Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

cassi246
12. bře 2016

@juliemichal Děkuji, ráda poradím, pokud vím a mohu 🙂 Potěšila jsi mě také. Uvidíš v dalších dnech, bude to jasnější. 🙂

cassi246
12. bře 2016

@chelsi Máš můj velký obdiv, že máš tu trpělivost a stále se měříš a chceš pokračovat přírodně. A nějaký hlen pozoruješ, nebo jen vlhko? A jak to bylo v předchozích cyklech? Objevil se hlen kolem ovulace? Kontryhel bych ženám v plodném věku nedoporučila, protože dodává tělu fytoestrogeny - přírodní estrogeny, ale pokud ovulace probíhá tak pozdě, je třeba podpořit vaječníky, aby se více "snažily" produkovat své vlastní estrogeny - na to je výborný Sarapis plus - vitamíny navázané na mateří kašičku a fermentovaný pyl - pokud nejsi alergická na včelí produkty 🙂

chelsi
12. bře 2016

@cassi246 Tento třetí cyklus jsem právě že zatím žádný hlen typický pro ovulaci neměla. V těch dvou minulých byl během ovulace pozorovatelný bílkovitý hlen. To jsem si i vše načetla kolem toho. Ovulační bolesti jsem také nakonec v tom druhém dlouhém cyklu měla. Teď prostě stále zatím nic.
V srpnu půjdu na standardní preventivní prohlídku, tak to chci nechat do té doby být, měřit a mít aspoň nějaká data pro gynekologa.
Díky za tip na vitamíny, zkusím o nich něco pohledat.

dasa.77
12. bře 2016

@chelsi tak koukám,že jsi asi rekordmanka v délce cyklu. Já myslela,že se svými 53 dny vedu 😀
podle mě to chce jen čas a tělo se srovná 😉

juliemichal
12. bře 2016

@cassi246 vůbec není za co 🙂 děkuji za to,že jsi mě poradila a za to ti přiletělo srdíčko 🙂
ach jo jak bych jsem si moc přála třeťátko :( :( :( už uvažuji,že se přestaneme snažit,už to nedávám :( :(

chelsi
12. bře 2016

@dasa.77 co jsem tak procházela témata tady na MK, tak mi to zas nepřišlo úplně výjimečný takhle dlouhý cykly po vysazení HA. Brala jsem ji deset let (cca od 18).

dasa.77
12. bře 2016

@chelsi jj,těch holek které to mají po vysazení HA stejně jako Ty je hrozně moc. Spíš jsem to brala jako mezi holkama,co pravidelně píšou do této diskuze. 😉

blablabla26
12. bře 2016

@matysikovad no neneeeeee,nevěřím vlastním očím!!!moc moc moc gratuluji 🙂

blablabla26
13. bře 2016

Nevydržela jsem to,zkusila test a úplně bílo ☹

myjusiatko
13. bře 2016

@blablabla26 nechcem budit plane nadeje, ale ved si len 9dpo.

blablabla26
13. bře 2016

@myjusiatko já vím......

myjusiatko
13. bře 2016

@blablabla26 tak neplas a radsej napis teplotu. :D

blablabla26
13. bře 2016

@myjusiatko no jo,když ono jak tu člověk vidí ty krásný duchy u nesmyslných grafů,tak taky něco čeká a nic 😀 u mě nuda,stále 37,2

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 kolik jsi dpo. Ja jsem mela 9dpo uplne bilo

blablabla26
13. bře 2016

@matysikovad dnes právě 9dpo...Ale za tebe mám velikánskou radost 🙂

matysikovad
13. bře 2016

@mikejla_a toto byl druhy cyklus,ale nic jsem nenechala nahode,hned jsem najela na gynex,rakyTnikovy caj,bt,hlidani cipku a ovu testy. No ale dalekp do ms,uvidim,co prinese cas.

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 dekuji,dnes teplota opet o stupinek min! Opet to klesa,do ms daleko a ja neman vubec tehu priznaky. Aspon do ms musim myslet strizlive

blablabla26
13. bře 2016

@matysikovad ano,to chápu...budu na tebe myslet,at je vše v pořádku a držet všechny palce,co mám

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 pry duchy u nesmyslnych grafu 😀 diiky 😀 😀 😀

blablabla26
13. bře 2016

@matysikovad no a ne? 😀

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 zde ta kravina na ff.

blablabla26
13. bře 2016

@matysikovad to je opravdu zvláštní...na wz je ten kalendář lepší a tam ti ovu vycházela na 3.3.,ne?Taky jsem ze srandy zkusila naházet teploty do ff a tam mi to vyznačilo ovu až 28dc 😕 a wz psal 25dc a i čípek odpovídal.

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 podle me 3.3 u me byla kravina, protoze snazeni me hrozne bolelo a celkove cipek tbrdy dole atd. Wz se ridi pouze telotami,ff uprednostnostnuje hlen

blablabla26
13. bře 2016

@matysikovad aha,to je taky zajímavý,kdy máš termín ms?...no hlen jsem do ff nezadávala.

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 no tein ms nevim,normalne mam cyklus cca 29, podle ff jsem 12dpo,podle wz 10dpo,tak si myslum,ze by mely dojit tak ve stredu 16.3

blablabla26
13. bře 2016

@matysikovad tak to už je za chviličku,doufám,že do té doby se nic nezmění a bude to ok.Teploty ti asi hodně ovlivnuje kojení v kombinaci s virozou

matysikovad
13. bře 2016

@blablabla26 jj,snad se to udrzi,nemusela bych ukoncovat kojeni,to by bylo uplne nejlepsi... Uz mi oleza tlama,vypadam jak pubertak... Delala jsem i digi clearblue vcera vecer a bylo tam 1-2. U dcery jsem mela 3-4, tak sbad to bude ok.

nita1984
13. bře 2016

@blablabla26
@matysikovad
Když vás tak čtu naházela jsem svoje teploty i do WZ... a vyznačila mi obu o den později než FF. Nicméně i tak prošvihnuto na plné čáře ... nojo, manžel sloužil, já byla na zákroku u dr. Tak uvidíme příští měsíc...

nita1984
13. bře 2016

@matysikovad
@blablabla26 nicméně co mě překvapuje, každá mi vyznačuje jiný začátek příští MS..

matysikovad
13. bře 2016

@nita1984 tak pny pocitaji s lf co jsi zadala