Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
weyky
4. led 2016
Ahojky,přidávám i svůj graf...jsem z toho nějak jelen 😃
crazynaa
4. led 2016
a tady je můj graf 😃 😃 😃
pekkaa
4. led 2016
@smetanovak neni zac. Tak v takovem pripade bych rekla, ze ovulace nebyla😞.. Ale to se spravi.. Ja jsem si tim prosla🙂
Drzim palce
jirikova
4. led 2016
@crazynaa dala bych tomu ještě pár dnů a testovala
werumka
4. led 2016
@weyky a z cehp jsi jelen?🙂 ovulace byla 15. Den cyklu, takzr nejpozdeji 32.den prijde bud menstruace nebo budes tehotna 🙂 klidne uz muzes zkusit test.
dasa.77
5. led 2016
@crazynaa moc hezký 🙂
dasa.77
5. led 2016
Tak den nezačal zrovna nejlíp 😢 teplota dá se říct nízká, podbřišek bolí a začíná opět hlava. Uvidíme během dne,jak se to vyvrbí. Snad nebudu muset sáhnout opět po ibalginu,důležitý je pitný režim :-p
crazynaa
5. led 2016
A ja zase 37 😃
crazynaa
5. led 2016
Nuda 😃 😃 😃 😃
myjusiatko
5. led 2016
@smetanovak Ked iPhone otocis nalezato, tak su krajsie vidiet udaje. 🙂 Pouzivam tu samu appku. 🙂
myjusiatko
5. led 2016
Moj graf. Teploty total rozhadzane kvoli sviatkom a roznej dobe merania a dobe spanku. Ale myslim si, ze bola vcera. Uvidime aka bude teplota zajtra.
smetanovak
5. led 2016
@myjusiatko
@myjusiatko
takhle vypadá na ležato😕 ale vůbec tomu nerozumím😃
myjusiatko
5. led 2016
@smetanovak A merias si kazdy den v rovnaku dobu? Ja meriam prvy mesiac a viem, ze odchylky su tym, ze som cez sviatky chodila neskoro spat a neskoro som vstavala a pila alkohol. Az zase od 4.1. mam vypovedajuce hodnoty, lebo zase chodim do prace. 🙂
smetanovak
5. led 2016
@myjusiatko
měřím se každé ráno (je pravda že někdy to bylo v 10 a teď zase v 8 uvidíme jak se to teď srovná)
myjusiatko
5. led 2016
@smetanovak Tak to bude tym. Musis sa merat vzdy v rovnaky cas. Preto to mam aj ja tak rozhadzane. 🙂
smetanovak
5. led 2016
@myjusiatko no uvidíme teď jak se to srovná 🙂)
weyky
5. led 2016
@werumka jsem jelen z toho,že měřím první měsíc 🙂 Děkuji za odpověd 🙂
crazynaa
5. led 2016
@weyky já v tom taky pořád lítám a měřím 3tí nebo 4 cyklus 😉
weyky
5. led 2016
@crazynaa tak to jsem ráda,že nejsem sama 🙂
werumka
5. led 2016
@weyky ptvni mereni a hned takovej krasnej graf. To je skoro na zavist 😃
dasa.77
5. led 2016
@werumka no asi weyky bavila výtvarka 😃
dasa.77
5. led 2016
@crazynaa dělej něco,už u Tvého grafu zívám 😃 😃 😃 ... co třeba zelená kytička?
mikejla_a
5. led 2016
Ahoj holky, muzu se pridat? 😉 dnes jsem 6dpo, tak taky cekam a tady je muj graf...
weyky
6. led 2016
@werumka no já teda nevím,dnes mi to kleslo na 37,takže asi nic :-|

@dasa.77 joooo,výtvarku jsem celkem mohla 😃

přikládám graf ke dnešku...už to nevidím moc růžově,navíc se mi malinko pootevřel čípek 8-(
weyky
6. led 2016
@mikejla_a hezký,jen tak dál 🙂
mikejla_a
6. led 2016
@weyky dnes to vyskocilo na 37 😁
jirikova
6. led 2016
@weyky ja bych to zas tak cerne nevidela, kdy budes testovat?
weyky
6. led 2016
@mikejla_a ted aby se to tak udrželo,držím všechny palce 🙂

@jirikova fakt ne?včera jsem měla na testu ducha,ale po uschnutí zmizel,takže negativ :-| další test nemám a ani nevím,zda tedy kupovat...Ten změklý čípek,co se malinko pootevřel,mě dost utvrzuje v tom,že z toho nic nebude..
jirikova
6. led 2016
@weyky koupila bych dalsi test, pockala na zitrejsi teplotu a pokud zase vzroste, jeste bych to jednou zkusila 😉
weyky
6. led 2016
@jirikova To jsem si taky říkala,že uvidím,co teplota dál....Děkuji za podporu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli