• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

23. července 2017 
@blablabla26 ja taky ne ;-D :grinning: mela by ho Zaradit mezi grafy na merenibtx :grinning: jako odstrasujivi graf kojici a nachlazene a presto se snazici otehotnet :grinning:
12. bře 2016 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunka prosím prosím není to divné,že se mi stále krátí LF? :frowning2: :frowning2: když dojde dnes ms tak LF budu mít 11 dnů nebo 10 dnů?nechápu první cyklus po potratu jsem měla LF 13 dnů a teď to vypadá takto :frowning2: :frowning2: ach jo už mě to fakt nebaví :frowning2: :frowning2: LF jsem mívala 15 dnů :frowning2: :frowning2:
12. bře 2016 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2016 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nene zatím nemám,ale jak mi klesne BT pod čáru tak mi dojde hned ms :frowning2: :frowning2: no min cyklus mi přišla ms druhý den po tom pádu pod čáru :frowning2: :frowning2: jako já to fakt nechápu jak se mi takto sama od sebe může krátit LF :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2016 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal hm treba neprijde, zkousela jsi necim natahnout p
Lf?? Treba gynexem?
12. bře 2016 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak to je vážně divný teda :frowning2:
12. bře 2016 v 09:14  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nene nezkoušela.právě jsem si myslela,že první cyklus po potratu tu LF jsem měla díky tomu potratu.. a,že se mi to vrátí do normálu :frowning2: :frowning2: ale ono ne,ještě se mi tento cyklus LF zkrátila o 2 dny :frowning2: :frowning2: nechápu jak toto potrat mohl způsobit :frowning2: jsem úplně bez nálady :frowning2: :frowning2:

@blablabla26 to ano to je :frowning2: :frowning2: já to taky vůbec nechápu :frowning2: uvidíme co mi na to napíše Verunka :frowning2: :frowning2:
12. bře 2016 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal třeba by ten gynex stál za zkoušku,jsou to v podstatě přírodní kapičky,žádná chemie...ale aby ti to nerozhodilo cyklus ještě víc :unamused:
12. bře 2016 v 09:24  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal I potratem se cyklus může rozhodit, protože hladiny hormonů se během otěhotnění, a následně vyloučení radikálně měnily - rostly a klesaly, a to dost výrazně, takže to není nic divného. Luteální fáze se také obecně může zkrátit stresem, zvýšeným vypětím sil v daném cyklu (=honěním se), a též rozhozenou psychikou. Na podporu prodloužení luteální fáze se také doporučuje pupalkový olej.
12. bře 2016 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě mě tak napadá, jestli nehážete vše jen na sebe. Jestli také vaši muži se snaží žít zdravě, sportovat nebo aspoň procházky, nesedět s notebookem na klíně, nosit volné trenky :slight_smile: čili nezahřívat si intimní partie - dělat prostě vše pro to, aby ty jejich spermie byly "zdravé a dravé", schopné vajíčko oplodnit :slight_smile: Můžete mít cyklus sebekrásnější a teploty sebevětší a luteální fáze dlouhou až za rožek, ale jestliže spermie (pokud nějaká je) je líná a slabá, tak z toho bohužel nic nebude :wink: :grinning: Vždy jde o společnou plodnost páru!!!
12. bře 2016 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky. Prosím, nevíte některá co se to děje? To se mi ještě nestalo :slight_smile: Díky
12. bře 2016 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassi246 manžel je v tomhle zodpovědný. Také podle toho jeho spermio vypadalo. A snažit se umí i na.povel, takže tady je to na mě :grinning:
12. bře 2016 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor úplně normální stoupnuti teploty po ovulaci :wink: nic divného
12. bře 2016 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankadvor Buď bude teplota růst dál a potvrdí se ovulace, nebo to je výkyv kvůli nějaké okolnosti - pozdější měření, stres, nachlazení, nevyspání .... a pak zas teplota klesne dolů :slight_smile:
12. bře 2016 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. bře 2016 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad krásný dušik :wink: tak ať sílí :wink:
12. bře 2016 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad jeee no vidíš! jupiii :wink: gratuluji
12. bře 2016 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad tak tohle rozhodně NENÍ jen dušík....supeeeer :wink:
12. bře 2016 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina16horysek
@mikejla_a
@dasa.77 holky já jsem na mrtvicu, manžel mě donutil koupit test, dva dny před tím sněhobílo
12. bře 2016 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad a na mrtvici jsi z čeho,že čekáte druhé vytoužené miminko? :grinning:
12. bře 2016 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 ze to vubec klaplo :slight_smile: porad tomu neverim, ze to za teto situace vubec slo,nebo ten graf byl fakt sileny
12. bře 2016 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad přesně jak u mě, 9dpo nic a 11dpo duch :grinning: jak dlouho jste se snazili?
12. bře 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak to je huste! Ten graf bol uplne divny a ono toto. :D gratulujem. :slight_smile:
12. bře 2016 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad gratulace veliká, veliká
12. bře 2016 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blablabla26 no tak toho se taky obávám,že by mi to taky rozhodilo ještě víc než to mám teď ach jo :frowning2: ale ms zatím nedošla....

@cassi246 moc děkuji za vysvětlení :slight_smile: takže si myslíš,že časem po tom potratu se mi to zase upraví? :slight_smile: a určitě si něco zkusím koupit buď ten olejíček co jsi mi poradila anebo ten gynex :slight_smile: ale mrzí mě to ach jo :frowning2:

@matysikovad strašně moc gratuluji,taky bych chtěla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2016 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Obvykle se na všechno dává 3 měsíce :slight_smile:: ať už se tělo samo srovnává 3 měsíce, či pak 3měsíční kůra s pupalkou. Jestli jsi teprve první nebo druhý cyklus poté, tak je brzy vyvozovat nějaké závěry. Vyšší hladina jiných hormonů byla potřebná k ovulaci, jiných k otěhotnění, jiných k potvrzení těhotenství, dalších k výživě a růstu miminka - to vše náš mozek a orgány zvládaly spontánně, bohužel pak došlo k poklesu, bylo to vše trochu jako na horské dráze a tělo si s tím poradí :slight_smile: Pokud by to trvalo déle, dá se tělíčku pomoci přirozenou (přírodní) cestou. Také jsem si tím prošla mezi 1. a 2. dítětem. Vím, že by chtěl člověk, aby se to spravilo hned, ale lepší je opravdu ty 3 měsíce počkat, myslím, že je pak i fyziologicky větší šance na otěhotnění :slight_smile:
12. bře 2016 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cassi246 jsi hodná děkuji :slight_smile: no právě jsem si myslela,že to už je ok,protože jsem byla na UTZ po tom potratu a bylo to všechno v pořádku... no takže jsem si myslela,že to je ok a bude vše v pohodě.potratila jsem v lednu v rozmezí 9-10tt nebo v kterém jsem byla.. otěhotněla jsem v listopadu. a dozvěděla jsem se 14.1 že jsem o to malé přišla... takže to mám nechat ještě tak měsíc nebo 2 měsíce tak a potom dojít třebas za dr?zatím dnes ms ještě nedošla... zeptám se tě prosím ještě tak nemůžou mi takto skákat teploty,protože jsem začala chodit do práce? a teď 4 dny v kuse pracuji a zítra budu taky v práce,takže změna prostředí a nic moc se ani nevyspím.mám různé směny.takže nevím zda to nemůže být i díky toho....
12. bře 2016 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Určitě to také působí, na psychiku i pokud se nevyspíš, tak to na teploty vliv mít může. Také čas měření hraje roli. Pokud se třeba noc předtím nevyspíš, tak k té teplotě ráno si napiš tuto okolnost a pokud to bude nějaký výkyv, tak se dá jakoby do závorky a do vyhodnocování se nepočítá. Taky si piš časy měření, ty by měly být tak do hodiny podobné. Jak už je to víc jak 1 hodina, tak to může mít na naměřenou teplotu vliv. Pokud je člověk třeba po noční, vyspí se a změří třeba v 11 hod. Pak se sleduje linie teplot, které si měřil vždy po noční a vyspání kolem 11 hod a linie teplot, které si měřil např. v 5 ráno, když šel na ranní směnu. To už se takto špatně vypisuje a vysvětluje. To by chtělo spíš se pak sejít s poradcem a konkrétní graf spolu projít a vyhodnotit.
Tak uvidíš, třeba LF delší a nebudeš muset nic řešit :slight_smile: Ale jak píšeš o té práci - nevyspání a stres - může mít krátkodobě na cyklus vliv a třeba si na to za měsíc zvykneš a spraví se to samo :slight_smile: Tak nevím, jak to říkají doktoři dnes, ale mně bylo řečeno před 5ti lety, že mám po potratu počkat s dalším snažením 3 měsíce :slight_smile: A je fajn, že jsi dle Mudr. v pořádku. :slight_smile:
12. bře 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak posílám svůj třetí cyklus od vysazení HA. Znovu jen shrnu, jak jsem na tom: Na konci srpna 2015 jsem vysadila prášky, v té době jsem byla na pravidelné prohlídce a už jsem si nenechala dát HA. První cyklus byl 37 dní, další 89 a teď jedu třetí. Zatím to vypadá, že bude ještě delší než ten předchozí. Od začátku ledna do konce února jsem pila každý den půl litru čaje z kontryhele, pak jsem přestala. Nepozorovala jsem žádný rozdíl a dva měsíce mi přišly už dostatečně dlouhá doba. Za ty dva a půl měsíce jsem prodělala nemoc, občas vstávala brzo, občas pozdě, občas byla ve stresu z práce.. proto různé výkyvy k teplotě. Ale ovulace stále nikde a příznaky nějaké se blížící také zatím nic. Maličko uvažuji už o tom, že bych koupila nějaké doplňky stravy na podporu ovulace (nosifol, inofolic...?), ale nechce se mi zatím za to moc utrácet.
12. bře 2016 ve 20:45  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassi246 moc děkuji jsi hodná :slight_smile: no mi doporučili 2 cykly počkat :slight_smile: teď to je druhý cyklus takže další měsíc by jsme se mohli začít snažit,ikdyž se snažíme už od 6ti nedělí :slight_smile: jj do tohoto grafu si zapisuji časy v kolik si měřím BT a vždy si ji měřím přesně :slight_smile: ale mívám raní a odpolední a potom i vsuvku :slight_smile: ale jsem docela unavená a moc se fakt nevyspím.zajímavé je,že mi ms zatím nedošla.
12. bře 2016 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek