Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
crazynaa
6. led 2016
@dasa.77 Dasenko, opet 37, pekne si to semnou hraje 😀😀😀
dasa.77
6. led 2016
na profilu mám opět aktualizaci grafu
werumka nerozumím těm teplotám,byla jsem přesvědčená, že by se měly držet nahoře minimálně týden a místo toho mám celý měsíc nezvykle nízké teploty.
weyky
7. led 2016
Tak se mnou si to pěkně hraje,dnes mám teplotu zase 37,1,ale čípek mám vysoko a měkký,jako když začíná MS 😞
myjusiatko
7. led 2016
Ja dnes 36,83. Takze asi 2DPO? Uvidíme. 🙂
dasa.77
7. led 2016
@crazynaa já nemohla pomalu ani dospat a Ty nikde a nic nehlásíš 😃
dnes opět stejně
crazynaa
7. led 2016
@dasa.77 opet 37 . Testy 3 z jedne moci na vsech neco malo jen nevim jestli to neni ryska. Jsem 10dpo a beru je za negativni 😃
dasa.77
7. led 2016
@crazynaa tak teploty krasne,dnes jsi myslim 11.DPO,ne 10. ale i tak....ano,je brzy
a pokud mas delsi cykly,tak tim tuplem..vse jde malinko pomaleji
crazynaa
7. led 2016
@dasa.77 tož tady je 😃 😃 😃 😃 😃
mikejla_a
7. led 2016
@crazynaa to vypadá dobře, držím pěsti 🙂
crazynaa
7. led 2016
@mikejla_a no já Ti nevím :-| a co na to @werumka ??? 😎 😎
mikejla_a
7. led 2016
@crazynaa pošli foto těch testu 😉
weyky
7. led 2016
A já zase budu čekat na ovu 😞

@crazynaa hodně štěstí,vypadá to krásně 😉
dasa.77
7. led 2016
@weyky 1.DC?
weyky
7. led 2016
@dasa.77 ano,dnes 😞
crazynaa
7. led 2016
tady je ovulační test, čárka je ve skutečnosti silnější a 2 drmax testy a jeden nevím a mamatest jsem asi omylem někam položila :-|
crazynaa
7. led 2016
Jinak bolest prsou, podbrisku a opet to me pichani v pipine 😊😊😊 na tech tehu to asi neuvidite 😏
pekkaa
7. led 2016
@crazynaa na maxovi nic nevidim a ten byva spolehlivy.. Zkus ale jeste pockat par dni🙂
dasa.77
7. led 2016
@crazynaa no,možná něco málo na tom prostředním,ten asi obsahoval více barviva,celkově je testovací pole trošku s nádechem
crazynaa
7. led 2016
@pekkaa jj, počkám, ale ve skutečnosti to tam je, no 😃 😃 😃
crazynaa
7. led 2016
@dasa.77 však já jen tak 😉 vím, že nic 🙂
dasa.77
7. led 2016
@crazynaa prdlačky a né že víš
crazynaa
7. led 2016
@dasa.77 já už se tomu nechci poddávat 😞 takže bud a nebo, at je to tak nebo tak 🙂 zítra jdeme pro výsledky do caru, řeknu mu, at mi nabere krev
werumka
7. led 2016
@dasa.77 Ahoj, koukám na graf, ale je to podle mě úplně ok. To, že jsou celkově teploty nižší nevadí (já mám před ovulací kolem 36,1 a po ní 36,5). Důležitá je ta křivka a ta je v pořádku. Pokud by došlo k otěhotnění, tak teploty po uhnízdění ještě pravděpodobně stoupnou. Ale jinak bych řekla, že je to v pohodě.
werumka
7. led 2016
@crazynaa Graf hezkej 😃 Na testech nic nevidím... ten ovulační je hodně slaboučký, zkus ještě testovat zítra. Ale ovulace určitě byla.
mikejla_a
8. led 2016
Holky tak já dnes takhle
smetanovak
8. led 2016
Já teda tomu nerozumím nejdřív nahoru a dolů a teď stagnuje😃 měl jste to taky takhle někdo?aVůbec nevím co se teda děje😃 v břichu mě píchá jako bych tam měla stádo mravenců a jsem nafouknutá jako balon. Dnes jsem se objednala k doktorce. :-S
mikejla_a
8. led 2016
@smetanovak mě to přijde jak anovulak 😐
smetanovak
8. led 2016
@mikejla_a
Me taky no uvidíme 🙂
pekkaa
8. led 2016
@smetanovak nj, to mi pripomina me potom co jsem vysadila HAK 😞
smetanovak
8. led 2016