Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
13. pro 2013

ahojte, tak jsem tedka az dorazila. histologie v poradku, nic co by tam byt nemelo, tam nebylo. pry tam byl utvar 6x7x2cm mazec. ani me neprohlizely, jenom se zeptaly co a jak a rekly dobry...

nefertitka
13. pro 2013

My sme dnes s Nikolkou boli v optike kupovat nove okuliarky a nevedela tam obsediet, lebo teta proste musela medzitým obsluhovat dalsich zakaznikov a ona sa proste vrtela, vravela, ze uz jej je dlho, ze chce ist uz odtial prec, tak som jej vravela, ze musíme cakat, ze sa neda nic robit, teplo jej bolo, ved mala tielko, tricko, gate, pod tym pancuchy, vyzliekla som ju najviac ako som mohla a teta predavacka ma nastvala, pyta sa jej ze "chces cukrik"?A Niki samozrejme ze "ano" a ona ze "nedam ti, si zla"...jak ma na.rala...ako si moze nejaka predavacka môjmu dietatu rozpravat, ze je zle, a navyse bolo jej iba dlho a este to povie takymto stylom s tym cukríkom! Tak som jej povedala, ze nie je zla, ale hypertaktivna, ze nikde nevie proste obsediet a navyse sme tam trcali tak dlho kvôli nej. Deti samozrejme este nema. Som sa jej to rovno opytala, ked je taka "mudra"!

mabe
autor
13. pro 2013

@nefertitka co to bylo za babu? 😠

nefertitka
13. pro 2013

@mabe taka nejaka mlada...ocividne skusenosti s detmi nema este ziadne 😠

nefertitka
13. pro 2013

@mabe a ako ti spava mala v noci?

mabe
autor
13. pro 2013

@nefertitka v noci dneska uz zase dobry. první kojeni po 4h a pak cca po 2,5h. ona je zlata, když nesnim nic spatnyho, tak je to celkem v poho. nejaky prdiky ma odpo a navecer, ale v noci spinka. tedka jsem zvedva, kdy usne, trosku poplakava a anicka dela blbiny a ja su dneska grogy po tom cestovani.

casia
14. pro 2013

zdravíme a přejem pěkný víkend🙂

mabe
autor
14. pro 2013

ahojte, tak skoro všechny darky koupeny, takze to bylo plodny nakupovani, anicka nespala po obede u thcanovcu, takze tedka uz jde, pepca odolava, ale doufam, ze taky brzo vytuhne a taktéž, mam toho plny kecky. 😀 zítra nic nemame v planu, udelat akorát retez z papiru do skolky na stromeček a mozna nejaka prochazka. 😀 tak peknej advent 🙂

zuzkat1
14. pro 2013

Ahojte.po dlhej dobe bol manzel doma tak som to rychlo vyuzila a boli sme v auparku kupit hanke darcek. Kym som kupovala on ju zabaval.
Dostane nieco velmi podobne...len detaily sa lisia...
http://m.ebay.com/itm/360807106221
A este auta z cars a knizku piesni s klavirom-sucast knihy
Do skolky uz nepojde,maju tam sarlach tak ju necham doma,ale vianocny koncert ju vezmem ak bude dost deti na vystupenie. Ale stale mi chybaju darceky pre chlapov...😝

ellysa
14. pro 2013

@casia aký drobček 😎 😵

ellysa
14. pro 2013

@zuzkat1 domček prekrásny, my sme si už dnes urobili predčasného ježiška a na dlhé zimné večeri kúpili xbox, tak sme skákali, len na mňa niečo lezie, triaška, horúčka bolesť hrdla, svalov asi chrípka bleeeeeeeeee

zuzkat1
15. pro 2013

@ellysa Dakujem.dufam ze aj princeznej sa bude pacit🙂
Fuha takto pred sviatkami choroba nic moc. Tak sa poriadne liec.. drz sa
Kamoska si 2roky dozadu 9 muzom kupila xbox..

zuzkat1
15. pro 2013

@ellysa s muzom🙂

zuzkat1
15. pro 2013

Baby ja uz chcem vianoce... Neviem sa dockat toho aby som dala malej darceky😝

mabe
autor
15. pro 2013

Ahojte, tak uz se nam to blizi. my mame rodinnou pohodu. manza s anickou delaji papirovej retez na stromeček do skolky i domu, pepca usla u tancovani myho s ni v ruce a ja si poustim B SIDE BAND a Vojta Dyk. 🙂 anicka pomaha tatovi a u toho tancuje. 🙂 zítra prijde dopo kamoska, pak prochazka pro anicku do skolky a v utery dopo nakupy ve meste s mamkou a musim jit s pepcou odpo na vysetreni sluchu do porodnice, jedno ucho jim neslo zmerit, tak musíme ještě jednou.

mabe
autor
15. pro 2013

@ellysa jejda, at te to brzo prejde. manzu zase skrabe v krku, on to totiž prechazi, anicka zase sopli, tak uvidme jak to dopadne. ve stredu mají besídku, tak snad bude v poradku a uzije si to

zuzkat1
15. pro 2013

Tak manzelov synovec dostane peniaze😝 a svagor klasika kozmetika a svokor stale netusim...ostatne mam akotak kupene... Ale uz kaslem na to.

ellysa
15. pro 2013

@zuzkat1 my sme si už dnes robili stromcek síce je to taká polmetrová vyprchlina ale tento rok ešte kvoli malému taký-máme ho na stole a budúci rok si kupime nejaký krajší

zuzkat1
15. pro 2013

@ellysa my mame uz roky umely 1,5m vysoky.zdobit budeme s hankou buduci vikend. Ale uz sme sa dohodli s muzom ze buduci rok kupime zivy. Nech ma mala radost. Myslim ze ninka to vnimat este nebude ale hani uz bude takmer 5rocna tak sa bude tesit🙂 nech uz je zajtra...mne tie prac.dni ovela rychlejsie ubiehaju aj ked som doma... Vikendy su hrozne dlhe...

mabe
autor
16. pro 2013

ahojte, tak mame zase nemocného tatu, kasle, boli ho v krku. 😝 anicka trošičku taky pokaslava, ale z nosa netece, není zahlenena, tak sla do skolky, uvidíme co se z toho vyvrbi. pepcu trapi od rana brisko, uplne v ni skrouka. snazi se spat, ale place ze spani a to jsem nic nemela včera nadymavyho. ja chci za chvilku ještě vysat a prijde me ta kamoska. 😀

mabe
autor
16. pro 2013

my jeste nemame stromeček, ale udelaly jsme retez včera na nej 🙂

nefertitka
16. pro 2013

@ellysa aj my uz mame stromcek, Niki tolko dobiedzala, az som sa nechala rpehovorit, mame umely, ale ako je ozdobeny, vsetko tam skoro dala ona, troska som to poopravovala, ale nechcem jej kazit radost;) ved to je jedno, hlavne, ze tam nieco visi a ze je ozdobeny

mabe
autor
16. pro 2013

tak vy všichni uz mate stromek? to nejak zaostáváme 😀

mabe
autor
16. pro 2013

@nefertitka jak se mate dneska? co budete delat?

nefertitka
16. pro 2013

@mabe ideme este piect nejake suche pecivo, Niki ma taku knizku My little Pony z lidla a su tam recepty, tak chce odtial nieco upiect, pride moja mama, tak budeme mat babsky den a vy?

mabe
autor
16. pro 2013

@nefertitka jee, tak to budete mit bezva. no, me prijde v 10h kamoska s 3mesicni holcickou, takze budeme kecat a pak si dame obídek spolu a v 15h razim pro anicku do skolky. 🙂 zítra dopo město s mamkou a pak na 13h na kontrolu sluchu s pepcou, v porodce ji neslo jedno ucho zmerit.

nefertitka
16. pro 2013

@mabe No super, aj ty mas pekny den pred sebou🙂 aj u vas je taka hmla?

nefertitka
16. pro 2013

tak tato bol pre vysledky u imunologicky, neviem nic, ze ake ma hodnoty, co ma s imunitou, lebo on je jak teliatko, snad mu to vysvetli obvodna, ale ma nejake zvysene tri hodnoty a z toho jedna su mykoplazmy 😠

zuzkat1
16. pro 2013

@mabe ani my este nemame stromcek...

@nefertitka a to mu nic nepovedala? len dala vysledky? Ved ona ju bude liecit nie?

nefertitka
16. pro 2013

@zuzkat1 no povedala, nech s tym ide za obvodnou, vravim, ta lekarka je cela divna, teda ta imunologicka...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru