Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

karin1712
10. říj 2017

@fanunka moc se bojim že budu zklamaná. MS má přijít v pátek.

dasa.77
10. říj 2017

@fanunka "hmmm no to je smula :( jsem v tom tvym grafu porad hledala snizenou teplotu (uhnizdeni)... tak ted je to jasny zadne neprobehlo"

Já nevím proč pořád hledáš uhnízdění v grafu.Ono se vůbec nemusí projevit,polovina těhotných ho ani nemá

fanunka
10. říj 2017

@dasa.77 fakt?

janickazabicka
10. říj 2017

Holky uz me zacina bolet podbrisek a zaciname se rozjizdet, takze zitra je tady chtě nechtě ☹ ☹

dasa.77
10. říj 2017

@janickazabicka to je škoda no

janickazabicka
11. říj 2017

Tak a je to tady holky dnes 1 dc.a pro tento cyklus neuvěřitelné křeče v břiše ani 2 brufeny nezabrali. Myslela jsem ze se zblázním. Nakonec trochu pomohl teplý obklad na břicho. Ze jsem to alespoň z části zaspala. Dnes ještě pocit poboliva ale to už se dá. Pro jistotu jsem raději 1 brufen ještě vzala aby se to nerozjelo. Ted uz to bude snad lepší 😊

fanunka
11. říj 2017

@janickazabicka chuuuderko :( to velice dobre znám :( v pondělí me to asi take ceka

janickazabicka
11. říj 2017

@fanunka uvidíš třeba ne 😊 je to zajímavé že někdy o tom vůbec nevím a jindy zase taková bolest. 😔

janickazabicka
11. říj 2017

Jo holky takový dotaz čaj Ludmily Mojžíšove nevíte přesně jak se pije. Jestli stále v kuse nebo se dělají nějak pauzy? Díky 😊

dasa.77
11. říj 2017

@janickazabicka bez pauzy,začneš nejlépe od 1.DC a doba trvání se doporučuje tak 3 měsíce.

janickazabicka
12. říj 2017

@dasa.77 aha ja ho pila jako kontryhel jen do ovu, no to jsem tomu dala. Tak to si ho hned dneska udelam 2dc taky dobry 😀

dasa.77
12. říj 2017

@janickazabicka Ahoj,teď jsem trošičku na pochybách,když píšeš,že jsi ho pila jen do ovu... ale určitě to najdeš na netu,co se doporučuje.😉

dasa.77
12. říj 2017

@janickazabicka Tak tohle jsem našla..... ale vím,že někde jsem četla,že se doporučuje pít delší dobu..... cca 3 měsíční kůra a pak vysadit.Někdo pije jednou denně,někdo dvakrát. Jisté je však jedno,pokud má pomoct,pije se celý cyklus. 😉

Nejlépe 2x denně si připravte čaj z 1-2 čajových lžiček bylinné směsi, přelijte 250 ml horké vody, přikryjte a nechte 10-15 minut vyluhovat.
Poté čaj sceďte a vypijte. Ideální je užívat čaj na lačno/ před jídlem.
Čaj připravujte vždy čerstvý.
100 g sypaného čaje odpovídá kúře cca na měsíc.
Doba trvání pitné kúry z bylinných čajů bývá obvykle 3-6 týdnů.

dasa.77
12. říj 2017

@janickazabicka Tak 6 týdnů přímo u tohoto čaje..... těch původních 3-6 bylo obecně k bylinným čajům

janickazabicka
12. říj 2017

@dasa.77 tak to moc dekuju 😀 teď už alespoň trošku vím 😀

myjusiatko
12. říj 2017

Devcata nestiham sledovat, ale pridavam graf. Uvidime co bude tento mesic. Ovulace se blizi. Teplota me trosku prekvapila, protoze ostatni symptomy ovulaci nenaznacovaly, ale pak zase klesla. 🙂

janickazabicka
13. říj 2017

Ahojky holky jak se máte? 😀

fanunka
14. říj 2017

@janickazabicka ahooj pms jsem si zprijemnila tim ze jsem na 3 dny vypadla sice pracovne ale bylo to moooc fajn 🙂

fanunka
14. říj 2017

V pondeli, nebo v utery cekam M :(

karin1712
14. říj 2017

@fanunka to vypadá dobře, bohužel ani můj pěkný graf nepomohl, dnes jsem 3DC

fanunka
14. říj 2017

@karin1712 hmm to je hruza achjooo.. a co podniknes tento cyklus? Ja du pristi tyden k fyzioterapeutce zkusi se mnou neco udelat 🙂 akupunkturu cviceni....kdyz to nepomuze rozhodne to bude prijemne 🙂

karin1712
14. říj 2017

@fanunka jsem objednana na gyndu před ovu tak uvidime co mi dr řekne. Sama jsem se objednala a sestřicka byla moc hodná a objednala mě hned. Jinak jím. Fertipronu a drmek a piju kontryhel.

fanunka
14. říj 2017

@karin1712 no tak uvidis co a jak 🙂

fanunka
16. říj 2017

tak dneska hluboký propad teploty :( počítám, že dnes příjde :( kdy už skončí tohle věčný čekání :( vždyť to není možný :(

myjusiatko
16. říj 2017

Tak mne FF vyznacil ASI ovu (prerušovana ciara), ale na 99% este nebola. LH testy zacinaju silniet a cipok stale otvoreny, aj hlien je. 🙂 Estelen bude.

janickazabicka
16. říj 2017

@myjusiatko teda koukam ze to mas jako ja, me taky vyznacil program ovu a byla a test jsem mela pozitivni asi az 2 dny potom 😀 takze vubec nevim cemu verit 😀 uvidime tento mesic 😀

fanunka
17. říj 2017

@janickazabicka to mě to program i ovulační test vyznačil stejně i dle BT to všechno vycházelo v jeden den a stejně nic z toho :( vrrrrrrrrrrrrrrrrrr

karin1712
17. říj 2017

@fanunka tak co ty? Kdy máš dostat MS? Já už jsem dnes 6DC. Za pět dnů by měla být ovu

fanunka
17. říj 2017

@karin1712 já jsem dnes 1DC :( včera bolesti jak kr*va :( ale spustilo se mi to až v noci. Zítra jdu na kontrolu k Číňanům a ve středu k fyzioterapeutce a 14. DC což by vycházelo na ovu jdu na gyndu na preventivku. rozhodně už nevím kudy kam co víc mám dělat....

janickazabicka
17. říj 2017

@fanunka no já jsem zvědavá jak to bude u mě teď. Ale rozhodla jsem se měřit jen do doby než mi to vyznačí ovu. Pak na to kašlu a dám si pohov.