• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

19. října 2017 
@bluee řekla bych, že anovulák, měla jsem to stejně po vysazení HA a po 66 dnech jsem si šla pro vyvolávačku :slight_smile:
28. črc 2016 ve 20:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misina01 ja prave HA neberu ale v lonskem roce jsem mela menstruaci jen 3x a s novy rokem se to zlepsilo a na konci kvetna jsem byla u doktora a rikal vse na jednicku takze nevim, ale je fakt ze jsem najela na zdravou stravu kvuli kvasince a k tomu jsem mela stres... k dortorovi jit ted nemohu ziji mimo CR
28. črc 2016 ve 20:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluee Je to anovulační (minálně doteď tam ovu nikde nevidím). Uvidíš další cykly, jestli u tebe ovulace vůbec probíhá. Ale pokud jsi měla za loňský rok menstruaci jen třikrát, tak mi to tedy normální nepřijde.
28. črc 2016 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttm mela a to jsem byla na vysetreni z krve u dvou doktoru ale vse v poradku krome teda toho ze se netvorila sliznice a hromadily se folikuly ( spis to bylo stresem z prepadeni, rodine problemy, kvasinkou a stres v praci) ale od ledna jsem zacala menstruovat kazdy mesic a v kvetnu jsem byla na prohlidce a doktor rikal ze uz je vse na jednicku no a v cervnu jsem dostala menstruaci a taky jsem zacala resit kvasinkovou dietu + opet nejaky stres z prace tak jestli to nema treba nejaky vliv
28. črc 2016 ve 21:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluee Podle me je tam ovulace někde kolem toho 43.dne, od te doby jsou ty teploty stabilně o neco vyšší. Ale přesný den vzestupu se tam určit nedá.
28. črc 2016 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluee
@werumka Koukám, že jsem na ten graf koukla do toho 43DC a že pokračuje už jsem si nevšimla. Škoda, že tam tolik teplot chybí, jinak by se asi fakt dalo říct, že kolem toho 43DC (nebo trošku později) ovu mohla být :slight_smile:
Stres na to určitě vliv mít může, mně třeba ve zkouškovém cyklus dělal neskutečné věci :wink:
28. črc 2016 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka
@ttm
já jsem poté přestala měřit a teď jsem zase začala... už 2 týdny mě bolí břicho jako bych to měla dostat a pořád nic :confounded:
28. črc 2016 ve 22:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttm Přesně tak, stres a únava dokáže cyklus pěkně protáhnout...
28. črc 2016 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bluee Je možné, že jsi měla třeba před deseti dny ovulaci, pak by měla odteď do týdne menstruace přijít.
28. črc 2016 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka no je to možné tak já to budu teď poctivěji měřit a uvidíme .. děkuji moc za odpověď :slight_smile:
28. črc 2016 ve 22:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werumka asi to tak bylo jak jsi psala protože jsem to dneska dostala
2. srp 2016 v 11:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bluee Tak nakonec aspoň poloviční úspěch :slight_smile: Těhotenství to sice nebylo, ale ovulace došla. Tak ať už je tenhle cyklus klidnější :slight_smile:
3. srp 2016 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka tak my se zatím ještě nesnažíme, ale už teď zkouším měřit a testovat ať poznám své tělo ... Snad se to zlepší :slight_smile:
3. srp 2016 ve 21:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano holky, u me zadne dobre zpravy. Teplota konstantni a OVU test ztratil i toho ducha co mel vcera. :-/
4. srp 2016 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, stejně bych to ještě nevzdávala..a aspoň bych tedy měřila. Ať víš, jestli ovulace opravdu vůbec nebyla, nebo jestli byla později :slight_smile: Určitě to ještě nevzdávej :slight_smile:
4. srp 2016 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka228 ja te zboznuju za ten optimismus :slight_smile:)) jinak ja se nevzdavam, beru gynex i kontryhel. Merim i testuju. Jak sem rikala vcera manzelovi, ja ze sebe tu ovulaci proste vymlatim !!
4. srp 2016 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dreana tak je to super :slight_smile: :grinning:
4. srp 2016 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana ja mam ovulaci kolem 13dc pri 28dennim cyklu a minuly mesic podle teplot byla az 17dc,takze je jeste sance zw bude dyl.
4. srp 2016 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrouc ja spis nevidim sanci v tom ze ty ovu testy jaou vylozene negativni. Zadny duch nebo sileni
4. srp 2016 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Testy stale negativní a teplota pořád to samé :frowning2:
5. srp 2016 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejně ještě může přijít... :slight_smile: Držím palečky :slight_smile:
5. srp 2016 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nemůžete mi někdo,, namalovat,, těhotenský graf??? Mně vychází jen ty, co končí MS.... grrrr.... Za pár dní přijde ta nezvana :grinning: :':cry:
5. srp 2016 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana určitě je stále na OVU čas!!!! Nevzdávej to
5. srp 2016 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka ty mas krasne vyrovnane teploty :slight_smile:)
5. srp 2016 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka Prosímtě....máš nádherné teploty :slight_smile: flintu házej do žita, až ta nezvaná skutečně přijde...protože přijít vůbec nemusí.... :grinning: Držím všechno co můžu!!! :grinning:
5. srp 2016 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana no mně právě ty mé teploty přijdou úplně čitelné - lehce předpovídatelné, takže s jistým koncem v podobě nezvané MS :angry: :confounded:
5. srp 2016 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka pořád máš vysoké teploty, takže nemužeš poznat že by MS přišla :slight_smile:
5. srp 2016 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcata moje tak po otrepani z ms sem zpatky.jak se vam vede co nove tehulky?:smiley:samozrejme potrebuji i poradit kdy cca podle vas nastane ovulka nebo abych to rekla spravne za jak dlouho cca myslite ze bude ovu testik pozitivni :wink:kujuuuu
5. srp 2016 v 19:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulle1986 ahoj, podle rychlosti sílení, bych řekla, že pozitivní bude pozítří a OVU bude pak následně cca za 24-48 hod na to... ale je to jen odhad :slight_smile:
5. srp 2016 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja uz jsem asi blázen ? 44Dc od rána me bolí pravý vaječník ze nemůžu skoro ani chodit :grinning:je toto normální? Takhle dlouho?
6. srp 2016 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek