Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

martina16horysek
29. bře 2016

@matysikovad super... Gratuluji 😉

soussan
29. bře 2016

@matysikovad Aha, nevěděla jsem, že kojení má na teplotu vliv 😕 A proč máš přestat kojit?

mikejla_a
29. bře 2016

@matysikovad gratuluji a taky bych nepřestávala kojit..

petulibiii
29. bře 2016

@matysikovad gratulace ;)

matysikovad
29. bře 2016
soussan
29. bře 2016

@matysikovad Hezkýý a je z toho miminko. Koukám že jsi testovala 11DPO, taky to tak plánuju. Tento pátek. Snad to tam bude 😎

matysikovad
29. bře 2016

@soussan drzim peste,aby to tam bylo 🙂 😉

juliemichal
29. bře 2016

@xoriska tak to určitě pozitivní je 🙂 🙂 ale fakt podle grafu to na ovu nevypadá ☹ ☹

jankadvor
29. bře 2016

@nita1984 No, mě skoro vždy klesla den před MS pod čáru, ale jsem na zítřek zvědavá 😀

jankadvor
29. bře 2016

@matysikovad Paráda, gratuluji a děkujeme za graf 🙂 Přeji mnoho zdravíčka :-*

dasa.77
29. bře 2016

@matysikovad tak to je super zpráva,gratuluji k srdíčku 😉

juliemichal
30. bře 2016

ahojky holky můžu se prosím na něco zeptat?zdá se mi ty poovulační teploty divné.vždy mívám po ovulaci 37 a nebo 37,1 a tento cyklus takto.je to normální? 😀 a čím to může asi prosím být,že dříve jsem měla poovulační teploty 37-37,1 a teď takové?děkuji 🙂

xoriska
30. bře 2016

@juliemichal nejsme stroje určitě je to normální, zítra může být teplota zse výš a ber taky v potaz změnu času, přeci jen tělo si nepřeřídíš a chvilku to trvá než se srovna ;) . Počkej ukážu ti muj graf, ten má taky dobrý vývoj 😀

xoriska
30. bře 2016

@juliemichal a taky je to u mě divné oproti jiným měsícům 🙂

juliemichal
30. bře 2016

@xoriska no tak to máš taky pravdu ta změna času taky v tom asi dělá hokej 😀 😀 no,ale vyznačenou ovu mám a taky plnou čarou takže ovu už proběhla,ale sex jsme měli před ovulací 😀 jo a myslíš si,že už bych mohla začít brát utrogestan? 🙂 🙂

juliemichal
30. bře 2016

@xoriska tak to máš fakt divný grafík 😀 😀 to bude asi tou změnou času 😀 😀

xoriska
30. bře 2016

@juliemichal myslím, že u mě ani změna času nepomuže k vysvětlení... 😀 No mě doktor řekl, že ovulace bude pondělí/uterý, v pondělí jsem měla i pozitivní test a od soboty ráno jsme měla začít brát utrogestan... takže ho brát cca 5 dní po pozitivním testu

juliemichal
30. bře 2016

@xoriska děkuji takže já měla před 4 dny pozitivní ovu test 😀 takže od zítřka ho teda začnu brát na těch 10 dnů a potom ho vysadím 🙂

matysikovad
30. bře 2016

Holky moc dekuji 🙂 za 3 tydny kontrola,tak snad bude jeste zive,uz jsem zazila ZP a vim,ze se muze stat cokoliv

chelsi
30. bře 2016

@xoriska a neproběhla u tebe ovulace až 17 (nebo dokonce 20) DC? Teploty by tomu odpovídaly a test jsi měla pozitivní 15/16 DC. Takže by to tak klidně mohlo být.

petulibiii
30. bře 2016

@matysikovad držím palušky at je prdulka ok 🙂)
Chci se zeptat..mám 5dni před MS a teplotu mam pořád o 0,2 denne vyšši..pak to najednou klesne?

xoriska
30. bře 2016

@chelsi test jsem měla hodně pozitivní 15 DC a večer mě i hodně píchalo v podbřišku pak už nic a na UZ jsem v pátek když měl folikul ve 12 DC skoro 16 mm doktor říkal , že ovulace bude určitě pondělí /uterý , kdy bude mít velikost 23- 25 mm , to velké zvýšení teploty bych nebrala moc v potaz začala jsem brát utrogestan a zrovna skoro celou noc jsem nespala, jelikož malá se budila...

dasa.77
30. bře 2016

holky,nemyslím si,že by změna času měla vliv na měření BT i další dny po posunu..... POUZE TEN PRVNÍ 😉

monishkam
30. bře 2016

Prosim o shlednuti meho grafu 🙂 minule utery sliznice 7 mm, foliky byli, pry dobre nachystano a pichlej pregnyl. Od patku beru dophaston. Ale nezdaj se mi ty teploty, prijdou mi nizky ☹ co myslite?http://www.fertilityfriend.com/home/624c3

xoriska
30. bře 2016

@monishkam ono nemá cenu měřit když bereš tyhle léky, pregnyl je hcg hormon, takže ti vytvoří umělé těhotenství a duphaston taky drží teploty nahoře kvůli hormonum....

soussan
30. bře 2016

@dasa.77 No uvidíme. Mně v den změny teplota hodně vyskočila a den na to hodně klesla (vypadá to jako uhnizďování 7DC)..takže jsem zvědavá co z toho bude.

dasa.77
30. bře 2016

@soussan V den posunu? Takže když jsi měřila v neděli ráno ....ale ono by to mělo být spíš obráceně,když se čas posouval dopředu,měřila jsi o hodinu dřív než jindy. 😉 ...Takže nemá 😀 😀 😀

soussan
30. bře 2016

@dasa.77 Ano v neděli ráno a máš pravdu, že by měla být teplota spíš nižší (byla 37,19) proto mě zarazilo, až když jsem v pondělí viděla teplotu 36,84 a pak mě napadlo že to může být posunem. A proč by se to projevilo až v pondělí? Protože v sobotu jsem pila víno a spala do měření jen cca 4 hodiny, tak jsem myslela že to mohlo v neděli teplotu "uměle" zvýšit. Je to asi moc zamotaný že? 😀
Každopádně bych byla raději, kdybys měla pravdu ty, že posun vliv neměl. A pak bych pokles připisovala nidaci 😎

dasa.77
30. bře 2016

@soussan tak a je to tady 😀 nebyl to časový posun,který zvýšil teplotu,ale to víno.....alkohol BT ovlivňuje,navíc,když jsi spala jen krátce 😉