Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

svaska
11. říj 2018

@mikejla_a Děkuju

svaska
11. říj 2018

@vendelinka08 Děkuju

janickazabicka
11. říj 2018

@svaska teda tak to moc gratuluju a tise zavidim 🙂 ale v dobre samozrejme a moc ti to preju. Jak je videt opravdu prislo v tu pravou chvili 🙂

janickazabicka
11. říj 2018

Jinak ahoj holky ja jsem dnes uz 6 dc, takze za chvilku jedeme novou vlnu 🙂 tak jsem zvedava 🙂 nicmene mam ted nejaky moribundu rymu sem tam kaslu a navic me zacel zase bolet zub. No situace fakt skvela. V sobotu jdeme s kamaradkou na koncert Lunetic budou v koline, skupina meho mladí 😀 moc se tesim, ale s rymou jsem tam zrovna nemusela. A zitra mam pohovor do Planea elektra, tak jsem taky zvedava. Snad dopadne dobre 🙂
@svaska zlato a co tobe teda nakonec pomohlo z vitaminu a doplnku atd....

svaska
11. říj 2018

@janickazabicka Děkuji, no už jsem s tím nepočítala hlavně cyklus po clostiku dlouho bez ovulace tak jsem si říkala že už ani ten třetí měsíc nezabral, a ted věřit ze bude všechno v pořádku

janickazabicka
11. říj 2018

@svaska neboj urcite bude. Myslim ze ted prisla tvoje chvile 🙂

svaska
11. říj 2018

@janickazabicka Já ted nebrala vúbec nic. Už jsem vyzkoušela jeřáb ptačí, gynex, drmek, mateří kašičku a čaje,listovku ale nic. Tak jsem se na to vyprdla, vůbec jsem ovulaci nemívala a nic nepomohlo.

janickazabicka
11. říj 2018

@svaska ač teda beru jen listovku nebo teda spíše takové vitamíny. A to ještě nepravidelně občas na to zapomenu 😂😂

svaska
12. říj 2018

@janickazabicka no nic mi nepomohlo tak mi doktor napsal clostik a už jsem hodně zvažovala nějaké reprodukční centrum, což by muselo počkat kdybych šla do nové Prace a protože už nejsem nejmladší tak jsem byla v nervu. Ale co člověku zbude než se Smiřit. Proto si myslím že mám jak se říka více štěstí jak rozumu.

svaska
12. říj 2018

@janickazabicka ale když se to da nějak podpořit a ze toho je dneska moc na výběr tak určíte zkusit. Už jen ten pocit ze pro to dělas maximum

dendasubaristka
12. říj 2018

@svaska no tak přišlo takové to smíření no 🙂

dendasubaristka
12. říj 2018

@svaska a koukám tobě t teploty pěkně skáčou že? Protože já to mám taky takové divné. Vcera 37.2,dneska zas 37. Ale byl tam jednodenní pokles v sobotu na 36,8.

dendasubaristka
12. říj 2018

@svaska já jsem první cyklus po clostilbegytu ty jsi ji brala jak dlouho?

svaska
12. říj 2018

@dendasubaristka třetí měsíc ze třech. No mužů říct že na moje poměry to není úplné špatný, ale ja to tak mivam. Ale tak to jsou slušně vysoké teploty. A nějaký pokles sem tam je myslím v pořádku. I když je to tehu tak ty teploty neporostou do nekonečna. Dnes jsem mela pokles na 36,7 a i když stát se může všechno tak tomu nevěnují moc pozornost

dendasubaristka
12. říj 2018

@svaska tak držím palce ať to vyjde :* a snad se mi taky povede po clostilbegytu hned 🙂

pavlinka65
12. říj 2018

@luciek013 Ahoj, utrogestan se má hlavně nasadit až po ovulaci, kterou z tvého grafu nelze vyčíst. Buď jsou teploty ovlivněny prodělanou virózou, nebo je cyklus anovulační nebo pokud teplota dál roste, může se jednat o těhotenství, ačkoli dle bazální teploty nebyla ovulace prozatím zaznamenána. Po dobrání utrogestanu by se měla ms rozjet za cca 3 dny, ale není výjimka, že dorazí i za 10 dnů. Zkus test, pokud bude negativní, nezbývá než čekat...

luciek013
12. říj 2018

@pavlinka65 Ahoj, moc dekuju za rady🙂 byla bych rada, kdybych mohla nasadit az po ovulaci, ale tu jsem mela naposled v červnu... Dnes jsem prave 7 den po dobrani utrogestanu a teplota stále roste tak nevim no..

pavlinka65
12. říj 2018

@luciek013 Škoda, že jsi neměřila každý den, třeba ovulace proběhla 🙂 sleduješ i hlen třeba? Pokud proběhla, byl by na místě test 😉

luciek013
12. říj 2018

@pavlinka65 mam tam dva nemerene dny. Ten druhý byla teplota 38,8.. Mela jsem 2 dny vysoke teploty kvuli te viroze.. Hlen tak nejak letmo ale právě mi prislo ze nic extra tento mesic.. Akorat ten 19dc me zacali bolet bradavky coz jsem mela vzdy jen kolem ovulace🙂 ale tezko rict vzhledem k mym vykyvum..

janickazabicka
12. říj 2018

Holky takový dotaz mám 10 dní dovolený a s tím že posledního října končím. Mám nárok si tu dovolenou vybrat a nebo nemám. Jde mi o té jestli mi ji zaměstnavatel nemusí dát.

svaska
12. říj 2018

@janickazabicka pokud ti ji nedá proplatit musí si myslím

janickazabicka
15. říj 2018

@svaska no proplatit musi kazdopadne. A i v praci se kazdy divi ze mi tu dovolenou nedali pry na ni mam narok kdyz odchazim. Ale ja uz to nebudu resit, poslednich 14 dni, alespon pak budu mit hezkou vyplatu 😀

Jo a co jinak ty? zkousela jsi nove testiky? a nebo CB?

svaska
16. říj 2018

@janickazabicka Aho, tak aspoň budou penízky. Jo testy jsou pozitivní, včera mi doktor nabral krev a dnes mám volat na ultrazvuku nic ještě neviděl ze je ještě brzy, ale sliznice vysoka tak snad i hcg bude vysoké jsem v nervu ze tam nic neviděl

mikejla_a
16. říj 2018

@svaska no to se nedivim,ze nic nevidel. U me videl 14 dni po vynechani ms teprve gestacni vacek bez embrya.

svaska
16. říj 2018

@mikejla_a No pozval mě nna čtvrtek, tak je to brzy ale je to takový ten strach aby bylo všechno v pořádku

mikejla_a
16. říj 2018

@svaska chapu,clovek ma porad obavu.

janickazabicka
16. říj 2018

@svaska taky to plně chápu ale super že jsou testy pozitivní zítra bude i krev a pak hned malá fazolka kde má být 😁🍀

vendelinka08
17. říj 2018

@svaska to je jasne...clovek ma stale obavy...jsem 17tt a muzu rict ze teprve ted si to zacinam rosku uzivat...jinak stale strach aby bylo vse ok...a i tak jeste ocekavam 2.sreening a rikam si aby bylo vse ok a mimco zdrave. U prvnich tehu tohle vubec neznam...ani me nenapadlo ze by melo byt neco v neporadku. Ted mam klidovy rezim po plodovce tak uz jsem druhy tyden doma...no..ne ze bych jen odpovivala...ale nechodim do prace...a proste se vice setrim. Tak at je vse v poradku...dvouma carkama to teprve zacina...

svaska
18. říj 2018

Ahoj holky, tak dnes tam konečně byl vidět gestační váček tak je to v pořádku, už mně strašil mimoděložním, že se to musí hlídat dokud něco neobjevíme a když člověk pročítá některé diskuze tak je z toho v háji. Tak jsem ráda, že je tam.

vendelinka08
18. říj 2018

@svaska tak to je dobre...tak at pekne prospiva a je vse v poradku...ono to stejne nejde ovlivnit...poslouchej sve telo a opatruj se.