Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
2. lis 2009

elly, bude vsechno ok, ale chapu, ze mas strach. jakmile prekonas svou hranici tt, tak to bude lepsi a lepsi.

vysledky do 14 dnu, tedka je to tyden, ale muzou byt uz za 10 dnu, tak pocitam ve stredu. ale stejne se tam divam kazdej den, tak 3x.

nefi, vim, ze porad s tim otravuju, ze mam strach, ale nemuzu si pomoct. je to ve me. mala uz se ozvyva, jeste ne velky kopance, ale takovy tlakovy kopanecky, ale mrka se. 🙂

mabe
autor
2. lis 2009

nedokazu si predstavit, ze bych na plodovku nesla a cekala do porodu.

nefertitka
2. lis 2009

neotravujes mabe,ja ta chapem,ved som si to sama zazila,cim som mala vyssi tt,tym som bola spokojnejsia....ale ty sa podla mna uz nemas coho obavat,vysledky budu urcite dobre a nemasani nejake problemy,podla mna je vsetko takako ma byt a nic zle sa uz nestane....uz potom len porod prekonat,hadam bude bezbolestny,nie ako ten moj 😉

mabe
autor
2. lis 2009

nefi, vcera jsem rikala manzovi, ze nevim, jak ten porod zvladnu. hormony se mnou cloumaji.

nefertitka
2. lis 2009

normalne ho zvladnes,tak ako kazda ina;) ak budes chciet,das si epiduralku a pojde to aj bez bolesti🙂

nefertitka
2. lis 2009

a bude pri porode manzel?

mabe
autor
2. lis 2009

uz zase predbiham, nejdriv se tam musim dostat.

nefertitka
2. lis 2009

dostanes....ani sa nenazdas ako....a bude to tu🙂

mabe
autor
2. lis 2009

nefi 😉

mili1
2. lis 2009

Ahojtee, ste tu este,,,? mab porod zvladnes ...nebojkaj....boli ato ale da sa to prezit.... 😉

mili1
2. lis 2009

Nef ten porod bez bolesti asi neexistuje...kazdy porod boli len niektory viac a niektory menej 😉

nefertitka
2. lis 2009

asi nie mili,ale kamaratka mojej sestry povedala,ze ju nic nestihlo ani boliet,ze jej pichli epi a o chvilu bola mala vonku🙂 tak neviem

nefertitka
2. lis 2009

ale ona si zvykne aj vymyslat,jej mala ako 6 mesacna vraj chodi uz sama na nocnik 😀

nefertitka
2. lis 2009

a ako 3 mesacna sa sama posadila 😨 😵 😀

nefertitka
2. lis 2009

a moja mama sa jej opytala ci nevie nahodou uz citat 😀

nefertitka
3. lis 2009

a to tu nikto nebol cely den? 😕 🙂

bambi7
3. lis 2009

cafte babulky

ja som daka prechladnuta ale snad to coskoro prejde.....mala je podarena stale je pri mne a chce sa tulit 😀 pokladik moj krasny jaj som taka stastna ze ju mammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme
no a dnes sme mali karfiol s mrkvou ked je tam mrkva zje vsetkoooooooooooooo
inac sa mame super a vy ako?

bambi7
4. lis 2009

no babule ako kde sa flakate?no pisem cierne body 😀
jaj som daka chora zajtra idem k lekarke mala je od dnes poobede u svokrovcov pre istotu a tak mi chyba aj jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj stale chodim do jej detskej izbicky 😢 chyba mi a to je prec chvilku hrozne co 😅

n a kde steeeeeeeeeeeeeeeee?

ellysa
4. lis 2009

no teda pekne, naozaj tu už nejak nechodíme. 😲
bambi, tak sa rýchlo vylieč aby si mohla byť s malinkou.
mne je dnes, čo sa týka žalúdka lepšie, len nesmiem veľa jesť ale zasa ma pobolieva bruško, no dúfam, že je to ok.

bambi7
4. lis 2009

elly nebojkaj vsetko bude ok aj mna casto v tehu pobolievalo brusko nebojkaj len pekne oddychuj 😉

ellysa
4. lis 2009

ja oddychujem stále, všetci, čo vedia, že som tehu ma len ofukujú, manžel už nechce ani aby som varila a upratovala,ale to by som sa zasa asi zbláznila od nudy 🙂

bambi7
4. lis 2009

neboj vsetko bude ok a vsetko sa da zvladnut ja som nerobila nic nemohla som a lezala stale a dalo sa tak neboj zvladnete vsetko 😉

mili1
5. lis 2009

Ahojteeee, bambi skoro sa vyliec... 😉 ja si neviem predstavit bez nasho chrustika ani hodinu 😀 uz ked idem sama niekde tak mi chyba... a ak sa na mna usmeje a drzi ma za tricko ako kliest to je podarene..... 🙂
babule chcem sa spytat najprv ma maly lozit a potom sediet? lebo nas uz nechce lezat stale chce ist hore a kukat vsetko 😀
Vcera som umyvala okno uz bolo riadne spinave a dnes umyjem na kuchyni a idem varit .....
Minuly vikend bol murat a teraz uz bude moj davat obklad a dlazbu a coskoro bude kupelka hotova...budem taka rada...bude to pekneee , potom este treba dalsiu izbu dokoncit ale to nie je tak vela 😉

mili1
5. lis 2009

Elly nebojkaj vsetko bude ok ....oprava murar ...pisem ako tatar 😀

mabe
autor
5. lis 2009

ahojte holky, tak se hlasim. vysledky zatim nejsou, tak snad je to dobre znameni, ze na to nemusi spechat. vcera jsem anicce koupila prvni ruzovou vec - bodycko. 😀 pak jsem byla vecer na koncerte a dneska nemam vubec silu. sla jsem spat o pulnoci.dneska nastesti nic nemam, akorat si musim uvarit. tdka si jdu udelat zelnacku.

bambi7
5. lis 2009

cafte babulky

mili caf nasa tiez uz na nohy ide 😀 no jaj tak mi je smutno som sama doma a lezim pod perinou a mala je u svokrovcov ale musim vydrzat nech neochorie to by ma trapilo tak vydrzim

mabus vsetko bude dobre a na akom koncerte?anicka bude koncertova maniacka ale to je dobre bude mat rada hudbu 😉 sikulka po maminke

nefertitka
5. lis 2009

ahojte....mili najprv ma lozit a az potom sediet,v ziadnom pripade ho nedavajte do sedu,iba do sikmeho,kde sa moze o nieco opierat...je o tom pisane aj v novembrovom case mama a ja,kup si,tam je to pekne vysvetlene...proste cakaj,kym sa sam posadi,nam sa nikolka posadila sama az teraz v 10mesiaci...ma svoj cas,nenut ho do nicoho....
on ked zacne lozit,potom si z tej polohy sam sadne,najprv len tak sikmo,ze sa bude opierat o rucicku a potom sa posadi rovno,ked bude mat na to pripraveny chrbatik

bambi7
5. lis 2009

nasa sa stavia na nohy sama.....
caf nef

mabe
autor
5. lis 2009

ahojte devcata,

bambi, kamarad hraje v bluesove kapele s Jurajem Turtevem - slovensky bluesman, jestli ti to neco rika.

bambi7
5. lis 2009

mabus ahoj no ako sa citis dnes?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru