• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

14. prosince 2017 
@werumka to ani Tvá upravená věta nevyvrací :grinning:

že Tě pošlu spát?
8. únor 2016 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka prosím prosím pěkně koukám,můžeš mi prosím říct k tomuto grafu,co to má znamenat,že 4 dny po sobě mám BT 37?dělám něco špatně? :frowning2: měřila jsem hodněkrát a nikdy se nestalo,že bych měla 4 dny po sobě stejnou teplotu :frowning2: děkuji
9. únor 2016 v 07:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal nic není špatně,prostě se teplota drží :wink:
9. únor 2016 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasa.77 děkuji zlatíčko,jsem ráda :slight_smile: měla jsem s toho fakt obavy :grinning: :grinning: a jak jsi na tom ty? :slight_smile: no a dnešní tt negativní :grinning: nevadí,jsem moc ráda,že po tom potratu mám ovulaci :slight_smile:
9. únor 2016 v 09:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes takhle :slight_smile: řekněte, že je to pravda :slight_smile:
9. únor 2016 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@crazynaa superrrrrrrrrrr :slight_smile:. Tak konečně :slight_smile:
9. únor 2016 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa jupiiii, moc držím palce!
9. únor 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 já Ti nevím, bez příznaků, pořád nevěřím :D já vím, mamka mi včera řekla, že 3x nevěděla, že je těhu a utěšovala mě :slight_smile: ale....
9. únor 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa drzim palce. :slight_smile:
9. únor 2016 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám holky děkuji, po první iui až neuvěřitelné :slight_smile:
9. únor 2016 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa já ti říkala, že to cítím v kostech. Bude to dobré. Žádné stresy a věř tomu :slight_smile:
9. únor 2016 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa nádhera,super moc gratuluji :slight_smile: a moc držím palce aby bylo všechno v pořádku :slight_smile:
9. únor 2016 v 11:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa ti říkam, že já nemám příznaky dodnes.... a ony ti taky krásně můžou teprve začít :grinning: až budeš objimat záchodovou misu, tak budeš vzpomínat :grinning: nee přeji ti ať se ti to vyhne, mě nic nebylo s prvním ani teď a věřím, že už to nepřijde.
9. únor 2016 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Přesně, jak píše @dasa.77 - prostě máš jen stejný teploty :slight_smile: žádnej stres.
9. únor 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crazynaa Ty si o ty nevolnosti vysloveně říkáš :grinning:
9. únor 2016 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka děkuji :slight_smile: no čekám zda se vyšplhá nahoru anebo klesne,to by mě zajímalo kdy :grinning: :grinning: fakt mě ta teplota už nebaví,když se ani nehne :grinning: :grinning:
9. únor 2016 v 11:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa neboj já jsem byla 3x těhu,jednou to nedopadlo,ale ani u jednoho těhu jsem neměla žádné nevolnosti :grinning: jen co bylo u kluků zvláštní tak to,že jsem u nich v těhu jedla zubní pastu :D
9. únor 2016 v 11:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ty jo, tak z toho sa mi solidne zdvihol kufor. :D
9. únor 2016 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myjusiatko no to věřím :grinning: ani já to nechápu jak mi to mohlo chutnat :grinning: :grinning: jinak jiné chutě jsem vůbec neměla :grinning: a to jsem u prvního přibrala 33kg a u druhého 17kg :grinning:
9. únor 2016 v 11:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa krása, držím pesticky :slight_smile: já u dcery měla jen jeden jedinej příznak hned od zacatku- bylo mi zlé v autě kdyz manžel brzdil. Jinak vůbec nic. Bylo mi dobře, prsa nebolela,...prostě vůbec nic až do 8tt to jsem začala zvracet a trvalo to až do porodu :grinning: ale to té nebudu strasit. Hodně štěstí
9. únor 2016 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa takže jsem Ti to správně naordinovala :grinning:
9. únor 2016 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja Vam vsem moc dekuju snad bude vse jak byt ma :blush: ted budu stejne testovat denne. :blush: Akorat minuly tyd jsem si rano 2 dny jentak zmerila BT jinak tento nic a mela jsem 36.8 tak jsem si rikala, ze zase nic. V sobotu jsem obrecela negativni test,v nedeli taky.:blush: vyplati se pockat
9. únor 2016 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa ty lumpe :grinning: schválně si zkus změřit teplotu třeba zítra ráno,vím,že bude asi trošku ovlivněná,ale 37 by tam být mohlo :wink:
9. únor 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 ted jsem delala ovu a je uplne pozitivni. No ja doufam, ze to s moji panickou poruchou vse zvladnu i za cenu leku na tlak.
9. únor 2016 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa kočko,snaž se uvolnit,těšit se a prostě si připustit,že se povedlo a je vše v naprostém pořádku
máš teď spoustu času na omalovánky :slight_smile:)))
9. únor 2016 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Takto vypadá můj graf po OPU a transferu :slight_smile:
9. únor 2016 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 srdce mi busi od vcera jak jsem to zjistila. Porad totiz neverim :blush: nj, omalovanky. Muj uz chce predelavat cely byt :smile::smile: takze odpocinek asi jen z ridka kdy.
9. únor 2016 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankadvor to vypada taky moc dobre, udelala bych si test. :slight_smile:
9. únor 2016 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankadvor Tak určitě v tom hraje roli i Utrogestan - od chvíle, kdy ho bereš se ty teploty dost výrazně zvedly. Kolik ho máš? Graf jinak vypadá dobře.
9. únor 2016 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myjusiatko Na test je ještě brzy, musím počkat ještě 11dní :slight_smile:
9. únor 2016 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek