• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fytotonik a vitatonik. Máte s nima zkušenosti?

17. prosince 2011 
Ahoj, znáte některá vitamínové přípravky Fytotonik a vitatonik? Slyšela jsem o tom samé dobré věci. Plánujeme se s manželem začít snažit od března a přemýšlím, jaké vitamíny začít brát a jak si pročstit tělo. Jelikož přímo o těchto dvou přípravcích jsem toho moc nenašla, tak jsem založila nové téma. Snad už tady žádné takové není... :sweat_smile:
15. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady pár slov od uživatelky anki o tom a dost si to chválí :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=37417&vGroupOffset=0&vOffset=120
16. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dik moc :wink:
16. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také jsem si ten přípravek koupila a už ho beru 4 měsíce a žádné změny na sobě nepozoruji.Nepovedla se nám ani inseminace,kterou jsem podstupovala každý měsíc, ani IVF.
Ale pro svůj dobrý pocit si to koupit můžete. :wink:
17. pro 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, jsou to ciste prirodni produkty, ale dost drahe rekla bych a v nejake diskuzi jsem cetla, ze neni vse tak, jak je prezentovano...
Takze jsem od koupi upustila a koupila si za tretinovou cenu Calibrum Babyplan, vitamin E, kontryhelovy a kotvicnikovy caj a kyselinu listovou... SLuzbu to udela stejnou za tretinovou cenu.. POkud ale chces prirodni produkty, nech si nekde namichat caj nebo si kup zminene pripravky... Dobrou ruku pri vyberu.. :wink:
17. pro 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pomohly tyto výrobky Vám některé otěhotnět? děkuji :slight_smile:
17. pro 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek