Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

katule1990
28. dub 2021

@lucinka225 Mně se vždycky tmavým výtokem rozjížděla MS. 14 DPO už bych čekala slabou čárku, ale jestli na testu něco je, tak to ještě není ztracené, držím palce zítra 🙂.

terka80
28. dub 2021

@lucinka225 dnes mas termin ms?

lucinka225
28. dub 2021

@terka80
To právě ani ne 😕
FF mi vyhodnotilo termín ms na zítra (viz obrázek)

Ale jak jsem psala včera, tak já termín menstruace nemůžu konkrétně určit.

Gynex mi po měsících užívání upravil nepravidelné cykly tak, že jsem to už hezky dostávala 4 měsíce po sobě 14.teho

Minulý cyklus jsem to ale dostala strašně slabě a navíc jen díky vyvolávačce.
No a tento měsíc zatím nic, mám to dost zmatené 😕

terka80
28. dub 2021

@lucinka225 ale vis jak dlouhou lutealni fazi mas ne?hnedy vytok muze znamenat jak zacatek ms nebo i nidaci jak rikam bt musi byt zvysena 18 dni aby se potvrdilo tehotenstvi

lucinka225
28. dub 2021

@terka80
LF právě nevím, vždy jsem to měla nepravidelně.
Doktor mi rok předepisoval Clostilbegyt s Utrogestanem a pak už jsem řekla dost, protože jsou to driáky 🥺

Nasadila jsem Gynex, Fertipronu a listovku a cykly se zkratily na 32 dnů. Takhle jsem to krásně dostávala 4 měsíce po sobě a už jsem se radovala, že se mi to srovnalo.

Ovulaci se mi ale vysledovat nepodařilo a z ovu testů jsem byla jelen. Proto jsem začala s měřením bt, tu zatím měřím 3 měsíce no a to je ten problém co jsem psala výše.

Předminulý měsíc jsem to nedostala, tak jsem šla na vyvolávačku, par týdnů po ní jsem to sice dostala, ale jen slabounce a tento měsíc opět nic.

Takže LF opravdu netuším 😔

brambora28
28. dub 2021

Ahoj holky. Druhým měsícem měřím BT skrz metodu Mojzisove. Ale v tom grafu se moc nevyznám.. Poradil by mi někdo, jak v něm číst? MS pravidelná 28-29 dní, dle UTZ když jsem kdy byla, byla ovu nekdy 10, někdy 14DC.. Posílám graf u tohoto cyklu. Děkuji moc 🙏

terka80
28. dub 2021

@brambora28 stahni si aplikaci fertilityfriends zadej vsechny namerene teploty plus hlen ktery si v plodnem obdoby nebo celkove pozorovala a aplikace ti vyhodnoti ovulaci a vyznas se v tom.Aplikaci co mas ted je jen na zapisovani ms mam ji taky

terka80
28. dub 2021

@lucinka225 tak uvidis vic bohuzel poradit nemuzu

katule1990
28. dub 2021

@brambora28 Podle zapsaných hodnot byla ovulace 15. den cyklu (17. dubna). Snad to teda dobře vidím, v týhle aplikaci to moc dobře vidět není. Ovulace obecně nastává, když po 6 nízkých teplotách přijdou 3 teploty vyšší než těch 6. Ovulace je tedy poslední den nízkých teplot. U tebe v grafu je to den předtím, než jsou ty tři stejné teploty. Dobré je k tomu taky sledovat další ukazatele, např. plodný hlen. A taky doporučuju aplikaci Fertilityfriend.

lucinka225
29. dub 2021

@terka80
Krásné ráno ☀️
Tak dnes ráno opět mírný pokles bt a místo TT Sluníčko jsem si udělala ten Mammatest, který je negativní 😔

Po zaschnutí na něm byl duch, který při podsvícení neměl barvu, takže asi jen testovací čárka.
Pak ale stejně zmizel ... 😢😢😢

terka80
29. dub 2021

@lucinka225 uvidis jak se to vyvrbi za dva tri dny podle bt,jeste spinis?

lucinka225
29. dub 2021

@terka80
Dneska skoro nešpiním, mám jen úplně nepatrný náznak hnědého hlenu kolem čípku, na který si ale těžko dosáhnu.
Už se v ničem nevyznám, jsem zvědavá na další ráno 😕

janickazabicka
29. dub 2021

@lucinka225 Hezký graf. Samozřejmě že naděje je vždycky, když bude vysoko ještě pár dní mohlo by to být dobré znamení. 🍀

lucinka225
30. dub 2021

@janickazabicka
Dnes ráno šla bt zase maličko dolů, jen 36.63
Tak nevím 🥺
Na těch 37 se já snad nikdy nedostanu a na mamatestu ani duch 😔

katule1990
30. dub 2021

@lucinka225 Není potřeba, aby byla v těhotenství teplota 37. Graf je hezký, třífázový, ale test už by byl pozitivní, kdybys byl 16 dní těhotná. Čekala bych každou chvílí MS, mrzí mě to. Snad se na vás usměje štěstí v příštím cyklu 🍀.

lucinka225
30. dub 2021

@katule1990
Děkuju, jsi hodná 🤗😘🌷

mikejla_a
30. dub 2021

@lucinka225 ale LF 16 dnů uz je celkem dlouha 🤔

lucinka225
30. dub 2021

@mikejla_a
To je asi ztracené, že?
Ještě se v tom jak je to s luteální fází moc nevyznám 😕

mikejla_a
30. dub 2021

@lucinka225 no praveze byva kratsi vetsinou. Takze je zvlastni, ze uz neprisla ms. Rika se, ze kdyz to 18dnu nedostaneš, tak to byva tehu. Tak uvidis..

lucinka225
30. dub 2021

@mikejla_a
To by bylo nádherný 🙏🏻🥰 jenže při mé smůle ... 😔
Ale jak se říká, naděje umírá poslední 😊

lucinka225
30. dub 2021

@mikejla_a
Jen si říkám, že ta delší LF možná v mém případě nic neznamená, protože jsem mívala cykly hodně nepravidelné.

Ale je mi divná ta křivka, kterou jsem měla vždy strašně rozlítanou a už vůbec se mi nikdy neudržely vyšší teploty více dní po sobě.

Navíc měsíce už beru Gynex a ten je na srovnání a zkrácení cyklů zázračný. Takže čert aby se v tom vyznal 🙃

mikejla_a
30. dub 2021

@lucinka225 jenze lf je furt stejna, meni se ta první faze od ms do ovu, ted si nemuzu vzpomenout jak se ji rika 🤭😂

lucinka225
30. dub 2021

@mikejla_a
Aha 👍😂
Dekuju, zase vím o něco víc 🤗🌷

nikynikol25
1. kvě 2021

@lucinka225 ahojky tak koukám že ty z teta jsou fakt na nic,ja je pak už nekupovala

nikynikol25
1. kvě 2021

@lucinka225 koukám ti na ten graf,teplota je vysoko,nemusi bejt teplota hned 37,moje sestra otěhotněla a teploty mela max 38-39 a až pak ji to šlo nahoru 14dpo do te doby teploty dole.Tady je můj horní a jeji spodní graf.To spineni je divné,nemohla ovulka bejt později ale to by zase ti teplota takhle nevyskocila.Pockala bych určitě ještě.

lucinka225
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucinka225
1. kvě 2021

@nikynikol25
Děkuju jsi hodná 🌷
Ale dnes teplota takto (viz graf) a k tomu 1. Máji jsem to se vší parádní dostala, takže dnes 1.DC ... 😢😢😢

Opět je po všech nadějích a zase na novo ...😔

lucahv
6. črc 2021

Ahoj holky prosím o radu. Musí být při nitaci pokles? Nebo muže dojít i ke zvýšení? Včera a predevcirem sem měla velké bolesti jak když to mám dostat a dnes sem 8 dpo a bolesti žádné. LF mívám 12 dni a ovulace byla 14DC. A predevcirem došlo k prudkému zvýšení teploty.

juliemichal
6. črc 2021

@janickazabicka ahojky kočko,jak jsi na tom?

monib66
6. črc 2021

Ahoj, dnes jsem 11DPO. Třetí den žaludek jak na vodě, celý den nevolnosti, včera i zvracení, ale dle teplot se mi nezdá, že bych byla těhotna. Včera jsem zkoušela i test, ale nic (taky bylo možná moc brzy a kdyby mi nebylo špatně ani bych netestovala). Zítra asi zkusím test znovu, dostat bych to měla ve čtvrtek.