Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
22. bře 2016

@xoriska tak moc držím palečky aby ms nedošla a byla jsi těhulka 🙂

xoriska
22. bře 2016

@juliemichal Děkuju, bylo by to užasné , ale se snažím být realistická a toto může být opravdu běh na dlouhou trat !

matysikovad
22. bře 2016

@nita1984 no neke!

matysikovad
22. bře 2016

@xoriska jako 40 tt a tys vypadala jak modelka s bříškem... pěkné

nita1984
22. bře 2016

@matysikovad jop, prej když si dávám pivo (malé) k obědu a dvojku červeného k večeři, nechce nic riskovat 😀 tak uvidím zítra teplotu a jestli bude vysoko, zkusím to. I když tomu fakt nevěřím, nevím jakým zázrakem by se to mohlo stát.

jankadvor
22. bře 2016

@matysikovad No jsem zvědavá co bude dál 🙂

matysikovad
22. bře 2016

@nita1984 i zázraky se dějí 🙂 😉 a jak se cítíš?

Ahoj, mám dotaz, všude jsem se dočetla, že bazální teplota by se měla měřit hned po probuzení, že každý další pohyb ji zvedá. Ale já to mám naopak🙂 ráno se vzbudím, naměžím 36,7, dojdu vyčůrat, ještě třeba na půl hoďky zalehnu a pak když změřím, tak mám 36,4. Je to normální? Kdyby to tak bylo každý den, tak ok, ale mám to tak ob den a dělá mi to zuby v grafu🙂 tak si říkám, jestli nejste některá chytřejší než já🙂 i minulý cyklus jsem takhle měla pár zubů, tak mi to tenhle cyklus nedalo, tak jsem ze zvědavosti změřila po vyčůrání, co se děje s teplotou a klesá mi.

myjusiatko
22. bře 2016

@procsenajednoumusimregistrovat proste to neres a mer jen po probuzeni.

juliemichal
22. bře 2016

@xoriska no uvidíš,snad se to povede moc ti to přeji 🙂 🙂

xoriska
22. bře 2016

@matysikovad Jéé díky ! No do modelky to bylo daleko, mám kamarádku modelku a ta rodila minulý rok, nechápala jsem , kam to dítě dala a když jela z porodnice vypadala, že to dítě ukradla , jelikož ona nikdy nemohla být těhotná ! Hold asi když má ženská 185 cm, tak se to mimčo asi líp schová 🙂
@juliemichal děkuju , u tebe by to už taky chtělo po té dlouhé době !

juliemichal
22. bře 2016

@xoriska moc děkuji jsi zlatíčko ♥ já to teď neřeším jak mám práci 🙂 sice bych byla ráda,kdyby se to povedlo,ale nechávám tomu volný průběh 🙂 kapám gynex a uvidíme zda zabere anebo ne 🙂 tak dnes jsem si zkusila ovu test a docela v poho čárka.tak budu testovat ještě pro jistotu denně 😀 chci vědět kdy bude ovulka 😀 v šesti nedělí jsem ji měla 14DC a teď po první ms po potratu jsem měla ovu 18DC.tak jsem zvědavá kdy bude tento cyklus ovu 😀 😀 jsem fakt zvědavá 😀

xoriska
22. bře 2016

@juliemichal Já jsem měla minulý měsíc 18 DC a ted 15 DC, takže ono to je asi dost individuální, prostě jak rychle roste folikul...

juliemichal
22. bře 2016

@xoriska no tak to máš asi pravdu 😀 😀 ale já ovu mívala v rozmezí 12-15DC 😀 😀 no uvidíme kdy bude teď 😀 😀

nita1984
22. bře 2016

@matysikovad cítím se počítá mizerně. Bolí.v kříži, břicho jak nafukovaci mikuláš a spát můžu 20h denně. Naštěstí jsme na dovolené, takže spím v noci, dopoledne,odpoledne 😀 teď.Jsem se probudila a půjdeme do virivky

matysikovad
22. bře 2016

@procsenajednoumusimregistrovat mer jen po probuzení-prvním

chelsi
22. bře 2016

@matysikovad No, je to trochu horská dráha, ale vypadá to již na proběhlou ovulaci nakonec. Toho 17.3. mě šíleně píchalo v pravém podbřišku, až jsem si myslela, že mě chytnul slepák. Třeba praskla cysta, třeba ani neproběhla ovulace v pravém slova smyslu. U takhle dlouhého cyklu, kdo ví.. Já ne 🙂 Na kontrolu jdu v sprnu. Hlavně aby teď již přišla MS a mohla jsem počítat čtvrtý cyklus od vysazení HA zase pěkně od začátku.

@myjusiatko @matysikovad Holky, diky strašně moc to řeším, chtěla bych mít krasnej jednoduchej graf jako vždycky vídám, ale prostě si musím zvyknout, že moje tělo není takový a má prostě svůj rytmus 🙂

nita1984
22. bře 2016

@procsenajednoumusimregistrovat zuby neřeš,měr ve stejnou dobu. Zubaté to.máme všechny

nita1984
22. bře 2016

@procsenajednoumusimregistrovat za pět dní měření nic nepoznas,chce to minimálně celý cyklus

@nita1984 tohle je třetí cyklus, co měřím. Je fakt, že z celkovyho grafu pak byl vidět vzestup teplot krásně, ale v průběhu si člověk říká, jestli to byl jenom úlet v teplotě nebo už ovulace proběhla.
A uznávám, že měřit ve stejnou hodinu nezvládám, to bych musela mít budík asi na 5h a to se svým špatným spánkem odmítám, prostě když mi to jednou dobře spí, tak nechci rušit svůj spánek budíkem🙂 Takže měřím hned, jak se vzbudím, což je někdy mezi 5.30 až 7.

nita1984
22. bře 2016

@procsenajednoumusimregistrovat pak se zubum nemůžeš divit. Já mám kvůli BT budík na 5h i teď na dovolené. Taky špatně spím, ale když to.jinak nejde, mám budík. Pokud meris v takovém rozpětí, nemá to ani smysl, nebude to mít vypovídající hodnotu

@nita1984 děkuji za názor. Mas můj obdiv, že dokážes takhle vstávat, ať se děje co se děje.

nita1984
22. bře 2016

@procsenajednoumusimregistrovat taky.Jsem zjišťovala, jestli to.nejde jinak a pokud chceš relevantní výsledky, tak to opravdu nejde jinak

myjusiatko
22. bře 2016
nita1984
23. bře 2016

Dobré ráno, tak to spíš než na mimi vypadá na poruchu cyklu. Teplota stále výš, ale test negativní ☹

martina16horysek
23. bře 2016

@nita1984 nezoufej 😉 jsi teprve 13dpo pokud dobře počítám kamarádka měla ducha na testu třeba až 17dpo. držím palce ať to vyjde

pekkaa
23. bře 2016

@nita1984 meris v puse nebo dole?

nita1984
23. bře 2016

@pekkaa v puse.

@martina16horysek díky, no teoreticky mám dneska druhý den zpoždění ... Tak jsem věřila alespoň v ducha.

pekkaa
23. bře 2016

@nita1984 ja jsem si to myslela. Ty hodnoty jsou celkove nizsi, nez byvaji...
Doporucuju radsi merit dole. Pokud to ted nevyslo, tak zkus od pristiho cyklu merit dole. Je to mnohe presnejsi a duveryhodnejsi..
Kdyz ja merila v puse, tak mi to ukazovalo nekdy uplne bludy... Az pak dole to bylo vzdy jasne..
Nerikam samozrejme, ze tam mas taky bludy🙂, doufam, ze to stejne vyslo a drzim palce.
Muze byt jeste brzy..
V puse je to nachylne na ruzne vnejsi vlivy. Spanek s otevrenou/zavrenou pusou, atd