Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

myjusiatko
26. zář 2017

@dasa.77 dekuji. 🙂 stejne to zase nevyjde skrz tu kratkou lf. Ale aspon se mame radi. :D

myjusiatko
26. zář 2017

@fanunka ano, 23dc. 🙂

dasa.77
26. zář 2017

@fanunka a jaké testy máš?

dasa.77
26. zář 2017

@myjusiatko věř....❤

myjusiatko
26. zář 2017

@dasa.77 az to bude mit prijit, tak to prijde. 🙂

hlasimse
26. zář 2017

@myjusiatko Přesně tak si to říkám taky 🙂

janickazabicka
26. zář 2017

@dasa.77 takže myslíš že teda pokles být nemusí? Já právě myslela že v den kdy proběhne ovulace by měla teplota klesnout. Alespon jsem to tak četla 😊

nadrinka
26. zář 2017

@janickazabicka tak jsi článek spíše špatně pochopila, po té co proběhne ovulace VŽDY teplota vzroste, tak z grafu ovulaci taky poznáš.... Jen teda na 100% jde poznat až po té co proběhne a zaneses do aplikace teploty z více dní.... Z toho důvodu je dobré společně s měřením BT dělat i ovu testy.

myjusiatko
26. zář 2017

@janickazabicka nemusi. 🙂 podivej na muj graf.

fanunka
26. zář 2017

@dasa.77 mi sem nejde vlozit ta fotka :( je to 6+2 zdarma a je ruzovy :(

dasa.77
26. zář 2017

@fanunka není to náhodou 6 ovulačních + 2 těhotenské???

janickazabicka
26. zář 2017

@myjusiatko no tak uvidíme jak se to bude dále vyvíjet 😊

fanunka
27. zář 2017

@dasa.77 hmm je to tak 🙂 no vidíš ani jsem to neštudovala 🙂 já jen rychle vyběhla z práce šoupla to do kapsy a zase zpět a dnes až příjdu domů tak jeden prubnu

janickazabicka
27. zář 2017

Tak u mě dnes takto dokonce se přepočítal už i ovulace v kalendáři na 22.9. Tak nevím no

fanunka
27. zář 2017

@janickazabicka je to záhada 🙂 jen ti v tom grafu v tu dobu chybí hvězdičky 😉

lucy0511
27. zář 2017

@janickazabicka hezký teď ještě aby ta teplota zůstala nahoře a byl z toho pěknej kulihrášek 🙂 🙂 🙂

janickazabicka
27. zář 2017

@fanunka tak hvězdička je 3 dny předtím a hned 2 dny potom 😀😀v pohodě.
@lucy0511 jako hezky jo jen si neumím také vysvětlit že podle teploty měla být ovulace 22.9. A pozitivní test byl až 23.9. A ted babo rad. Ale když to klapne je mi to v podstatě jedno 😂😂

dasa.77
27. zář 2017

@janickazabicka graf/negraf..... já si stejně trvám na svém a ovulace podle mě byla 23.9.

myjusiatko
27. zář 2017

Dnes potvrzeno, ale jelikoz me boli hlava, ms ocekavam pa/so

nadrinka
27. zář 2017

@myjusiatko řešila jsi svojí krátkou luteální fázi s Dr.? Já měla 10 dní a bylo mi řečeno, že je to hraniční. Dr mi předepsala k užívání po ovulaci Gynprodyl, aby mělo šanci se mimco udržet kdyby se zadařilo...

lucy0511
27. zář 2017

@janickazabicka když ty naše těla s náma pěkně cvičej jeden aby se v tom vyznal 🙂 🙂 koukám že sme teď obě v té blbé čekací fázi kdy nezjististíš nic 😒😒

myjusiatko
27. zář 2017

@nadrinka neresila. Ja kojim, takze duvod kratke lf znam. :/

janickazabicka
27. zář 2017

@lucy0511 přesně tak no nemám ráda tuhle dobu čekací 😂😂
Každopádně dneska nám holky přišla nová postel tak ji večer pěkně uvítáme v naší ložnici. A s novou postelí bude i nové miminko 😘😘
Jinak jsme dnes byly i na houbách a mrkněte 😀
A snaženice mňam mňam 😍😍

janickazabicka
27. zář 2017

@dasa.77 tak kdyby byla 23.9. Tak by to byla paráda 😍

lucy0511
27. zář 2017

@janickazabicka no tak to sou ale pěkné fotky 🙂 🙂 🙂

janickazabicka
27. zář 2017

@lucy0511 hi hi dekuju 😊

janickazabicka
28. zář 2017

Ahojky holky přeji krásný svátek.
Tak mi dnes skočili nahoru ale supem teda 😂😂

dasa.77
28. zář 2017

@janickazabicka pěkné,pěkné.... to stále víc potvrzuje moji teorii 😀
nechci být negativní,ale pokud bys měla OVU třeba toho 22.9. jak holky psaly,tak mít sex dva dny po je bohužel už pozdě

janickazabicka
28. zář 2017

@dasa.77 jasný no ale pořád mi tam nehraje ten ovulační test. Jelikož až po pozitivním testu nastává ovulace ne? Je to guláš 😂😂

nadrinka
28. zář 2017

@janickazabicka ještě mě napadlo, v kolik hodin měříš teplotu? Jsi první komu to tak strašně nevychází BT verzus ovu testy