mabe
autor
27. pro 2012

@ellysa ja mam doma taky takovy stvoreni 🙂 zda se me , ze je hrozne nevychovana 😝

mabe
autor
27. pro 2012

@nefertitka vsechno nejlepsi nikolce 😉

nefertitka
28. pro 2012

@mabe
@ellysa dakujem 😉
no ja neviem, tiez je upistana aj teraz, ale myslim ze je to o trosicku lepsie ako v 3 rokoch... 😝 ....no a v puberte veru tiez neviem na co sa tesit 😝

nefertitka
28. pro 2012

tak berem spat, co som povedala, za dnesne rano som skoro ohluchla a chytila porazku, ako mi tu to moje dieta vrestalo za vsetko, no a ved nedavno mala aj hlasivky vykricane niekolko dni....;p

mabe
autor
28. pro 2012

ahojte, tak dnesni den zase plnej. uz toho mame vsichni dost. 😀 zitra dopo vyzenu manzu ven s anickou a trosku si poklidim. odpo si pro anicku dojdou tchanovci a pak jdeme do toho kina a pak na pivko s kamaradama a pro anicku si prijedeme na obed nebo az pozdeji, ale uz to vidim, ze to zase nevydrzim a i kdyz budu unavena, budu chtit za anickou hnedka na obed. 🙂

mabe
autor
29. pro 2012

ahojte, tak manza je s anickou venku, ja uklizim. dneska teda to kino a pak nejaky pivko. jsu zase nervozni z te noci, anicka bude u tchanovcu, uz nebyla takhle pryc 3 mesice, tak jsu z toho nervozni. 😝 vim, ze to zvladne, ale mama, chapete...

nefertitka
29. pro 2012

@mabe nestresuj🙂 vsetko je ok🙂

ellysa
29. pro 2012

čaute baby, tak ja hlásim kvalitnú predpôrodnú depresiu, malá ako čert, zaspáva o jedenástej aj keď cez deň nespí, s revom a u nás v spálni, neviem, čo sa jej porobilo, tak ja som už úplne na nervy celú noc aj dnes celý deň som prerevala 😢 , už začínam mať obavy aby ma nechytila depresia aj popôrodná

nefertitka
30. pro 2012

@ellysa neboj, prezila si raz, prezijes aj druhy...a teraz je ovela vacsia sanca, ze to bude jednoduchsie ako pri prvom. Ja budem na tom tak isto ako si teraz ty, no a ty uz to budes mat za sebou a ja budem este len trpiet. Skus sa psychicky nejak nastavit na to, ze to bude lahsie a rychlejsie, nerozmyslala si, ze si radsej zajednas ten epidural?nebudu take bolesti ako bez. Ja ked budem moct(kvoli fraxiparinu), tak si ho urcite dam, bez debaty. Jednak nebudes citit bolest ale len tlaky a bude to lepsie aj pri zasivani, ak k tomu dojde. Uplne ale chapem, ake pocity prezivas a drzim palce, aby to vsetko prebehlo lahko a rychlo 😉

stella6
30. pro 2012

Ahojte...chcem sa spytat...po akom case ste po potrate dostali ms? Mne lekarka hovorila ze 4-6 tyzdnov a ze bude silna a bolestiva...presli len tri a ms je tu. Uplne slaba, bolesti som mala len prvy den. Neviem co si o tom mysliet...ci to je vobec ms. Lekarka ma dovolenku az do konca buduceho tyzdna a do nemocnice sa mi moc nechce. Pri mikro to vlastne vsetko skoncilo silnou ms, vtedy ni bolo od bolesti na odpadnutie...take nieco som ocakavala aj teraz.

mabe
autor
30. pro 2012

ahojte, tak anicka uplne v pohode u babicky a jakmile dosla mamka, tak se na me vrhla a uz nechtela ode me jit, asi jsem ji chybela. 🙂 🙂 dneska jsem byly 3h v ikei, doladovaly jsme kuchyn, par zmen jsme udelaly. 🙂 nakonec jsme se rozhodly, ze zitra budeme doma s anickou, nikam se nam nejak nechce, i kdyz bysme mely hlidani od moji mamky. budeme proste spolu. 🙂

mabe
autor
30. pro 2012

@ellysa mala ti tak nespi? mozna ty vanoce ji nejak rozrusily. anicka taky spi az kolem te 22h, ale spi i v poledne tedka posledni dva dny. chci po svatkach nastavit zase rezim, vstavat v 7h, jit spat v poledne na hodku a vecer do 21h usnout.

mabe
autor
30. pro 2012

@nefertitka
@ellysa holky, ja mela cisare, ale epidural si urcite necham dat, to bez debat 😉

ellysa
30. pro 2012

@stella6 ja som oba razy dostala presne podľa cyklu a bola normálna, nie silnejšia

mabe
autor
30. pro 2012

@stella6 ahoj, pokud nejak nekrvacis a nemas bolesti, tak bych nekam nejezdila a pockala co to bude. mozna se jeste docistujes. jak jsem to mela, tak to uz si nepamatuju. 😖

mabe
autor
30. pro 2012

@ellysa tak co , jak je dneska?

ellysa
30. pro 2012

@mabe trochu lepšie, snažím sa myslieť pozitívne aj keď strach mám stále, ale tak už to nezastavím, že? 😝
Oliviu sme teraz dva dni ničili, a nedali spať na obed, tak už spí

mabe
autor
30. pro 2012

@ellysa ja taky mela pred koncem strach, ale mimco musi ven, to je jasny. a to ja mela cisare jasnyho.

nefertitka
31. pro 2012

@ellysa tak to je dobre, ze uz je lepsie 😉
ja uz by som najradsej bola niekde na konci...uz ma tieto nevolnosti a citlivost na kazdy pach vrcholne nebavia...ale ze vrcholne, to je na nevydrzanie

nefertitka
31. pro 2012

vsetko naj do noveho roka vam prajem 😉

mabe
autor
31. pro 2012

ahojte, tak my jsme dneska doma. o pulnoci pujdeme nahoru za babickou a dedou a moji mamkou si pripit a hotovo. nejak to nehrotime. udelamy si zapekany tousty a rum s kolou a hotovo. 😀

PREJI VSE NEJ DO ROKU 2013 😉

bambi7
1. led 2013

cafte babule vsetko naj do noveho roka 🙂

ellysa
1. led 2013

aj vám všetko naj 🙂

mabe
autor
1. led 2013

ahojte, tak mame za sebou vanoce a silvestra a hura zitra do normalniho bezneho dne. 🙂 zitra jdeme s kamoskou dopo do kavarny, tak pak anicka asi nebude spat po obede, uvidime jestli me neusne po ceste domu. dneska teda taky nespala, takze cekam, ze pujde spat v 19h. 🙂 no, my asi taky pujdeme s manzou, uz jsme dost unaveni.

holky, tak dneska dosla posledni MS pred snazenim. takze cca za 12 dni ovulka. 😝 😀 uz chciiiii, snad to tehu tentokrat vyjde.

mabe
autor
1. led 2013

jinak manza uz ma asi balici horecku. bali CDcka do krabice. 😀 rikal, ze pomalinku zacne, at toho pak nemame moc. 😀 uz se to blizi 15-20 prebirame byt. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru