Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dasa.77
28. zář 2017

@nadrinka první rozhodně není 😀

fanunka
28. zář 2017

Dotaz. Myslela jsem ze ovulacni testy jsou pozitivni nebo nejsou 2 carky nebo jen jedna.... tady se dost casto resi jestli 2. Carka je silne videt nebo slabe? Nevim co je slabe a co silne :( a co když je slaba? Ja tomu nerozumim :(

janickazabicka
28. zář 2017

@fanunka ovu test pozitivni mas kdyz mas 2 carky stejne silne testovaci stejne viditelnou jako kontrolni nebo vice. POkud ma slabsi odstin, tak je to negativni a podle viditelnosti casky poznas zda se ovu blizi nebo ne 🙂

janickazabicka
28. zář 2017

@nadrinka merim ji rano okolo 6 hod to vstavam do prace. je pravda ze ten prvni den po ovulacnim testu jsem ji merila asi o hodinu pozdeji, nezjak jsem zaspala 😀
ale jinak se snazim pravidelne plus minus 5 min.
Dokonce jsem se i dozvedela, ze pry tahle stranka womenzone, to pry ukazuje spatne, tak nevim no ☹

myjusiatko
29. zář 2017

Tak ja hlasim 1dc. Tentokrat LF az 4dny. 🙂

dasa.77
29. zář 2017

@myjusiatko sakra..... To je ještě kratší než jsi čekala,ne?

janickazabicka
29. zář 2017

@myjusiatko sakrá tak to je hrozné málo 😥😥

janickazabicka
29. zář 2017

Holky já dnes takhle teplota klesla 🤐

fanunka
29. zář 2017

Holky nevite proc mi nejdou vkladat fotky? Ikonka fotoaparatu je neaktivni :(

fanunka
29. zář 2017

Uz mi funguje vkládání fotek. Byl vcera pozitivni nebo nebyl? Carka neni totiz uplne stejna jako testovaci :(

janickazabicka
29. zář 2017

@fanunka já bych řekla že pozitivní ještě není. Ale taky si to nemusela stihnout na vrcholu toho hormonu mohla si to propast. Tak uvidíš zítra jestli vybledne nebo zesílí. Každopádně bych už pojistila 😀

fanunka
29. zář 2017

@janickazabicka rekla bych ze dnes uz slabla. No uvidim dle bt kdy stoupne

lucy0511
29. zář 2017

@janickazabicka ahoj sem zvědavá jestli ti ta teplota pudu znovu nahoru to by bylo super 🙂 🙂 🙂

janickazabicka
29. zář 2017

@lucy0511 taky jsem zvedava jestli stoupne 🙂 to by bylo super 🙂

lucy0511
29. zář 2017

@janickazabicka no já uvidím ale moc šancí tomu nedávám 😒

janickazabicka
1. říj 2017

Krásné nedělní rano děvčata. Tak jak to jde u vás? U mě asi takto. Pomalu zase stoupáme 😀 tak snad 😊

lucy0511
1. říj 2017

@janickazabicka ahoj hezký to máš to já si začínám připadat už divně s tímhle grafem 🙂 🙂

fanunka
1. říj 2017

Ovulační testy

dasa.77
1. říj 2017

@lucy0511 Proč divně???? Však na první pohled se to jeví jako normální poovulační křivka 😉

dasa.77
1. říj 2017

@janickazabicka Když budeš mít zase pochybnosti ohledně BT, vzpomeň si na mou křivku a hoď se do klidu. Vypadá to dobře 😉

lucy0511
1. říj 2017

@dasa.77 no kéž by se tam ukázalo i nějaký to těhotenství 🙂 🙂 🙂

janickazabicka
1. říj 2017

@dasa.77 to mas pravdu ale me je zatim dobre ze vim ze zase stoupa, 😀

janickazabicka
1. říj 2017

@lucy0511 a ty bud v klidu neznamena ze kdyz nemas kdovi jake vykyvy ze nemuzes byt tehotná. 🙂 hlavne klidek a myslet pozitivne.

@fanunka Ja myslim ze ten prvni zprava je urcite pozitivní, jestli je to dnesni tak sup na vec 😀 at nic nepromeskate 😀

lucy0511
1. říj 2017

@fanunka ten dnešní je na 100%pozitivni jestli teda zitra bude ta druhá čárka slabší 🙂 🙂

fanunka
1. říj 2017

@janickazabicka
@lucy0511 vcera i dnes jsme pracovali na mimi. mam dost velke bolesti v podbrisku a boli me prsa. Jsem zvedava kdy stoupne i BT

lucy0511
1. říj 2017

@fanunka spíš jestli už klesla?

fanunka
1. říj 2017

@lucy0511 no joo vidis. dnes byla na te nejspodnejsi teplote po menstruaci 🙂

lucy0511
1. říj 2017

@fanunka no tak a teď kdy stoupne ale i tak hurá do plození 🙂 🙂 🙂

fanunka
1. říj 2017

@lucy0511 tak zatim takto

lucy0511
1. říj 2017

@fanunka tak sem zvědavá kdy ti vyskočí poovulační teplota