• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

23. března 2017 
@matysikovad jsme na dovce. Do pátku. Takže žádné testování
22. bře 2016 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 tak fajn :slight_smile: budeš nás pěkně napínat :wink:
22. bře 2016 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad hlavně sebe. Jsem pěkně naštvaná, ze jsem si test nepribalila. Zítra má dojít MS. Možná vyzenu manzela...
22. bře 2016 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Děkuji za optání :slight_smile: Dneska zase vyskočila :grinning: A pořád nevím jak jsem na tom :grinning:
22. bře 2016 v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor ale tak teplty máš v pěkné rovině, jak kdyby poovulační, uvidíš zítra.
22. bře 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak toto je můj graf tento nic přidávám i ovulační testy a pokud to nevyjde ani s takto pozitivní "čarou" , tak už fakt nevím :grinning:
22. bře 2016 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@xoriska teda tak to je ovu čárka! vyjde :wink: dneska to pojistěte a zítra jakbymset :grinning:
22. bře 2016 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad No taky jsem na to koukala, jako blázen , ale zase nemusím přemýšlet nad tím, jestli to je pozitivní nebo ne :grinning: . Ano dneska to pojistíme, ale zítra už asi fakt ne, spíš pozítří . Manžel mi už říká at jsem rychle těhotná, že si potřebuje odpočinout... :grinning:
22. bře 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xoriska ty růžový ovu testy jsou krásný :grinning: a čárka úplně dokonalá. Takže šup, šup, propasnout :grinning:
22. bře 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Kdyby toto byly těhotenské , byly by ještě krásnější :grinning: !
Jinak od pátku večer mám brát utrogestan a ten ovlivnuje teplotu , že ?
22. bře 2016 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xoriska to, bohužel nevím :frowning2:
22. bře 2016 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska :grinning: a pak bude nadávat, že má málo, klasika.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2016 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :grinning: No, když jsem byla těhotná poprvé, tak si celých 9 měsícu nestěžoval a to jsme první 4 měsíce nemohli a pak už jsem dle něj byla moc tlustá , tak ani nechtěl ... :grinning:
22. bře 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2016 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska Jej to je super ovu čára :slight_smile: Já to asi nevychytala ve správný čas, protože jsem ji měla krapet světlejší než tu druhou, ale myslím že ovu byla dle teploty, hlenu a bolesti vaječníků. Dnes jsem 15DC a ovu byla včera nebo předevčírem, snažíme se posledních 5 dní každý den. Tak to by bylo aby to nebylo :D
Můžu se zeptat co to máš za ovulační testy, pěkná růžová :slight_smile:
22. bře 2016 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já měřím dál, vypadá to, že 78 DC nakonec proběhla ovulace :slight_smile: jsem zvědavá na další teploty
22. bře 2016 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soussan Já jsme minul ěsíc zkoušela testovat v 10 a pak v 17.00 a bylo to pořád stejné, včera jsem dělala taky dopoledne a byla o polovinu světlejší než večer, kdy mě hrozně začalo bolet břicho.Ale pokud se snažíte takto, tak se to opravdu nedalo propásnout :grinning: . Každopdáně pokud budu těhotná, tak to bude asi dost vtipné, jelikož 1.4 . se vracím do práce a kvili rizikovému oddělení bych musela opět hned odejít... :grinning: A testy jsem kupovala zde na bazaru , ale dají se sehnat normálně na ebay.
22. bře 2016 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chelsi graf máš? vleze se vyfotit?
22. bře 2016 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska No nechci aby z toho byla povinnost a chci abychom si to užívali, ale když nenamítá, tak se snažíme :slight_smile: Já plánuju dělat ovutesty ještě dnes, ale asi to nemá smysl, když nejtmavší jsem měla testík předevčírem. Můžu se Tě ještě zeptat, jestli ses před tím omezovala v pití? Já totiž vypiju během dne hodně vody a čajů a teď mi nevyhovuje, že musím pít míň. Mám žízeň :grinning: Jde mi o to, jestli to na to má vážně takový vliv.
1.4. ... Tak to by byl príma Apríl :grinning: Ale přeju Ti ho. Fakt by to vyšlo hezky. Měla bys pěknou vzpomínku.
22. bře 2016 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soussan No pití na to prý vliv má, ta moč by neměla být hodně zředěná, to poznáš i podle barvy. Já dělám test právě kolem 17.00 kdy chodím odpoledne ven s dcerou a venku moc nepiju, tak pokud máš přes den kdy piješ o něco méne, tak by bylo nejlepší ten test dělat tehdy. No taky mi primář říkal pokud to není apríl , tak se uvidíme :grinning: A tak jako toho 1.4. uričtě příjdu, ale kdyby to vyšlo, byla bych tam tak týden :grinning:
22. bře 2016 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad chybíme Ti? :grinning:
22. bře 2016 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2016 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad neboj se..... ještě pár dní a zase tu budeš mít zásobu horských dráh :grinning:
22. bře 2016 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska .... "první 4 měsíce jsme nemohli a pak už jsem byla prý moc tlustá,tak ani nechtěl"...... tak to mě teda pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , sprosťák jeden.Podle fotky vypadáš spíše hodně drobné postavy,takže té tloušťce v 5 měsíci vůbec nevěřím! :sunglasses:
Čárka na ovu testu je pořádná tlustice a to by bylo,aby to nevyšlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. bře 2016 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska no krása super,já asi začnu testovat ovu od dneška :slight_smile: krásně to utíká jsem 9DC :grinning: a tobě moc držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2016 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 Tak to opravdu bylo, však už ted mi říká " ježííš , ty zase budeš funět :grinning: " jinak pro představu 1. foto 18 tt a druhé 42 tt ( den před porodem ) , byla jsem jako vzducholod :grinning:
22. bře 2016 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juliemichal Utíká to strašně ! Ale ted to bude vše zase nekonečné ! Já jsem 16 DC, takže musím alespon do 3.4 počkat :slight_smile:
22. bře 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xoriska upřímně? jako píchlá vzducholoď. :grinning: :grinning: :grinning: Na té první fotce jak opuchlá nit a před porodem...... chtěla bych být touhle vzducholodí :grinning: :grinning: :grinning:
máš tam vyloženě jen bříško a jinak nikde nic
22. bře 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 :grinning: děkuju, ale pocitově jsem si přišla obrovská ! A malá měla skoro 4 kg, takže žadné malinké miminko !
22. bře 2016 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak mě manžel donutil koupit test... Jestli bude ráno teplota vysoko a nepřijde MS,otestuju :grinning:
22. bře 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek