Přijde mi, že test nesílí

katanovobran
16. pro 2021

Ahoj holky prosím o radu před dvěma dny jsem si dělala test z teta drogerie,dneska jsem si koupila life light test a když je porovnam připadá ze mi čárka vůbec nesili.Měla jsem jednou mimodelozni tak mám strach aby de to neopakovalo díky za radu Ten zelený je z úterka ten modrý z dnes

michaelarousova
16. pro 2021

@katanovobran nemuzes srovnavat dva ruzny testy☺️Kup tem zeleny a pak to srovnej☺️

katanovobran
autor
16. pro 2021

@michaelarousova mate pravdu to koupil totiž chlap 😀

jaja01k
16. pro 2021

@katanovobran Po dvou dnech nemusí být rozdíl viditelný, zvlášť když netestuješ stejným testem. Jsou jasně pozitivní, to je důležité, určitě to bude dobré. Držím palce 🙂

katanovobran
autor
16. pro 2021

@jaja01k děkuji mám strašný strach ❤️😭

katanovobran
autor
16. pro 2021

@jaja01k nakonec stejná značka takže už sem klidnější 😊

martinakokyova
16. pro 2021

@katanovobran jsi těhotná gratulují 🙂 můžu se té zeptat za jak dlouho si otěhotněla po mimoděložnim? Já jsem po mimoděložnim od února a od května se snažíme a zatím nic mám strach ze už se toho nikdy nedočkam.

bh8
16. pro 2021

Ja jsem o mimodeloznim presne pred rokem a dnes takto

katanovobran
autor
16. pro 2021

@bh8 a kolik dni do Ms?

bh8
16. pro 2021

@katanovobran 4, ale boly me dost prsa.. a je mi tak nejak jinak..

katanovobran
autor
16. pro 2021

@bh8 držím moc palce aby to bylo jak si přejete 🙏🏻

klokanka31
16. pro 2021

@katanovobran Sílí neboj 🍀 a mimoděložní se nedá poznat podle síly čárky, teda u mě to aspoň tak nebylo...Ale mysli pozitivně, určitě to bude už OK 🙂

zelenaesmolda
16. pro 2021

Proc srovnavas testy jestli uz vis,ze jsi tehotna?

katanovobran
autor
16. pro 2021

@klokanka31 děkuji mockrát ❤️

katanovobran
autor
16. pro 2021

@zelenaesmolda protože se mají testy dělat obden jestli sílí,nebo sem chtěla vidět jak to je,děla to tak spousta žen

zelenaesmolda
16. pro 2021

@katanovobran
ale proc mas sledovat jestli test sili nebo ne?

katanovobran
autor
16. pro 2021

@zelenaesmolda no aby si viděla jestli to těhotenství probiha dobře

zelenaesmolda
16. pro 2021

@katanovobran
a to se testuje cely prvni trimestr obden?protoze tam jsou potraty nejcastejsi.
Pozdeji i dobre probihajici tehotenstvi muze skoncit spatne.
Nevidim v tom logiku.Od toho mame prece vysetreni u lekare a ani denni testovani ti pripadnemu potratu nezabrani.

katanovobran
autor
16. pro 2021

@zelenaesmolda ne do kontroly u doktorky,na internetu je k tomu milion diskuzi.Proste se bojím myslím ze na tom není nic těžkého chápat

zelenaesmolda
16. pro 2021

@katanovobran
no a co po kontrole?prece pokud je tehu v tak rannem stadiu,zes jeste nebyla ani u dr tak kdyz je neco spatne tak tehotenstvi odejde a vetsinou s tim ani lekar nemuze nic delat.To testovani teda vubec nicemu nepomuze.Akorat si pridavas starosti a nervy.

katanovobran
autor
16. pro 2021

@zelenaesmolda k doktorovi jdu 3.ledna.Ja nechápu teď nějak co tady řešíte ? Tehotensky test síly a nebo naopak slábne,tak sem se ptala na názor prave proto ze je to v začátku nic víc nic min

lotosek
16. pro 2021

Já jsem testovala každý den do úplné dálnice, abych viděla, že čárka sílí. Po několika biochemkách, kdy ta čárka fakt nesílila, jsem byla v hrozném nervu, že to zase nevyjde. Sílící čárka mi pomáhala se hodit do klidu, že všechno bude v pořádku. Takto mi to vyhovovalo.

katanovobran
autor
16. pro 2021

@lotosek tak sem to i přesně myslela i u mě je vidět ze čárka den za dnem sílí,tak to asi tak bude

klokanka31
16. pro 2021

@zelenaesmolda Já zas
@katanovobran chápu...já taky testovala do první kontroly u doktorky... Člověk si tak nějak říká že když čárka sílí, tak že bude vše OK...i když samozřejmě nemusí. Ale zase když je vidět že čárka slábne, tak se člověk může psychicky chystat na to že to nedopadne dobře.

katanovobran
autor
16. pro 2021

@klokanka31 já sem taky řekla ze naposledy kdy test udělám je zítra ráno ještě z ranní moci a končím,pak už to nechám na přírodě uklidňuju se tím ze kdyby bylo něco v nepořádku přijde krvácení,nebo něco

zelenaesmolda
16. pro 2021

@klokanka31
Tak ja myslim,ze kazdy v prvnim trimestru pocita s tim,ze to nemusi dopadnout dobre ne?

klokanka31
16. pro 2021

@katanovobran Hlavní je že sílí 🙂 já když měla biochemko tak mi testy slábly až úplně vymizely, tak jsem měla aspoň pár dní na to nějak to vstřebat, čekat že bude konec. A zase pro mě lepší, než kdybych si myslela jak je vše OK, pak kdybych najednou krvácela tak bych byla vyplašená že se mi opakuje mimoděložní...

katanovobran
autor
16. pro 2021

@zelenaesmolda samozřejmě ze počítá ale nikdo to nechce.Nevim kde se ve vás bere ta zloba,nechápu to. Už sem nepište prosím vás

katanovobran
autor
16. pro 2021

@klokanka31 to je svatá pravda 🙏🏻 Lepší je to vstrebat než tenhle šok

klokanka31
16. pro 2021

@zelenaesmolda Ono to nemusí dopadnout dobře kdykoliv...😟

zelenaesmolda
16. pro 2021

@katanovobran
Jaka zloba?Ja jenom nechapu jaky smysl ma denne se testovat.Pripadnemu potratu to stejne nezabrani.Akorat maji testovatelky nervy jestli carka sili nebo ne,viz tahle diskuze.

@klokanka31
no nemusi,prave proto se divim,ze se nekdo denne testuje.