Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

janickazabicka
2. zář 2018

@naty2005 to nevíš, ten pokles není vůbec výrazný. Uvidíš další dny. Držím palečky 😊🍀

naty2005
2. zář 2018

@janickazabicka děkuji moc Jani ...ale já tomu fakt neverim ...ale dneska je mi blbě...pali me zaha...tak na to netrpím vůbec...jsem unavená tresti mě hlava ...a picha mě zas dole že spodu..at zije důchod...nove priznaky před ms...

joripage
2. zář 2018

Ahoj, tak já už teď tak nějak do včerejška doufala, ale dnes ráno tohle... No ale jen lehce špíním, tak tomu ještě trošičku dávám šanci 😃 no kdyby nic, tak se aspoň krásně už prodloužila ta luteálka 🙂

vendelinka08
2. zář 2018

@naty2005 to ale neni velky pokles...uvidis co zitra...

naty2005
2. zář 2018

Tak ms přišla holky

vendelinka08
2. zář 2018

@naty2005 ach jo....😕

joripage
2. zář 2018

I mě dorazila dnes večer... No jo, co se dá dělat, začíná další kolo👍

naty2005
3. zář 2018

Tak já včera zaspinila hnedorůžove..vzala jsem si na noc tampon a do rána tam byl jen flicek asi ani ne 1cm tmavé krve s nitkou..a ta bt ? Si to dela co chce zas...tak ms čekám bud večer nebo přes noc a nebo zítra ...to bt klesne urco zas ..takhle mě deptat.

joripage
3. zář 2018

A třeba taky ne 😉

naty2005
3. zář 2018

@joripage jj ms se dnes rozjela takže 1dc

lynxx
8. zář 2018

Ahojky holky, jak pokračujete?Já tenhle cyklus z skoro vzdala a pak to ukazalo ovulaci až 24DC.

janickazabicka
8. zář 2018

Ahojky holky tak já dnes 2 dc tak snad teď už se zadari 😊

naty2005
9. zář 2018

Ahoj já jsem 7dc

svaska
9. zář 2018

Ahoj holky ja jsem 13 dc tak snad už se to blíží

snazimese
9. zář 2018

Ahoj holky, ráda bych se přidala. Tento cyklus jsem začala BT měřit poprvé )(od 5DC, jsem 11DC) a ráda bych se zeptala, jak moc velký vliv na BT má spánek po noční? Dělám nepravidelné dvanáctihodinové směny, tak nevím jak měřit při noční. Při volnu a nebo denní měřím ve stejnou dobu. Děkuji za každou radu 🙂

lynxx
10. zář 2018

Já jsem 30 DC a v očekávání menses..ale jak byla ovulace hodně pozdní, tak ještě minimálně 5 dní než menses dorazí.Ale díky měření vím, ze ocekavat menses 32.den nemá smysl a že zpoždění neznamená těhotenství, takže si ušetřím zbytečně zklamání z testování.
S těmi nočními smenami nevím, jak moc vypovídající je hodnota měření,když vlastně nespíš.

lizatko2
14. zář 2018

Ahoj holky. Tak se s Vámi musím podělit

jsmnk
14. zář 2018

@lizatko2 gratuluji 😍❤️

vendelinka08
14. zář 2018

@lizatko2 gratuluji!!!

lizatko2
14. zář 2018

@jsmnk
@vendelinka08 děkuji;) mám hroznou radost ze se to konečně po 9 měsících zadarilo

snazimese
14. zář 2018

Ahoj, ráda bych se přidala 🙂 Měřím BT první cyklus. Zde je můj graf, ze kterého jsem velice zmatená.. :( Nepoznám, jestli ovulace byla, nebo bude? Od 1DC beru Gynex, cykly mám pravidelně 28-29 dní. Děkuji za vaše názory 🙂

lizatko2
14. zář 2018

@snazimese já bych řekla ze nebyla.ale mužů se mýlit. Chtelo by to sledovat i hlen a čípek. To pak poznas přicházející ovulaci. Podle teploty ji poznas az po.

snazimese
14. zář 2018

@lizatko2 čípek jsem nikdy nesledovala, hlen byl předtím takový krémový, mléčně zbarvený, dnes je spíš takový vodový

lizatko2
14. zář 2018

@snazimese http://www.rodina.cz/clanek3826.htm
Mrkni na tyto stránky. Je to tam pěkně vysvětleno;)

snazimese
14. zář 2018

@lizatko2 Děkuji, jak budu mít čas, pořádně si to pročtu 🙂 Ale když už, začala bych to hlídat až příští cyklus 🙂

mandy1122
14. zář 2018

Děvčata, co mám zapsat do grafu, když se vzbudím o hodinu a půl dříve? Dnes jsem ve 4 hodiny naměřila 36,80° pak jsem ještě usla a vzbudila jsem se v půl 5, kdy normálně měřím a teplota byla 36,99°. Děkuji za odpovědi

lizatko2
14. zář 2018

@snazimese Klidne můžeš už ted. Aspoň uvidis rozdíl čípku v pulce cyklu kdy ovulace je a pak na začátku cyklu kdy není. Je to hodně znát ;)

kiwiameloun
14. zář 2018

Ahoj, měřím si teplotu teprve druhý měsíc, myslíte že se ty křivky od sebe mají lišit nebo to má být vesměs stejné? Mám teď teprve 4 cyklus po vysazení ha. První dva cykly myslím byly bez ovulace a teď mám teprve druhou ovulaci a je mi divné, že v tom článku, co sdílela @lizatko2 píšou, že po ovulaci nemá být vesměs žádný hlen. Minule jsem možná malinko bílý výtok měla taky, ale teď je to vevnitř opravdu husný bílý hlen jako krém a to jsem teda nikdy neměla. Máte to někdo po ovulaci? Možná je to normální a ta minulá ovulace byla ještě nějak slabá a budu to mít takhle už pořád. Přikládám moje grafy - oba. Teď jsem 3DPO.

vendelinka08
14. zář 2018

@kiwiameloun po ovulaci se meni hlen na husty bily...

snazimese
14. zář 2018

@lizatko2 no snad poznam kdy je a kdy není otevreny. Posledni 3-4 dny na nej "koukam" kvuli hlenu a je pravda, ze jeste predevcirem jsem na nej skoro nedosahla a od vcerejska dosahnu lepe. Holt se budu "ucit" 🙂