Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
misina01
28. črc 2016
@bluee řekla bych, že anovulák, měla jsem to stejně po vysazení HA a po 66 dnech jsem si šla pro vyvolávačku 🙂
bluee
28. črc 2016
@misina01 ja prave HA neberu ale v lonskem roce jsem mela menstruaci jen 3x a s novy rokem se to zlepsilo a na konci kvetna jsem byla u doktora a rikal vse na jednicku takze nevim, ale je fakt ze jsem najela na zdravou stravu kvuli kvasince a k tomu jsem mela stres... k dortorovi jit ted nemohu ziji mimo CR
ttm
28. črc 2016
@bluee Je to anovulační (minálně doteď tam ovu nikde nevidím). Uvidíš další cykly, jestli u tebe ovulace vůbec probíhá. Ale pokud jsi měla za loňský rok menstruaci jen třikrát, tak mi to tedy normální nepřijde.
bluee
28. črc 2016
@ttm mela a to jsem byla na vysetreni z krve u dvou doktoru ale vse v poradku krome teda toho ze se netvorila sliznice a hromadily se folikuly ( spis to bylo stresem z prepadeni, rodine problemy, kvasinkou a stres v praci) ale od ledna jsem zacala menstruovat kazdy mesic a v kvetnu jsem byla na prohlidce a doktor rikal ze uz je vse na jednicku no a v cervnu jsem dostala menstruaci a taky jsem zacala resit kvasinkovou dietu + opet nejaky stres z prace tak jestli to nema treba nejaky vliv
werumka
28. črc 2016
@bluee Podle me je tam ovulace někde kolem toho 43.dne, od te doby jsou ty teploty stabilně o neco vyšší. Ale přesný den vzestupu se tam určit nedá.
ttm
28. črc 2016
@bluee
@werumka Koukám, že jsem na ten graf koukla do toho 43DC a že pokračuje už jsem si nevšimla. Škoda, že tam tolik teplot chybí, jinak by se asi fakt dalo říct, že kolem toho 43DC (nebo trošku později) ovu mohla být 🙂
Stres na to určitě vliv mít může, mně třeba ve zkouškovém cyklus dělal neskutečné věci 😉
bluee
28. črc 2016
@werumka
@ttm
já jsem poté přestala měřit a teď jsem zase začala... už 2 týdny mě bolí břicho jako bych to měla dostat a pořád nic :-S
werumka
28. črc 2016
@ttm Přesně tak, stres a únava dokáže cyklus pěkně protáhnout...
werumka
28. črc 2016
@bluee Je možné, že jsi měla třeba před deseti dny ovulaci, pak by měla odteď do týdne menstruace přijít.
bluee
28. črc 2016
@werumka no je to možné tak já to budu teď poctivěji měřit a uvidíme .. děkuji moc za odpověď 🙂
bluee
2. srp 2016
@werumka asi to tak bylo jak jsi psala protože jsem to dneska dostala
werumka
3. srp 2016
@bluee Tak nakonec aspoň poloviční úspěch 🙂 Těhotenství to sice nebylo, ale ovulace došla. Tak ať už je tenhle cyklus klidnější 🙂
bluee
3. srp 2016
@werumka tak my se zatím ještě nesnažíme, ale už teď zkouším měřit a testovat ať poznám své tělo ... Snad se to zlepší 🙂
dreana
4. srp 2016
Krasne rano holky, u me zadne dobre zpravy. Teplota konstantni a OVU test ztratil i toho ducha co mel vcera. 😕
terka228
4. srp 2016
Ahoj, stejně bych to ještě nevzdávala..a aspoň bych tedy měřila. Ať víš, jestli ovulace opravdu vůbec nebyla, nebo jestli byla později 🙂 Určitě to ještě nevzdávej 🙂
dreana
4. srp 2016
@terka228 ja te zboznuju za ten optimismus 🙂)) jinak ja se nevzdavam, beru gynex i kontryhel. Merim i testuju. Jak sem rikala vcera manzelovi, ja ze sebe tu ovulaci proste vymlatim !!
terka228
4. srp 2016
@dreana tak je to super 🙂 😃
marrouc
4. srp 2016
@dreana ja mam ovulaci kolem 13dc pri 28dennim cyklu a minuly mesic podle teplot byla az 17dc,takze je jeste sance zw bude dyl.
dreana
4. srp 2016
@marrouc ja spis nevidim sanci v tom ze ty ovu testy jaou vylozene negativni. Zadny duch nebo sileni
dreana
5. srp 2016
Ahojky holky. Testy stale negativní a teplota pořád to samé 😞
terka228
5. srp 2016
Ale stejně ještě může přijít... 🙂 Držím palečky 🙂
jarmulka
5. srp 2016
Holky, nemůžete mi někdo,, namalovat,, těhotenský graf??? Mně vychází jen ty, co končí MS.... grrrr.... Za pár dní přijde ta nezvana 😃 😢
jarmulka
5. srp 2016
@dreana určitě je stále na OVU čas!!!! Nevzdávej to
dreana
5. srp 2016
@jarmulka ty mas krasne vyrovnane teploty 🙂)
terka228
5. srp 2016
@jarmulka Prosímtě....máš nádherné teploty 🙂 flintu házej do žita, až ta nezvaná skutečně přijde...protože přijít vůbec nemusí.... 😃 Držím všechno co můžu!!! 😃
jarmulka
5. srp 2016
@dreana no mně právě ty mé teploty přijdou úplně čitelné - lehce předpovídatelné, takže s jistým koncem v podobě nezvané MS ]-( :-S
dreana
5. srp 2016
@jarmulka pořád máš vysoké teploty, takže nemužeš poznat že by MS přišla 🙂
petulle1986
5. srp 2016
Ahojte devcata moje tak po otrepani z ms sem zpatky.jak se vam vede co nove tehulky?😃samozrejme potrebuji i poradit kdy cca podle vas nastane ovulka nebo abych to rekla spravne za jak dlouho cca myslite ze bude ovu testik pozitivni 😉kujuuuu
jarmulka
5. srp 2016
@petulle1986 ahoj, podle rychlosti sílení, bych řekla, že pozitivní bude pozítří a OVU bude pak následně cca za 24-48 hod na to... ale je to jen odhad 🙂
smetanovak
6. srp 2016
Holky tak ja uz jsem asi blázen ? 44Dc od rána me bolí pravý vaječník ze nemůžu skoro ani chodit 😀je toto normální? Takhle dlouho?