Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

myjusiatko
19. bře 2018

@snowbee tohle snad nejde prehlidnout, ne? 🙂

snowbee
19. bře 2018

@myjusiatko to ne..jen mi to prijde jako maly zazrak a jeste 10dpo..nejak hrozne brzo..u minuleho tehu v prosinci..bylo biochem.tak byl test obdobny 14 dpo

myjusiatko
19. bře 2018

@snowbee muj test 10 dpo

modrypitrisek
19. bře 2018

@bublina95 Tak jak? Já se teď znova dívám na ten pozdější test a slabounká čárka tam asi je, ale nevím, jestli je to k něčemu dobré, slábnoucí čárka asi taky není nic moc :/

modrypitrisek
19. bře 2018

@snowbee Gratuluju k zázraku ❤

snowbee
19. bře 2018

@modrypitrisek děkuji moc😘

snowbee
19. bře 2018

@myjusiatko krásný a teď jsi který dpo?nebo tyden?

myjusiatko
19. bře 2018

@snowbee ja uz 17tt 🙂

snowbee
19. bře 2018

@myjusiatko juuu moc gratuluji

vendelinka08
19. bře 2018

@janickazabicka ahojky, tak jak jsi na tom dnes s teplotou, mě šla o stupínek výš... ale to nic neznamená, prostě jak říkám, ještě daleko do ms... i když je to šílené, to čekání...

vendelinka08
19. bře 2018

@dindicka ahojky, a co ty? jak to dnes s tebou vypadá? my ženské jsme strašně nedočkavé a zvědavé bytosti 😅

bublina95
19. bře 2018

@modrypitrisek tak ja hlasim 1DC 😢😢😢😢😢😢

dindicka
19. bře 2018

@vendelinka08 Ahojky,stále čekám na tt,ale už tu musí být za cca 30 minut.Taky jsem na sebe zvědavá.

janickazabicka
19. bře 2018

@snowbee urcite krasne je videt drzim palce at krasne sili a je tam kde ma byt 🙂
Ja si budu muset asi pockat na dalsi mesic ☹

janickazabicka
19. bře 2018

@vendelinka08 ahojky no dnesni teplota nevim, rano jsem rychle vstala z postele protoze se manzel po nocni dobýval domu a ja mu nechala klice v zamku a pak uz jsem spat nesla a popravde jsem na to zapomnela a vzpomnela si asiaz hodinu po probuzeni 😀
ale zase spinim jsem 30 dc takze asi tak, jen si pockam az dorazi ☹
a to mam jit v patek na gyndu z toho asi taky nic nebude 😀

janickazabicka
19. bře 2018

@dindicka tak co tak co? 30 min uz uplynulo 😀

dindicka
19. bře 2018

Ahoj ahoj,tak na testu nic,takže jak jste tu psali o 10.3 ,měli jste pravdu.No a to nic v tu dobu už nebylo.Fakt svému tělu nerozumím a to jsem si myslela,že ano.Zítra kupuji bazalni teploměr a jedem další kolo

janickazabicka
19. bře 2018

@dindicka tak to me moc mrzi. ale i kdyz nic nebylo mohli prezit drivejsi sportovci 🙂

dindicka
19. bře 2018

@janickazabicka Když se na test podívám z úhlu,tak je tam pidi stínek.Ale to samý jsem měla minulý měsíc na 2 tt a stejně tetka dorazila.

lachtanice86
19. bře 2018

@snowbee můj test 10dpo vypadal takto. Gratulace

janickazabicka
19. bře 2018

@dindicka aha tak uvidis no, pockej par dni a budeme chytrejsi 🙂

lenula02
19. bře 2018

Myslíte, ze i tak to mohlo klapnout? 14.3 18mm folikul dle UTZ ale teplota výrazně neklesla na ovu😞. Přes rok snažení . A v prosinci ZT.

vendelinka08
20. bře 2018

Tak dnes jsem dobře zmatená.... graf pak hodím... jelikož mi teplota stoupá, tak mi ovulku vyhodnotil na 22DC, což je divné, když jsem měla ovulaci potvrzenou testem 14 nebo 15DC. Včera jsem si udělala jen tak pro zajímavost ovulační test a byl dost silný, ale ne jasně pozitivní, to ne. Ale byl stejně silný, jako test který jsem dělala po jasně pozitivním testu 15DC... tak teď jsem z toho fakt jelen, no nezbývá nic než čekat, jaká překvápka jsou pro mě nachystaná... ale těhotně se rozhodně necítím, to jsem na sobě vždy poznala....

vendelinka08
20. bře 2018

jo a ještě mě právě zajímá.... včera jsem si to vyhledávala, ale nenašla uspokojivou odpověď. Ten hormon LH, chápu, že je v nás celou dobu cyklu a že stoupá přřed ovulací... ale jak je tedy možné, že stoupá i před MS, to jsem právě nikde nenašla. Jestli je to možné nebo ne a hlavně proč.

vendelinka08
20. bře 2018
snowbee
20. bře 2018

@vendelinka08 no me taky ovulacni sili..zaroven s tt😉..kolik dni ti zbyva do ms?

vendelinka08
20. bře 2018

@snowbee ms bych měla mít v sobotu... pokud tedy ovulka byla, tak LT fázi mám 14 dní, takže 29dc by měla dorazit.

vendelinka08
20. bře 2018

@snowbee a kdy se ti ukázala na testu čárka, myslím na ovu i na tt

vendelinka08
20. bře 2018

@janickazabicka Janicko, a jak to vypadá s tebou?

janickazabicka
20. bře 2018

@vendelinka08 Vendulko cim dal hure, vice a vic spinim ☹ takze asi tak a co ty?