Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

slak
18. zář 2017

@fanunka Teda to si taky zazivas sve. ☹ Snad se na nas vsechny brzy usmeje stesti... Jinak teplota je vysoka, tak snad ovulaci mas, ale jistejsi to bude az kdyz budes merit od zacatku cyklu.

fanunka
18. zář 2017

No kdyz jsem chodila na ultrazvuk na gyndu tak vajicka jsem mela. A dycky me cca 12_13. Den boli dost v podbrisku tak predpokladam ze jde vzdy o ovulacia ne o nejaky problem

dendasubaristka
18. zář 2017

@fanunka no ja uz jsem.na takove reci alergicka. Furt se nekdo pta povedlo se vam uz? A kdyz reknes ne reknou ti to prijde neboj nestresuj se to prijde,zkoušejte aaaaaa. At si to zkusi sami cekat

fanunka
18. zář 2017

@dendasubaristka neustale se me kazdej v okoli pta kdy uz budete mit deti? Nikfo keome sestry nevi cim prochazime a ja uz jen odpovidam ze deti nechcem a myslela jsem ze budu mit od nich pokoj a prdlajz kazdej je chytrej a jeste vic otravujou a rejpou a vrtaj

slak
18. zář 2017

@janickazabicka @hlasimse @dasa.77 Holky, vcera vecer me prepadl sileny prujem (pardon). Jestli nejsem tehu, tak si se mnou me telo opravdu seredne hraje. :-/

janickazabicka
18. zář 2017

@slak pane jo a nesnedla jsi něco špatného? Nebo nějaká viroza. Nebo myslíš že by to mohl být příznak?

slak
18. zář 2017

@janickazabicka Netusim. Byla to jednorazovka a nikdo jiny to nemel. Ale uz mi spis harasi. 🙂

fanunka
18. zář 2017

@slak komu ne 🙂 ubývání sluníčka má vliv na psychiku

janickazabicka
18. zář 2017

@slak tak třeba ti opravdu něco jen nesedlo 😔

dendasubaristka
19. zář 2017

Holky potrebuju poradit s teplotou,pry se ma merit po 5 min. Vicekrat. Me to vzdy vychazi 3x. Kterou mam brat jako tu urcujici? Mela jsem dneska 37,2,37,1,37,1
Diky

slak
19. zář 2017

@dendasubaristka To slysim poprve. Ja merim jednou 5 min, kazdy den ve stejnou dobu hned po probuzeni.

dendasubaristka
19. zář 2017

@slak aha,tak budu brat tu prvni teplotu. No ja mam digitalni takze ten 5 minut merit nebude 🙂 no jak jsem zjistovala jak ji merit a tak,tak to na me vyskocilo. Takze to řešit nebudu a budu brat vždy tu prvni

dendasubaristka
19. zář 2017

S ještě dotaz od ovulace mam 36,9 dnes vyskocila na 37,2 je to dobré znameni? ;)

fanunka
19. zář 2017

@dendasubaristka taky jsem měla vysokou teplotu do včerejška :( a ráno to spadlo a teď dorazila MS

dendasubaristka
19. zář 2017

@fanunka no,takze nic jineho nez cekat nezbyva

slak
19. zář 2017

@fanunka Achjooo. 😢 To me mrzi. Obavam se stejneho, akorat az za par dni. V noci jsem nemohla spat a nejak jsem se presvedcila, ze to opet nevyslo. A pritom si porad rikam, jak na to nesmim tolik myslet... Snaz se tim moc netrapit (pokud to vubec jde) a vzhuru do dalsiho cyklu. Drzim pesti dal!! 🍀

fanunka
19. zář 2017

@slak no joo nooo se nedá nic dělat hlavně že jsme zdravý 🙂 PMS je fuč - musíme se radovat z maličkostí 🙂

dendasubaristka
19. zář 2017

Holky kterou aplikaci pouzivate na zapisovani?

slak
19. zář 2017

@dendasubaristka Fertility Friend

dendasubaristka
19. zář 2017

@slak diky stahuju

dendasubaristka
19. zář 2017

@slak akorat je anglicky potrebovala bych cesky

fanunka
19. zář 2017

@dendasubaristka womenzone.cz vypocitava sama i ovulaci dle nametenych hodnot

fanunka
19. zář 2017

Naměřených

fanunka
20. zář 2017

@dendasubaristka tak co jak jsi na tom? stále vysoká teplota?

dendasubaristka
20. zář 2017

@fanunka no dnes jsem nestihla zmerit,zaspala jsem do prace :( tak me to dost sere

fanunka
20. zář 2017

@dendasubaristka 🙂 hmmm to je škoda 🙂 ale tak stane se 🙂

slak
20. zář 2017

Po par dnech pridavam zas svuj graf.

fanunka
20. zář 2017

@slak já jsem v tomhle nováček 🙂 Jen vím že když ty hodnoty po ovulaci jsou vysoké je to na dobré cestě 🙂 kdy máš mít MS, nebo kdys měla mít? a ovulace proběhla 30. den 8.?

slak
20. zář 2017

@fanunka Ovulace 30.DC, MS cekam tak za 3-5 dni. Mam hloupe cykly... 🙂 Graf vypada krasne, ale to bohuzel stale nic neznamena.

gruzicka
20. zář 2017

@slak Jen ať se udrží vysoké teploty,vypadá to dobře.