Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
5. bře 2014

@nefertitka a ptala ses ho konkretne, ze spinis, co to je? všechno zacina byt prekrveny, tak to klidne muze byt z toho.pokud nevidel hematom nebo tak něco, tak bych se neznepokojovala. urcite to bdue v poradku, ale zkus vic odpočívat, at zbytecne nespinis.

bambi7
5. bře 2014

cafte babule
mabus super ze si kupila nausnice 😉 ja som domke tiez vymenila 😉

nef urcite to bude ok ,ako pise mab skus viacej oddychovat 😉

ja idem za chvilku na tanecnu ,domka tu uz poskakuje ze kedy ideme tak pekny den

zuzkat1
5. bře 2014

Inak dievcata zacinam mat nocne mory ze mi odide voda cestou pre malu do skolky.vobec netusim co by som robila...

nefertitka
5. bře 2014

@mabe ano povedala som, ze spinim a on ked mi pozeral sonom, tak povedal, ze z maternice krvacanie nejde

nefertitka
5. bře 2014

@zuzkat1 a nenechas si ju uz doma radsej? Alebo nemozes v takom pripade zavolat mame, alebo niekomu z rodiny?

zuzkat1
5. bře 2014

@nefertitka doma ju nenecham. Mama aj otec robia,ale blizko skolky,len nie vzdy su v robote do 3tej.manzel je vela mimo blavy. Svokre ju nedam to radsej porodim v buse a ani svokra ani svokor nevedia kde ma skolku.

nefertitka
5. bře 2014

@zuzkat1 no skoda, ze sa nepozname a nemozes mi samozrejme doverovat, kludne by som ti ju postrazila;)
mas to fakt dost komplikovane

zuzkat1
6. bře 2014

@nefertitka Dakujem si mila🙂 ale zrejme sa vsetko vyriesi ked sa mala neotoci,tak to bude sekcia a ta bude iste planovana. Myslim ze sa neotocila,hore ma nekope len dole a asi v strede brucha-to budu asi rucky🙂

nefertitka
6. bře 2014

@zuzkat1 😉 nepresvedcila si ju? 😝

mabe
autor
6. bře 2014

@nefertitka tak jaka holka? a co mate v plane? my pojedeme tak za hodku objednat dort anicce k narozeninam. a pak odpo pro anicku do skolky, musíme trénovat i otaceni

zuzkat1
6. bře 2014

@nefertitka zda sa ze je tvrdohlava😝 ja a muz sme byci tak ma byt po kom,hanka je kozorozec a ninka bude baran😀
Ale este je sanca... V pondelok idem este k mojmu dr a potom uz k porodnikovi,tam mi snad urobia sono.

nefertitka
6. bře 2014

@mabe spinim a stresuje ma to. Tak ale nemozem kazdy den k dr. behat.
@zuzkat1 tak v pondelok uvidis;)

bambi7
6. bře 2014

cafte babule ako dnes?

mna boli sed.nerv tak lezkam a idem sa s domkou dako pohrat a dnes budem lezat moj ju berie potom von 😉

navarene mam tak az zajtra spravim plnenu papriku a babovku a bude

zuzkat1
6. bře 2014

@nefertitka nestresuj.. tym si nepomozes,skor naopak...
No v pondelok nie,moj dr mi sono nebude robit.

atija1
6. bře 2014

ahojte...som tyžden po missed a. kedy by som mohla najskor otehotniet?

bambi7
6. bře 2014

ahoj atija to mi je luto,snazit sa mozete po 3 mes moc drzim palce urcite to uz dopadne dobre 😉

atija1
6. bře 2014

ahoj bambi,mysliš že ak by som otehotnela skor bolo by tu riziko že to zas tak dopadne?aj ja som mala termin v juli

bambi7
6. bře 2014

atija nemusi sa stat nic mam kamosku ta po 2mes otehotnela a vsetko bolo ok ,len je dobre aspon 2 menstuacie a co povedal lekar?
teraz si mala 1 missed?
neboj urcite sa podari ,ja som teraz 5 krat tehotna mam jednu babulku a teraz cakam druhu vidis ide to len sa nevzdavaj 😉 a pozitivne myslenie

nefertitka
6. bře 2014

@atija1 ja som teraz tehotna po 2 MS... a vela bab poznam, ci takto otehotneli a vsetko v poriadku, ale zas je to u kazdeho ine...takze riad sa svojim vnutornym pocitom🙂

mabe
autor
6. bře 2014

ahojte, tak jsme byly tri hodky pryc. jela jsem objedna hello kitty anicce dort a je to blizko kamosky, tak jsem ji zavolala a ona byla doma, tak jsem si tam dala obídek a tedka dorazila domu. mame s pepcou 1,5h na hrani a pak zase ven pro anicku a na hriste. 🙂 dneksa ma manza zapas, tak uspávám sama, takze si anicku musim poradne utahat nebo ona me? 😀

mabe
autor
6. bře 2014

@nefertitka urcite to bude v poradku, někdo spini cely tehu

zuzkat1
6. bře 2014

Ahojte.v skolke su kiahne...este vcera sa hrala s chlapcom ktory dnes uz neprisiel... Dufam ze to nechytila.Necham ju teraz doma ale je z toho nestastna...mam nervy z toho.Teraz bude vsade musiet chodit so mnou,len bud.tyzden mam 2lekarov.
Inak uz 3x mi volali z banky pupocnikovej krvi. Furt otravuju ze odber a zlava atd. Uz neviem ako im povedat ze nemam zaujem. Nechapu..

atija1
6. bře 2014

bambi7 toto bol moj prvy missed,doktor povedal aby sme 2 mesiace počkali,ale ja už by som najradšej hned otehotnela...velmi tužim po babatku

bambi7
6. bře 2014

atija chapem a budes coskoro tehu neboj ale aspon jednu menst by som urcite pockala a drzim palce 😉

ellysa
6. bře 2014

@zuzkat1 u nas zasa vsi omg

zuzkat1
6. bře 2014

@ellysa no to este nebolo u nas...

atija1
6. bře 2014

bambi7 dakujem...dufam že sa nam to poštasti..

nefertitka
6. bře 2014

@ellysa jezis, z toho mam hrozu ako hovado....brrrr

mabe
autor
6. bře 2014

ahojte, tak my 1,5h po skolce na hristi, anicka tam dneska mela kamarádku ze skolky, tak si pekne hraly a behaly a anicka nebehala jenom s klukama. 😀 stejne jsme dosly jako prasátka domu. 😀
@ellysa vsi? no teda...

nefertitka
6. bře 2014

@mabe vy uz ste mali?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru