Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

vendelinka08
10. dub 2018

@adulin22 ja mela hlen a bolesti kolem 14dC a v domneni ze uz nemam plodne dny jsem otehotnela ze sexu z 19DC...ale bohuzel to nedopadlo. Ja jen ze telo obcas dava spatne signaly. 19 Dc jsem uz mela vyssi bazalni teplotu.. hlen zadny...a presto jsem otehotnela.

dindicka
10. dub 2018

@vendelinka08 Ovu testy nedělám právě.Ale ta teplota mě i dnes rozsekala.Měřím 10 měsíců,ale tohle se mi nikdy nestalo.No nic,nechám to být a počkám si na návštěvu.Díky za názor

janickazabicka
10. dub 2018

@vendelinka08 to doufám. Protože dnes už na to nemám ani náladu pěkně mě rozbolela hlava. A je to děs ale prášek brát nechci. Nemám ráda prášky.

adulin22
10. dub 2018

@vendelinka08 aha no tak nevím 😊

janickazabicka
11. dub 2018

Vzhůru k výškám, vzhůru k výškám 😀 😀

janickazabicka
11. dub 2018

Tak po zapsani udaju dopredu mi to aplikace vypocitala na 9.4. tak snad ano, A FF mi to taky spocital na 9.4. 😀

janickazabicka
12. dub 2018

Holky tak dnes takhle. Leden graf už mi přepočítal ale druhý ne co si o tom myslite?

baketka
12. dub 2018

@janickazabicka ahoj, sem na tom podobne jak ty, akorat womenzone mi ovulaci ukazal spravne (byla sem ma uv), ale ff ne, ten mi ji podle teplot nevyznacil vubec...rekla bych, ze u tebe ff ukazuje spravne, vzhledem k pozitivnimu ovulacnimu testu

janickazabicka
12. dub 2018

@baketka no jsem zvedava. jestli mi to zitra vypocita i women zone

vendelinka08
12. dub 2018

@janickazabicka i kdyby ti to neprepocitalo..tak to nevadi..dle vseho byla ovulka 9.4. Tak ted aby se zadarilo!!! A budeme cekat..

janickazabicka
12. dub 2018

@vendelinka08 to máš pravdu. Ale zítra už by mělo. 😊!

baketka
13. dub 2018

@janickazabicka Presne, hlavne, ze ovulace byla, vubec bych se nad tim netrapila, jestli ti to womenzone neprepocita 🙂. Me to dneska ff neprepocital.

janickazabicka
13. dub 2018

Tak a přepočítano , holky aplikace se shodují 😊

petinka250
13. dub 2018

Ahoj holky, taky přidávám své grafy, měřím teprve 2 cyklus a v prvním se sice zadarilo ale pak to odešlo :( teď mi tělo vysílá podivné signály, chvílemi jsem měla pocit že už ovu byla ale podle teplot teda asi ještě ne, a hlavně s odstupem 3dnu 2x pozitivní ovu test, jsem zmatená jak lesní včela :D
https://www.fertilityfriend.com/home/6e1dc3

dasa.77
14. dub 2018

@janickazabicka máš to hezké

vendelinka08
14. dub 2018

@janickazabicka Jani..super...budu moc a moc drzet palecky..at uz najdes ty dve carecky. 😆

janickazabicka
14. dub 2018

@dasa.77
@vendelinka08 holčičky moje moc vám dekuju věřím v aprílový zázrak. Snad budu 😘😍

baketka
14. dub 2018

@janickazabicka krasa 🙂, taky drzim pesti 🙂

lizatko2
14. dub 2018

U me opět LF 6 dnu a teda každý měsíc se zkracuje i cyklus: ( no tak snad zase příští mesic

janickazabicka
14. dub 2018

@baketka dekuju moc 😊

vendelinka08
14. dub 2018

@lizatko2 tak to ale není v pořádku... asi bych s tím něco začala dělat, jinak miminko nemá šanci se uchytit, je to moc krátké... ale nevím, jestli už třeba něco nebereš nebo tak. Zkusila bych hormonální jogu a nějakou bylinku, která by ti cyklus natáhla....

lizatko2
15. dub 2018

@vendelinka08 vim ze jevto blby. Beru magnezko a serapis na doporučení. Zatím teda nic. Dam tomu ještě music a zkusim asi prohledat ty bylinky. Takhle už je to pul roku:(

mana_
15. dub 2018

@lizatko2 Mě paní doktorka říkala,že někdy jsou ty hormony v druhé fázi prostě potřeba...a to je jejich odpůrce! Tak si zkus zajit pro utrogestan nebo duphaston a nejdřív tři dny po potvrzené ovulaci teplotou i hlenem je nasadit...podle mě se s tím zbytečně trápíš..

Jinak já holky jedu uz 40dc a furt nic...všechny ovulacni testy sou pozitivní, krásný dvě čárky...taplota dole, hlen jak kdy, cipek furt nahoře...žádná cysta... toho by se jeden picnul..

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
janickazabicka
15. dub 2018

@mana_ teda koukám že to máš divoký. A nezkoušela jsi tehu test? Sice teplota dole ale i pres to?? 😀

lizatko2
15. dub 2018

@kikwita v tom magnesku je prave i B6. A to mi pomohlo 1 mesic a pak zas nic.
@mana_ no asi tomu dam jeste mesic a pak to zkusim resit jinak no. Asi u doktora.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
mana_
15. dub 2018

@janickazabicka nezkousela, protože se mi teploty fakt drží cely cyklus dole...a z cyklu pred by se asi nic neudrželo, nehledě na to, že byl tenkrát negativní...už sem byla kvuli těm potenciálně se vracejicim cystam dvakrát na kontrole u mudr. a myslim že by na ultrazvuku něco viděla...sama říkala, že sliznice a vsechno stale vypada jak pred ovulaci...😤

janickazabicka
15. dub 2018

@mana_ jo takhle, tak to fakt asi nic. Já jen jak si psala že máš stále pozitivní Ovu testy.

mana_
15. dub 2018

@janickazabicka no to mi je taky zahadou jak se to může stát...asi si prostě moje hormony zase dělají co chtějí...jenže bez vzestupu bt na hormonalni profil pry nemam chodit...no nezbývá než čekat...