Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
nita1984
22. bře 2016
@matysikovad jsme na dovce. Do pátku. Takže žádné testování
matysikovad
22. bře 2016
@nita1984 tak fajn 🙂 budeš nás pěkně napínat 😉
nita1984
22. bře 2016
@matysikovad hlavně sebe. Jsem pěkně naštvaná, ze jsem si test nepribalila. Zítra má dojít MS. Možná vyzenu manzela...
jankadvor
22. bře 2016
@matysikovad Děkuji za optání 🙂 Dneska zase vyskočila 😃 A pořád nevím jak jsem na tom 😃
matysikovad
22. bře 2016
@jankadvor ale tak teplty máš v pěkné rovině, jak kdyby poovulační, uvidíš zítra.
xoriska
22. bře 2016
Holky, tak toto je můj graf tento nic přidávám i ovulační testy a pokud to nevyjde ani s takto pozitivní "čarou" , tak už fakt nevím 😃
matysikovad
22. bře 2016
@xoriska teda tak to je ovu čárka! vyjde 😉 dneska to pojistěte a zítra jakbymset 😃
xoriska
22. bře 2016
@matysikovad No taky jsem na to koukala, jako blázen , ale zase nemusím přemýšlet nad tím, jestli to je pozitivní nebo ne 😃 . Ano dneska to pojistíme, ale zítra už asi fakt ne, spíš pozítří . Manžel mi už říká at jsem rychle těhotná, že si potřebuje odpočinout... 😃
nita1984
22. bře 2016
@xoriska ty růžový ovu testy jsou krásný 😃 a čárka úplně dokonalá. Takže šup, šup, propasnout 😃
xoriska
22. bře 2016
@nita1984 Kdyby toto byly těhotenské , byly by ještě krásnější 😃 !
Jinak od pátku večer mám brát utrogestan a ten ovlivnuje teplotu , že ?
nita1984
22. bře 2016
@xoriska to, bohužel nevím 😞
matysikovad
22. bře 2016
@xoriska 😃 a pak bude nadávat, že má málo, klasika.... 😃 😃 😃 😃
xoriska
22. bře 2016
@matysikovad 😃 No, když jsem byla těhotná poprvé, tak si celých 9 měsícu nestěžoval a to jsme první 4 měsíce nemohli a pak už jsem dle něj byla moc tlustá , tak ani nechtěl ... 😃
matysikovad
22. bře 2016
@xoriska aha 😃
soussan
22. bře 2016
@xoriska Jej to je super ovu čára 🙂 Já to asi nevychytala ve správný čas, protože jsem ji měla krapet světlejší než tu druhou, ale myslím že ovu byla dle teploty, hlenu a bolesti vaječníků. Dnes jsem 15DC a ovu byla včera nebo předevčírem, snažíme se posledních 5 dní každý den. Tak to by bylo aby to nebylo 😃
Můžu se zeptat co to máš za ovulační testy, pěkná růžová 🙂
chelsi
22. bře 2016
@matysikovad já měřím dál, vypadá to, že 78 DC nakonec proběhla ovulace 🙂 jsem zvědavá na další teploty
xoriska
22. bře 2016
@soussan Já jsme minul ěsíc zkoušela testovat v 10 a pak v 17.00 a bylo to pořád stejné, včera jsem dělala taky dopoledne a byla o polovinu světlejší než večer, kdy mě hrozně začalo bolet břicho.Ale pokud se snažíte takto, tak se to opravdu nedalo propásnout 😃 . Každopdáně pokud budu těhotná, tak to bude asi dost vtipné, jelikož 1.4 . se vracím do práce a kvili rizikovému oddělení bych musela opět hned odejít... 😃 A testy jsem kupovala zde na bazaru , ale dají se sehnat normálně na ebay.
matysikovad
22. bře 2016
@chelsi graf máš? vleze se vyfotit?
soussan
22. bře 2016
@xoriska No nechci aby z toho byla povinnost a chci abychom si to užívali, ale když nenamítá, tak se snažíme 🙂 Já plánuju dělat ovutesty ještě dnes, ale asi to nemá smysl, když nejtmavší jsem měla testík předevčírem. Můžu se Tě ještě zeptat, jestli ses před tím omezovala v pití? Já totiž vypiju během dne hodně vody a čajů a teď mi nevyhovuje, že musím pít míň. Mám žízeň 😃 Jde mi o to, jestli to na to má vážně takový vliv.
1.4. ... Tak to by byl príma Apríl 😃 Ale přeju Ti ho. Fakt by to vyšlo hezky. Měla bys pěknou vzpomínku.
xoriska
22. bře 2016
@soussan No pití na to prý vliv má, ta moč by neměla být hodně zředěná, to poznáš i podle barvy. Já dělám test právě kolem 17.00 kdy chodím odpoledne ven s dcerou a venku moc nepiju, tak pokud máš přes den kdy piješ o něco méne, tak by bylo nejlepší ten test dělat tehdy. No taky mi primář říkal pokud to není apríl , tak se uvidíme 😃 A tak jako toho 1.4. uričtě příjdu, ale kdyby to vyšlo, byla bych tam tak týden 😃
dasa.77
22. bře 2016
@matysikovad chybíme Ti? 😃
matysikovad
22. bře 2016
@dasa.77 jo 😃
dasa.77
22. bře 2016
@matysikovad neboj se..... ještě pár dní a zase tu budeš mít zásobu horských dráh 😃
dasa.77
22. bře 2016
@xoriska .... "první 4 měsíce jsme nemohli a pak už jsem byla prý moc tlustá,tak ani nechtěl"...... tak to mě teda pobavilo 😃 😃 😃 😃 , sprosťák jeden.Podle fotky vypadáš spíše hodně drobné postavy,takže té tloušťce v 5 měsíci vůbec nevěřím! 😎
Čárka na ovu testu je pořádná tlustice a to by bylo,aby to nevyšlo. :-p .
juliemichal
22. bře 2016
@xoriska no krása super,já asi začnu testovat ovu od dneška 🙂 krásně to utíká jsem 9DC 😃 a tobě moc držím palečky 🙂 🙂
xoriska
22. bře 2016
@dasa.77 Tak to opravdu bylo, však už ted mi říká " ježííš , ty zase budeš funět 😃 " jinak pro představu 1. foto 18 tt a druhé 42 tt ( den před porodem ) , byla jsem jako vzducholod 😃
xoriska
22. bře 2016
@juliemichal Utíká to strašně ! Ale ted to bude vše zase nekonečné ! Já jsem 16 DC, takže musím alespon do 3.4 počkat 🙂
dasa.77
22. bře 2016
@xoriska upřímně? jako píchlá vzducholoď. 😃 😃 😃 Na té první fotce jak opuchlá nit a před porodem...... chtěla bych být touhle vzducholodí 😃 😃 😃
máš tam vyloženě jen bříško a jinak nikde nic
xoriska
22. bře 2016
@dasa.77 😃 děkuju, ale pocitově jsem si přišla obrovská ! A malá měla skoro 4 kg, takže žadné malinké miminko !
nita1984
22. bře 2016
@matysikovad tak mě manžel donutil koupit test... Jestli bude ráno teplota vysoko a nepřijde MS,otestuju 😃