Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
martina16horysek
29. bře 2016
@matysikovad super... Gratuluji 😉
soussan
29. bře 2016
@matysikovad Aha, nevěděla jsem, že kojení má na teplotu vliv =-) A proč máš přestat kojit?
mikejla_a
29. bře 2016
@matysikovad gratuluji a taky bych nepřestávala kojit..
petulibiii
29. bře 2016
@matysikovad gratulace 😉
matysikovad
29. bře 2016
soussan
29. bře 2016
@matysikovad Hezkýý a je z toho miminko. Koukám že jsi testovala 11DPO, taky to tak plánuju. Tento pátek. Snad to tam bude 😎
matysikovad
29. bře 2016
@soussan drzim peste,aby to tam bylo 🙂 😉
juliemichal
29. bře 2016
@xoriska tak to určitě pozitivní je 🙂 🙂 ale fakt podle grafu to na ovu nevypadá 😞 😞
jankadvor
29. bře 2016
@nita1984 No, mě skoro vždy klesla den před MS pod čáru, ale jsem na zítřek zvědavá 😃
jankadvor
29. bře 2016
@matysikovad Paráda, gratuluji a děkujeme za graf 🙂 Přeji mnoho zdravíčka 😘
dasa.77
29. bře 2016
@matysikovad tak to je super zpráva,gratuluji k srdíčku 😉
juliemichal
30. bře 2016
ahojky holky můžu se prosím na něco zeptat?zdá se mi ty poovulační teploty divné.vždy mívám po ovulaci 37 a nebo 37,1 a tento cyklus takto.je to normální? 😃 a čím to může asi prosím být,že dříve jsem měla poovulační teploty 37-37,1 a teď takové?děkuji 🙂
xoriska
30. bře 2016
@juliemichal nejsme stroje určitě je to normální, zítra může být teplota zse výš a ber taky v potaz změnu času, přeci jen tělo si nepřeřídíš a chvilku to trvá než se srovna 😉 . Počkej ukážu ti muj graf, ten má taky dobrý vývoj 😃
xoriska
30. bře 2016
@juliemichal a taky je to u mě divné oproti jiným měsícům 🙂
juliemichal
30. bře 2016
@xoriska no tak to máš taky pravdu ta změna času taky v tom asi dělá hokej 😃 😃 no,ale vyznačenou ovu mám a taky plnou čarou takže ovu už proběhla,ale sex jsme měli před ovulací 😃 jo a myslíš si,že už bych mohla začít brát utrogestan? 🙂 🙂
juliemichal
30. bře 2016
@xoriska tak to máš fakt divný grafík 😃 😃 to bude asi tou změnou času 😃 😃
xoriska
30. bře 2016
@juliemichal myslím, že u mě ani změna času nepomuže k vysvětlení... 😃 No mě doktor řekl, že ovulace bude pondělí/uterý, v pondělí jsem měla i pozitivní test a od soboty ráno jsme měla začít brát utrogestan... takže ho brát cca 5 dní po pozitivním testu
juliemichal
30. bře 2016
@xoriska děkuji takže já měla před 4 dny pozitivní ovu test 😃 takže od zítřka ho teda začnu brát na těch 10 dnů a potom ho vysadím 🙂
matysikovad
30. bře 2016
Holky moc dekuji 🙂 za 3 tydny kontrola,tak snad bude jeste zive,uz jsem zazila ZP a vim,ze se muze stat cokoliv
chelsi
30. bře 2016
@xoriska a neproběhla u tebe ovulace až 17 (nebo dokonce 20) DC? Teploty by tomu odpovídaly a test jsi měla pozitivní 15/16 DC. Takže by to tak klidně mohlo být.
petulibiii
30. bře 2016
@matysikovad držím palušky at je prdulka ok 🙂)
Chci se zeptat..mám 5dni před MS a teplotu mam pořád o 0,2 denne vyšši..pak to najednou klesne?
xoriska
30. bře 2016
@chelsi test jsem měla hodně pozitivní 15 DC a večer mě i hodně píchalo v podbřišku pak už nic a na UZ jsem v pátek když měl folikul ve 12 DC skoro 16 mm doktor říkal , že ovulace bude určitě pondělí /uterý , kdy bude mít velikost 23- 25 mm , to velké zvýšení teploty bych nebrala moc v potaz začala jsem brát utrogestan a zrovna skoro celou noc jsem nespala, jelikož malá se budila...
dasa.77
30. bře 2016
holky,nemyslím si,že by změna času měla vliv na měření BT i další dny po posunu..... POUZE TEN PRVNÍ 😉
monishkam
30. bře 2016
Prosim o shlednuti meho grafu 🙂 minule utery sliznice 7 mm, foliky byli, pry dobre nachystano a pichlej pregnyl. Od patku beru dophaston. Ale nezdaj se mi ty teploty, prijdou mi nizky 😞 co myslite?http://www.fertilityfriend.com/home/624c3
xoriska
30. bře 2016
@monishkam ono nemá cenu měřit když bereš tyhle léky, pregnyl je hcg hormon, takže ti vytvoří umělé těhotenství a duphaston taky drží teploty nahoře kvůli hormonum....
soussan
30. bře 2016
@dasa.77 No uvidíme. Mně v den změny teplota hodně vyskočila a den na to hodně klesla (vypadá to jako uhnizďování 7DC)..takže jsem zvědavá co z toho bude.
dasa.77
30. bře 2016
@soussan V den posunu? Takže když jsi měřila v neděli ráno ....ale ono by to mělo být spíš obráceně,když se čas posouval dopředu,měřila jsi o hodinu dřív než jindy. 😉 ...Takže nemá 😃 😃 😃
soussan
30. bře 2016
@dasa.77 Ano v neděli ráno a máš pravdu, že by měla být teplota spíš nižší (byla 37,19) proto mě zarazilo, až když jsem v pondělí viděla teplotu 36,84 a pak mě napadlo že to může být posunem. A proč by se to projevilo až v pondělí? Protože v sobotu jsem pila víno a spala do měření jen cca 4 hodiny, tak jsem myslela že to mohlo v neděli teplotu "uměle" zvýšit. Je to asi moc zamotaný že? 😃
Každopádně bych byla raději, kdybys měla pravdu ty, že posun vliv neměl. A pak bych pokles připisovala nidaci 😎
dasa.77
30. bře 2016
@soussan tak a je to tady 😃 nebyl to časový posun,který zvýšil teplotu,ale to víno.....alkohol BT ovlivňuje,navíc,když jsi spala jen krátce 😉

Začni psát odpověď...

Odešli