Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

fanunka
18. říj 2017

@janickazabicka to zní jako dobrý plán 🙂

svaska
18. říj 2017

Ahojky, tak jsem tu dlouho nebyla, ale pořád měřím, ale tento měsíc fakt vtipnej 😀

fanunka
18. říj 2017

@svaska tyjooo 🙂 no teda fakt vtipnej graf 🙂 ale ovulku tam nevidim

dasa.77
18. říj 2017

@svaska to je abstraktní umění 😀

fanunka
18. říj 2017

@janickazabicka ja byla u pani doktorky TCM ukazat graf a rikala ze musime trosku zapracovat na tom aby ty teploty tolika neskakali, coz tedy muj graf oproti jinym holkam je poměrně v pohode 🙂

svaska
18. říj 2017

No tohle je můj kdysi těhotenský, takže já už se nedivím ničemu 🙂

fanunka
18. říj 2017

@svaska to neni mozny!!! Co to je? Tam ovulaci taky nevidim nide nejsou 3teploty vyssi nez predchozich 6 uaaaaa

svaska
18. říj 2017

@fanunka Ovulka 17.4. podle hlenu i teploty a i podle výsledku 🙂 a tak jsem zase začala zaposovat a chtěla bych holčičku a tak ze srandy že zkusím nějaké rady, ale já prostě nemůžu praktikovat vůbec nic 😀 😀 přitom některé grafy jsem měla ukázkové, když jsem to zrovna nepotřebovala 🙂)))

svaska
18. říj 2017

@fanunka a nemyslím si, že to pravidlo s těmi teplotami je uplně podstatné když se podívám na kde jaký graf

janickazabicka
18. říj 2017

@fanunka prave myslim ze plan je to dobry, ovu mi to ukaze a pak uz se dej jen vule bozi. A abych rekla pravdu tak vyspat se je pro me dulezitejsi nez nejaka teplota. A prijde mi to zbytecne merit i po ovu to uz akorat muze mozna trochu predpovedet jestli to bude tehu nebo ne ale i tak to neni 100% 🙂

hlasimse
19. říj 2017

@svaska Tento cyklus mám podobný... Akorát všechny teploty pod čáru. A zrovna minulý cyklus jsem měla graf ukázkový.

fanunka
19. říj 2017

@hlasimse tak nám ho sem hoď

hlasimse
19. říj 2017

@fanunka Tak jo, pro pobavení přikládám. Jinak po ovu mám vždy nad 36,5 a víc, takže tohle bude anovulační anebo bude ovulace ještě později 🙄

fanunka
19. říj 2017

@hlasimse a ty máš dlouhý cyklus viď? 🙂

hlasimse
19. říj 2017

@fanunka Jj, já když mám cyklus 35 dní, tak je pro mě ukázkový 😀 Už jsem měla i 40 a víc.

svaska
19. říj 2017

@hlasimse Jo taky většinou mívám dlouhé cykly kolem 35-40, někdy i 60. Už jsem zkoušela všechno, hormony což jsem nechtěla dlouhodobě a nic nepomohlo. Tak třeba ovulace ještě přijde 🙂

brokovich
22. říj 2017

Ahoj zeny, prosim vyznate se nekdo v tech grafech? Přikládám tento mesic. Je to nejake divoke.

bera28
22. říj 2017

@brokovich nechápu, co ti na tom přijde divoké. Klasický dvoufázový graf.

brokovich
22. říj 2017

@bera28 myslela jsem ve vztahu k pripadnemu tehotenstvi, ze to jako nevypadá nadejne asi.

bera28
22. říj 2017

@brokovich vždyť je to hrozně brzy. Proč to proboha řešíš a nepočkáš až po termínu ms?

brokovich
22. říj 2017

@bera28 pokud te to obtezuje, staci nereagovat.

svaska
22. říj 2017

@brokovich Pěkný graf. Tady opravdu nezbyde než čekat. Bud spadne nebo ne, 50 na 50 😉

janickazabicka
25. říj 2017

Ahojky holky dlouho jsem nepsala ale vypadá to u mě takto. Konečně se začínáme vybarvovat 😀

svaska
25. říj 2017

Tak tohle je harakiri, ale jde to pomalu dolu tak třeba ovu ještě bude, ale už je to nekonečný ☹

fanunka
26. říj 2017

@svaska máš stejný program na zapisování teplot jako já. A ten program ti už vypočítal ovulaci dle naměřených teplot?

svaska
26. říj 2017

@fanunka No už jsem tam měla vyznačenou ovulaci na 21DC což mi souhlasilo i s hlenem, a pak mi to program přesunul sem, což mi přijde nesmysl. Ale z tohoto šíleného grafu se dá těžko něco vyčíst, čekám až přijde MS, pak uvidím kde byla pravda.

brokovich
26. říj 2017

@svaska aDekuji. Tak nakonec ms prisla, mrcha jedna cervena.

janickazabicka
26. říj 2017

Ahojky holky tak já takhle. Nevím proč ale myslím si že dnes bude poslední den nízkých teplot. Uvidíme jestli se pletu nebo ne 😊

brokovich
26. říj 2017

@janickazabicka jojo, vypada to ze testy tmavnou, tak at to vyjde. 😉

janickazabicka
26. říj 2017

@brokovich jee jsi mila moc dekuju 🙂