Duch na tt nesílí. Co myslíte?

roxanalit
21. pro 2021

Myslím, že z toho nic nebude 😏 samé duchy, čárka mi nepřipadá silnější když porovnám testy na stridacku. Co myslíte? 🙂

klokanka31
21. pro 2021

@roxanalit Vypadá že slábne, taky jsem to tak měla a bylo to biochemko...

palja
21. pro 2021

@roxanalit nevypadá to dobře. Já jsem měla tu první čárku mnohem silnější a pak slábla a také to bylo bohužel biochemko 🍀

veroniqess
21. pro 2021

To je ode dne vynechání MS? Netrapte se zbytečně testy, vydržte, až když menstruace nepřijde. Chápu, že je to asi těžké, ale tahle trpělivost se vyplatí a ušetří vás zklamání a myslím, že to může být v konečném důsledku osvobozující.

aselluska
21. pro 2021

@roxanalit dělat testy během pouhých tří dnů a to ještě na střídačku ráno a večer není průkazné. Dělej je vždy ve stejnou dobu a ob dva dny. Stresovat se tím, že je jiná čárka ráno, večer a to během tak krátké chvíle, to nemá cenu.

roxanalit
autor
21. pro 2021

@veroniqess ms nevím kdy přijde, mám cykly různé dlouhé a nepravidelné,takže těžko říct

palja
21. pro 2021

@roxanalit já jsem se teď dívala na ty testy do skupiny snazilek a přijde mi ten druhý trochu silnější. Takže bych koupila ten mamatest (s tím mám i já nejlepší zkušenost) a test bych udělala z ranní moči za 2-3dny a tam by mělo jít poznat jestli sílí. Protože když nesledujes cyklus, nevíš kdy byla ovulace, jak dlouhou máš lutealni fázi, tak to klidně může být zachyt ranneho těhotenství. Budu držet palce ❤️🍀

mia_von_prag
21. pro 2021

Stalo se mi, 4 dni byla čárka slabá, ale byla. Další den špinění a zmizela úplně. Další den silný menzes.
Moje Dr ani v porodnici to ani nepovažují za potrat, protože nebyla potvrzena srdeční aktivita.
Další cyklus to už dopadlo dobře a za 2 tydny rodim 😊

odeta07
21. pro 2021

Vzhledem k tomu, že to máš různou dobu, tak bych se ještě nestresovala a myslím si, že průkazné bude zítřejší ráno, kdy už to bude on den a hcg by mělo být vyšší. Držím palce a dej vědět 🍀🍀🍀🍀

odeta07
22. pro 2021

@roxanalit a jak to dopadlo dnes?

roxanalit
autor
22. pro 2021

@odeta07 úplně nic, zase slabý duch, nesili, dnesk konečně mám už jiné testy, tak když tak ráno, ale myslím, že z toho nic nebude. Ms zatím nikde 😏

odeta07
22. pro 2021

@roxanalit tak, dokud nedojde MS není nic ztraceno, ale řekla bych, že to dost vypovídá 😔.
No držím palečky, snad se test umoudri 🤣 🍀🍀🍀🍀🍀