Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
10. dub 2016

@juliemichal jezis diky.ja vůbec neberu v potaz ze by ted ms nepřišla.kdyz to.doted nevyšlo tak je jasny ze prirozene to nepujde.hlavně aby vyšlo to iui.

nita1984
10. dub 2016

@valeri10 vnímám to úplně stejně.... taky teď neočekávám, že b se zadařilo a počítám s tím IUI

79deja
10. dub 2016

@dasa.77 moc dekuji snad se zadaří 🙂

to2014
10. dub 2016

@marrouc tady 🙂

smetanovak
11. dub 2016

Tak tohle nechápu.

nita1984
11. dub 2016

7DPO a setrvalý teplotní stav.

juliemichal
11. dub 2016

holky co to zase je?dnes 15DPO místo toho aby BT klesla a konečně došla ms tak se stále drží nahoře.já jsem s toho tydýt 😀

nita1984
11. dub 2016

@juliemichal na tohle je odpověď další TT a případně krev 😉

nita1984
11. dub 2016

@juliemichal šla bych do digi clear blue.

valeri10
11. dub 2016

@juliemichal takhle přesně jsem to měla min. cyklus. 15DPO a teplota stále nahoře. a v noci přišla mrcha. Tak snad to nebude tvůj případ. Držím palce

myjusiatko
11. dub 2016

@juliemichal ty si mala pozitivny test a vcera negativny? :D

juliemichal
11. dub 2016

@nita1984 kdybych měla dušíka na tt tak bych do toho clear blue určitě dnes šla,to jsem tak chtěla udělat 🙂 ale nic tam včera nebylo tak nevím mno ☹

@valeri10 no uvidíme jak to dopadne,podle LF s 6ti nedělí mám 2 dny zpoždění podle LF co jsem měla 1 cyklus po potratu tam mám 3 dny zpoždění 😀 a podle LF co jsem měla před potratem tak dnes je poslední den aby došla ms abych neměla zpoždění,ale vždy mi BT klesla 15DPO pod čáru a došla ms 😀 😀

@myjusiatko ano přesně tak před 6 dny jsem měla krásného dušíka na dr max a včera na dr max vůbec nic ☹ takže vůbec netuším co to jako je ☹

myjusiatko
11. dub 2016

@juliemichal pockej co zitra teplota a udelej jeste dr maxe. 🙂

juliemichal
11. dub 2016

@myjusiatko dobře děkuji,přesně tak uvidíme co zítra 🙂 dnes jsem si udělala one step a nic tam není,ale nevadí 🙂 pokud zítra BT klesne pod čáru tak je jasné,že dojde ms,jsem sama zvědavá jak zítřejší BT bude vypadat 🙂 🙂 ale zase neházím stále fintu do žita,protože u kluků jsem měla pozitivní test až po týdnu vynechání 😀 😀

blablabla26
11. dub 2016

@juliemichal ta teplota vypadá dobře,držím palce! 😉

blablabla26
11. dub 2016

Holky poradíte mi s gynexem?Brala jsem ho 18 dní od 1DC,pak udělala tu 7 denní pauzu.Dnes bych měla opět začít brát.Jenže jsem 5DPO a ms mi přijde tak 13-14DPO.Nevadí to nějak?Nebo je to jedno?My se tenhle cyklus nesnažili,nechtěli jsme Ježíška 😝

valeri10
11. dub 2016

@blablabla26 jsou to jen vitamíny tak by to vadit ničemu nemělo. Já ho beru jen od 1DC do ovulace. Pak zase až od 1 DC. Nebo spíš jak si vzpomenu.

blablabla26
11. dub 2016

@valeri10 no,já si právě nejsem jistá,jestli brát rovnou,nebo zase čekat do 1DC...Každopádně děkuji za odpověd 🙂

kajunka01
11. dub 2016

holky co myslite?? 6.4 jsem zacla duphaston http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Kajunka/graf...

dekuji

juliemichal
11. dub 2016

@blablabla26 moc moc děkuji 🙂 🙂

nina8888
11. dub 2016

Ahoj holky chcem sa vas spytat skusala ste niektora taku vec ked ste sa snazili uz nejaku dobu cca rok alebo aj viacej a mali ste problemy s vajičkami alebo tak neskusali ste si nasadit na mesiac antikoncepciu nemalo to efekt skušala ste niektorá ?

juliemichal
12. dub 2016

tak takto pokračujeme 🙂 16DPO jsem nikdy neměla 🙂 🙂

valeri10
12. dub 2016

Ja dnes 1dc.iui tudiz vychazi koncem dubna.zacinam se bat ze ani to nevyjde

marla86
12. dub 2016

@juliemichal A dneska jsi test nezkoušela? Je to s tebou napínavý 😀 😀 😵

xivet
12. dub 2016

@juliemichal Napínáš nás teda pěkně. :o)
Já jsem dneska 5 DPO, takže jsem taky "v očekávání". Akorát jsem měla minulý cyklus jen 26 dní a kdyby to tak bylo i tento cyklus, tak by luteální fáze byla jenom 7 dní, takže doufám, že se celý cyklus posune díky opožděné ovu.

leilinkaa
12. dub 2016

Holky, když tak koukám, na vaše grafy, moc se z nich nevyznám... musím to někde načíst🙂 Jinak jen tak jsem zkoušela tento cyklus (tedy ne celý, začala jsem cca 2 dny před OVU - dle OVU testu). Uvidím, zda mě to bude držet i další cykly. Abych trochu poznala své tělo, zda funguje tak jak má. Pro zajímavost můj graf je tady. Myslím, že z něho zatím nejde nic vyčíst😀

mikejla_a
12. dub 2016

@leilinkaa jde z něho vyčíst to, že ovu byla 5.4. a jsi tedy 7 dpo... náhodou pěkné 😉

martinkamoj
12. dub 2016

A já jsem z toho totální jelen.. Dnes opět návštěva UZ jestli by šlo píchnout pregnyl a nebo ne... Tak zatím to tak asi ale nevypadá,že by mělo něco dozrávat...

leilinkaa
12. dub 2016

@mikejla_a Tak to je super, to vycházelo i dle OVU testů. Ovu test jsem měla pozitivní 4.4. Tak uvidíme, jak se to bude nadále vyvíjet🙂

matysikovad
12. dub 2016

@juliemichal no teda napínáš!