Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

fanunka
23. pro 2017

@dasa.77 no cetla jsem to 🙂

myjusiatko
23. pro 2017

@dasa.77
@myjusiatko tak jsem nevydrzela do zitra. 🙂

nadrinka
23. pro 2017

Holky, obracím se na Vás s dorazem. Má některá z vás zkušenosti s měřením BT po aplikaci Ovitrelle? Je možné, že Ovitrelle BT ovlivní? Abych byla konkrétní, 13DC folikul 18mm v 10:00 aplikován Ovitrelle, 14DC v 13:30 inseminace ale dle BT ovulace až 18DC 😖Děkuji za případné reakce

nadrinka
23. pro 2017

@myjusiatko můžu se zeptat co je to za test? Dr.max?

myjusiatko
23. pro 2017

@nadrinka ano, dr max.

nadrinka
23. pro 2017

@myjusiatko krásný vánoční dárek, gratuluji

myjusiatko
23. pro 2017

@nadrinka dekuji. 🙂

dasa.77
23. pro 2017

@myjusiatko Jupííííí !!!!!! Tak konečně si to druhátko našlo k Vám cestu. Budeš to mít náročné

Chlapovi až pod stromeček 🙂

myjusiatko
23. pro 2017

@dasa.77 nevydrzela jsem, rekla jsem mu to hned, jak to na testu vyskocilo. :D

dasa.77
23. pro 2017

@myjusiatko Ty jsi koza teda 🙂)) Reakce? Připravila jsi se o to nejhezčí .... Ale je možné,že bych taky nevydržela 😂

myjusiatko
23. pro 2017

@dasa.77 njn, my jsme takovi oba, nemame si co vycitat. :D

modrypitrisek
23. pro 2017

Tak snad taky smím přidat, zatím z něj mám radost, přijde mi takový vzorňácký 🙂)

janickazabicka
23. pro 2017

Ahojky holky přeji vám všem krásné a pohodové svátky. A novým tehulkam bych chtěla popřát ať mají pohodové tehu a gratuluju 😊
Já už teď věřím v to, že i mi si uděláme ten vánoční zázrak. 😊 a nový rok 2018 přivítáme ve třech 😀 zřejmě zítra bude pozitivní Ovu testik 😀

janickazabicka
24. pro 2017

U mě grafik takto a testik takto 😀😍

vendelinka08
24. pro 2017

TAK JSEM Z TOHO JELEN!!!! BYLA JSEM SI JISTÁ, ŽE MÁM PLODNÉ DNY DŘÍVE, DLE BOLESTÍ, HLENU ATD. nORMÁLNĚ MÁM CYKLY 32 DNÍ, ALE OBČAS 28 DNÍ. takže ovulka většinou až kolem 18DC. A sex byl 11DC a 19DC. Jelikož u jsem myslela, že mám opět neplodné dny. A dnes na testíku slabá čárka, což by odpovídalo, dnes asi 10 nebo 11DC, už vlasně nevím, neb si tělo dělá co se mu zlíbí. Totálně me zase zmátlo..... takže opravdu dáreček s velkým D. Ale minule jsem měla v 9tt zamlklé těhu, tak snad to tentokrát bude vše v pořádku....

janickazabicka
24. pro 2017

@vendelinka08 jéé tak to je super.

janickazabicka
24. pro 2017

Holky tak to vyšlo jak jsem předpovídala na stedry den pozitivní testik takže opravdu si zaděláme na vánoční miminko 😘😘

fanunka
24. pro 2017

@janickazabicka 🙂 uz se tesim na tvou blaznivou poovulacni krivku

lucy0511
25. pro 2017

Ahoj děvčata už sem tu dlouho nebyla ale poočku vás pořád sleduju a dneska mi to už nedá a musím vám taky ukázat svůj graf a opravdu nevím co si o něm mám myslet. Podle folikulometrie a kupodivu i mému pocitu sem ovulaci měla 13.12. a dnes nebo v nejbližších dnech by měla dorazit ms což ještě do včerejška potvrzovala i BT ale dnes překvapení BT šla nahuru a přitom sem začala špinit tak nevím jestli si že mě to moje tělo nedělá zas srandu 🙂 🙂 🙂

myjusiatko
25. pro 2017

@lucy0511 udelej si test 🙂

lucy0511
25. pro 2017

@myjusiatko na ten popravdě nemám odvahu dělala sem si ho včera ráno a byl negativní☹️

myjusiatko
25. pro 2017

@lucy0511 aha, tak pockej jeste co teplota zitra rano. Zalezi zda se vic bojis sklamani, nebo toho, ze nevis na cem jsi.

lucy0511
25. pro 2017

@myjusiatko možná obojího ale ten včerejší negativní test sem obrčela tak že radši počkám

vendelinka08
25. pro 2017

@lucy0511 pokud dobre pocitam..tak jsi teprve 10DPO. A to jsem byla i ja a ma testu velmi velmi slaba carka. Az teprve 9DPO u me muselo dojit k uhnizdeni..jelikoz test predtim mi vysel jasne negativni. Vcera jsem si udelala test s tim..ze bude opet bily. Opravdu..neb nemam zadne bolesti prsou atd. A je tam slaba carka. Takze den po uhnizdeni uz se tam zacina neco projevovat. Pokud jso vcera mela pokles tak uz dnes bys tam mohla neco mit...ale opravdu jen malinkeho ducha. Pockej jeste do zitra. Pokud tedy vydrzis. Vcera jsem byla prekvapena a manzel take. Rekl ze to snad ani nemam s nim..kdyz mame sex v neplodne dny. To je jeho humor...ale zcela ho chapu. Ke me prijde mimco vzdy takto necekane.

lucy0511
25. pro 2017

@vendelinka08 dnes sem 12DPO no já vydržím i déle sem si dneska ráno říkala že vydržím do silvestra pokud se mi to teď v nejbližších dnech nerozjede. A taky mě nic nebolí teda když nepočítám ten ranní bolehlav a bolesti bederky 🙂 🙂 🙂

vendelinka08
25. pro 2017

@lucy0511 jeste nemas nic ztraceno. Jak dlouhe mas cykly a kolikaty DC byla uvulka...z toho grafu se mi to spatne cte. Ja jsem dnes 29DC. Cykly mam cca 32 dni...ale jak ktery mesic. Ale vetsinou. Ale myslela jsem ze mam ovulku drive. Dle hlenu..bolesti..atd.

vendelinka08
25. pro 2017

Ja ani nevim kdy jsem tu ovulku tento mesic mela. Ale nechraneny sex jsem mela 11DC a az 19DC.

lucy0511
25. pro 2017

@vendelinka08 no podle ultrazvuku byla ovu 16den cyklu a teď se mi cyklus celjem srovnal mám je 28nebo 29dní

janickazabicka
25. pro 2017

@fanunka chi chi to jsme dvě. Ted v prosinci se to nějak rozjelo 😂😂 takže i mi čekáme vánoční zázrak. Když už si ho o vánocích uděláme 😘😘
Takhle dnes u mě

janickazabicka
25. pro 2017

Jsem teď zvědavá na ty teploty 😀😀