Duch je slabší. Co myslíte?

tatranka1997
25. dub 2022

Dobre ráno,
Mužů poprosit o názor. Spodní test dělaný 10dpo odpoledne a v limitu byl duch viditelný po zaschnutí ještě trochu viditelný. Horní je 14dpo ráno a duch není silnější :(
Muže to být i značkou testu nebo tehu odejde :( silnější duch je na mama testu a druhy je dr.max
Ms by měla dojít dnes .

eloana
25. dub 2022

pokud chces porovnavat,tak to chce mit jednu znacku testu.....

i_vet2
25. dub 2022

Porovnávala bych stejnou značku testu, může se to lišit když je jiná.. každopádně o 4 dny by měla být silnější podle mého no..

tatranka1997
autor
25. dub 2022

@i_vet2 děkuji uvidím co ms a kdyžtak koupím stejnou značku

jjasmina
25. dub 2022

koupit stejnou značku, za mě je top Mamatest ma nejvice barviva

eloana
25. dub 2022

@tatranka1997 kazdy test ma trosku jinak barviva-takze nejaky muze mit uz peknou carku a na nekterym teprve duch.

markytkynka
25. dub 2022

.. určitě je potřeba porovnávat stejnou značku 🙂
Ale moc nadějně to nevidím... 10d po vynechání už by měla být dálnice, která by každé dva dny hodně sílila nezávisle na značce testu :/

eloana
25. dub 2022

@markytkynka to neni 10 dni po vynechani,ale 10 dpo

eloana
25. dub 2022

@tatranka1997 jako zesilit by mel za ty 4 dny,ale zkus stejnou znacku-klidne i odpoledne- me treba naopak testy silily z odpoledni moce nikoli z ranni

tatranka1997
autor
25. dub 2022

@eloana dobre zkusím děkuji snad to klapne 🙂

ronyx
25. dub 2022

No myslím, že rozdíl 4 dnů by už měl být hodně znát a je úplně jedno, že jsou to dvě různé značky. Tam to udělá nějaký nepatrný rozdíl pokud jde o rozdíl třeba jednoho dnu, ale ne 4 . Já to bohužel moc nadějně nevidím 😕Každopádně ti držím pěsti. 🙏😇

andelicka
25. dub 2022

@tatranka1997 Já bych řekla, že jsi rozhodně těhotná, já tam toho ducha dobře znám, taky jsem ho tam tak měla a to hned dvakrát. Mám z toho dvě děti 🙏😅🥰

anickaaa28
25. dub 2022

Za 4 dny je slabší, viděla bych to na biochemko.Nebo zkus ještě ten mamatest a muzes udelat i odpoledne,měla jsem lepší čárky dopoledne a odpoledne.Pak už I z ranní moči byly krásné ty čárky.

tatranka1997
autor
25. dub 2022

@andelicka snad ano cítila jsem nejspíš i uhnizdeni v noci mě bolelo v podbrisku. Po každém jídle nevolnost a časté krkani. A poslední tři dny bolest prsou z boku a natekle tak snad to není PMS

tatranka1997
autor
25. dub 2022

@anickaaa28 tak jsem zkoušela dělat teď a nepřijde mi silnější tak asi nejspíš nejsem :(
Spodní je aktuální

anickaaa28
25. dub 2022

@tatranka1997 Po 4 dnech bych čekala silnejsi carku no.Pokud se ms nedostaví zkus pak zas test a uvidis ale tohle vidim bledě. Takhle jsem to mela pri biochemkach. Drzim palce

ronyx
25. dub 2022

@andelicka duch sice ano, ale musí sílit, ob dva dny by měl být vidět progres. Toto na prosperují těhotenství bohužel moc nevypadá. 4 dny od prvního ducha už by byla vidět hezká druhá čárka.Spíš to tipuji na biochemické těhotenství. Což znamená, těhotná byla, (je) jenže těhotenství není prosperující a odejde s menstruací..

markytkynka
26. dub 2022

@eloana ...jo po ovulaci 😁 ... stejně by po 4 dnech měl být vidět rozdíl i na různých značkách.

pro89
26. dub 2022

@tatranka1997 Dr.Max má hodně málo barviva . Já měla na mamatestu krásnou čárku-slabou ale jasne viditelnou vidět a na Dr.Max skoro cisto . 10 DPO je podle mě na Maxe málo , ještě bych neztrácela naději 😉 kupte mamatest

ronyx
27. dub 2022

@pro89 tak s tím nesouhlasím. 3. Těhotenství, vždy testováno maxem. Ve dvou případech dálnice už v den MS. Teď u posledního první lépe viditelná čárka 12 DPO. A i kdyby Pokud paní 10 DPO na mamstestu měla ducha, tak po 4. Dnech už by byla pěkná druhá čárka i na maxu. Já naopak slyším samou kritiku na mamatest... Falešní duchové atd... Ale tak sama jsem zvědavá. Dnes je to bez dne týden on toho co paní našla ducha,( na mamatestu)takže už by to měly být pořádné //. Snad dá vědět.

kacinda
27. dub 2022

Tak já měla u prvního dítěte také neviditelné duchy, a proto jsem si koupila digitální test ClearBlue, sice stojí okolo 200,- Kč, ale jasně mi ukázal týden těhotenství a duchy už jsem neřešila.

jako_mala_holka
27. dub 2022

Já měla ducha poprvé až 12dpo, test dr max, jiný jsem zrovna nesehnala... Ale s mamatestem to bylo podobné... Dřív než 12dpo podle mě nemá cenu testovat, já i věděla, kdy byla ovulace podle testů

tatranka1997
autor
27. dub 2022

@ronyx čekám co ms.
Zatím nedorazila

tatranka1997
autor
28. dub 2022

Ahoj holky 2 den zpoždění přidal se k bolení prs,nevolnosti po jídle ještě bílý nezapachavy výtok.Dnes jsem zkusila testnout comyslíte ? Spodní je z dnešního rána

ronyx
28. dub 2022

@tatranka1997 to vypadá dost nadějně. Budu držet pěsti, ať se udrží a vše je ok. 🍀👍

lenka27
28. dub 2022

@tatranka1997 to už vypadá nadějněji, držím palce ať sílí 🙏

tatranka1997
autor
28. dub 2022

Moc vám děkuji snad se podaří 🥰

tatranka1997
autor
30. dub 2022

Ahoj holky tak jsem si dnes dělala ráno mamatest a přijde mi ze za ty dva dny vůbec nezesílil tak jsem zkusila ten digi a tam + co myslíte ? Mám v pondělí volat dr.?

nita1984
30. dub 2022

@tatranka1997 Dr každopádně zavolej. Možná byla ovulace později než si myslíš.

ronyx
30. dub 2022

No mě upřímně přijde ,že tohle těhotenství má hodně pomalý progres už od samého začátku. Třeba je to takhle ale v pořádku, každá jsme jiná. Dr si každopádně zavolej a testuj určitě do té doby ještě dál, třeba od den. A dej nám vědět. Držím pěstí. 🍀

lenka27
6. kvě 2022

@tatranka1997 tak jak to dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru