Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

zuzu4444
7. led 2011

baby kde na nete sa da objednat gynex ?

kocurko1
7. led 2011

@miminkad nie, nemali sme a bude to nase druhe babo

kocurko1
7. led 2011

ja som skusila gynex na odporucanie po pol roku planovania. A odporucali mi aj zeleny jacmen a este nejake vypocty. Nakoniec som nebrala nic okrem k.listovej. Uz po druhy krat mi pomohlo sa na cele planovanie vykaslat a nebrat nic.

bobi3
26. led 2011

chcem tu napísať len svoju skúsenosť... mám za sebou tri neúspešné iseminácie, jedno neúspešné IVF, po ktorom som sa rozhodla pre gynex kvôli zregenerovaniu tela po tej dávke hormónov... po 3 mesiacoch užívania som si na testíku našla // !!! Netvrdím, že to bolo len vďaka gynexu, ale každopádne mi odstránil bolesti pred menzesom a spravidelnil cyklus... no a po dlhej dobe som opäť začala cítiť, kedy ovulujem!!! Určite odporúčam! Pomohol aj mojej sestre, ktorá ho začala užívať po dvoch potratoch a teraz je tretíkrát zas tehotná a zdá sa, že to najhoršie obdobie už je za ňou.

desszi
26. led 2011

@zuzu4444 poslala som IP

desszi
26. led 2011

Ja som sice neuzivala gynex samotny, ale poznam ludi co ho uzivali a boli spokojni. Rovnako nedam dopustit na ostatne pripravky z tejto rady, pretoze nam nesmierne pomahaju s tym, co napachala medicina na nasom synovi.
Takze nieco na tom je 🙂

jenny.kay
26. led 2011

Bohužel dle mé zkušenosti úúúúúplně na nic, jen zbytečně vyhozených 400 Kč.

mmaarrkkeettkkaaaa
26. led 2011

Zdravím děvčata 🙂 , i já mám problémy s menstruací...Bez injekce nebo hormonech ji nedostanu zřejmě vůbec. Je to rok, co jsem vysadila antikoncepci a úplně mi to všechno rozházelo ☹ 3 měsíce jsem brala utrogestan a po dobrání jsem začala brát gynex s tím, že se mi to snad srovná a po 14denním spoždění jsem opět naklusala na injekci ☹ dr. mi opět předepsal utrogestan a řekl, že ho zřejmě budu muset brát dlouhodobě...vůbec se mi do sebe nechce cpát další hormony, takže doberu gynex a uvidíme....zda to bude mít nějaký smysl...

zoe2201
31. led 2011

Ahojte, uzivam gynex prvy tyzden, mam PCO a tvoria sa mi cysty. Kvapkam si najnizsiu davku, 3x denne 3 kvapky. Spociatku som nic nepocitovala, ziadne zmeny, ale od vcera ma pobolievaju vajecniky, dokonca som zacala spinit. V noci ma ta bolest aj budila. Teraz to je zase lepsie, ale ked sa viac namaham, tak pocitujem tlak v podbrusi. Uz asi rok a pol mavam trochu bolestivy pohlavny styk (od kedy som prechladla a mala zapal), 2x mi praskla cysta. Mam pocit, ze aj teraz mi praskla cysta a mozno to je iba dobre, mozno tak prebieha ocista mojho tela a dostavam sa do normalu. Ale, co ked to je naopak zle, a mne gynex nesedi?
Mali ste niektora taketo problemy so spinenim medzi menstruaciami a bolestami v podbrusi? Ako to potom dopadlo? V piatok idem k lekarke na folikulometriu, tak uvidim, co mi povie. Mavam anovulacne cykly, cca 2-3x za rok ovulujem.
Prosim poradte.

hit
31. led 2011

Všetkým možem Gynex len odporučiť, ale nie je to "liek", ktorý dopomože k otehotneniu. Je to prípravok, ktorý vychádza z poznatkov čínskej medicíny a má harmonizovať určité akupunktúrne dráhy (ktoré bývajú najčastejšie v zlej kondícii pri problémoch s pohlavnými orgánmi a endokrinným systémom). Používa sa najčastejšie pri gynekologických problémoch, pri obezite, poruchách činnosti štítnej žľazy, veľmi si ho chvália ženy v prechode, kde zmierňuje návaly. Može pomáhať pri zvýšenej krvácavosti a pod.... Neodporúčam ho ale nasadzovať naslepo (viď predchádzajúce príspevky - nefunguje, po dvoch mesiacoch som ho vyhodila a pod....). Ak máte konkrétne dotazy, skúste stránky www. energy.sk - je tam poradňa lekára a špeciálne i gynekológa, kde sa dá napísať konkrétny dotaz a lekár so skúsenosťami s touto problematikou Vám odpovie.
Všetkým držím palce!

zoe2201
1. únor 2011

Ak tomu dobre rozumiem, kedze su to bylinky, tak aj ked neotehotniem, nemalo by mi to ublizit.

hit
2. únor 2011

Určite to neublíži, ale ako každá prírodná liečba sa to može spočiatku prejaviť zhoršením niektorých problémov. A aj keď lieči - teda upravuje reguláciu organizmu - vyžaduje to viac času ako lieky modernej medicíny. Veď do stavu v akom sme dnes sme sa dostávali 20 a viac rokov, tak nemožeme čakať, že náprava bude okamžitá. A pokojne skús tu poradňu na Energy.sk - je tam gynekológ a prípadne upraví dávkovanie, alebo odporučí niečo iné na PCO. V tej spoločnosti dokonca posobí i pani, ktorá se "špecializuje" na problémy s otehotnením - myslím že posobí niekde na Morave (?) a má už niekoľko desiatok - ako ich volajú - Energy miminiek.

zofka3
3. únor 2011

Ahojte, beriem Gynex skoro 3 tyzdne. Vsetko sa zdalo normalne, ziadne zmeny som na sebe nepostrehla, mozno sa mi zmiernili bolesti pri M, ale uz je to 6 den Menzesu a ja stale krvacam, co sa mi nikdy pred tym nestalo. Normalne mam 3-4 dni, stale pravidelne. Aj teraz prislo na cas, ale nejako prilis dlho a ovela silnejsie. Som si ista, ze to sposobil Gynex, len neviem, ci je to dobry alebo zly znak. Pockam chvilu, co sa bude diat. Upozornili ma, ze na zaciatku uzivania moze telo reagovat rozne.

ismet
6. únor 2011

Ahoj, já jsem ho brala na podzim 2x po 3 týdnech+pauza, 3x denně 7 kapek. Chěla jsem jsem tím připravit na IVF-KET, které se nepovedlo. V lednu jsem se stejným způsobem připravovala na další IVF a teď čekám na výsledek. Od kamarádek jsem na to ale měla moc dobré reference na přirozené početí. Žádné změny v cyklu ani zvláští pocity či problémy jsem neměla.

lucka_0906
6. únor 2011

@ismet Ahoj..daj teda vediet ako si dopadla. A kamaratky mali ake skusenosti? Ja uzivam Ginex zatial len druhy tyzden..tak uvidime, ci pomoze 🙂

mariynka
9. únor 2011

kocky, je gynex dostat aj v lekarnach?alebo si ho treba objednat z netu??? 😉 🙂

lena.k
12. únor 2011

@mariynka myslim, ze je i v nekterych lekarnach, nicmene ja jsem kupovala primo v Klubu Energy.

desszi
12. únor 2011

Na margo pripravkov Energy a teda aj gynexu, treba si uvedomit, ze ucinkuju pomaly a viditelny vysledok sa moze dostavit az po niekolkych mesiacoch, cize si vyzaduju trpezlivost.. Ucinok liekov sa prejavi rychlo, bylinky ucinkuju pomaly, postupne, ale o to silnejsie. Mojmu syncekovi podavam kvapky uz desiaty mesiac s vynikajucimi vysledkami, aj ked prve tri mesiace boli tazke, dokonca nastalo zhorsenie stavu a nevedeli sme, kedy nastane zlepsenie. Napriek tomu, nam vsak na poslednom vysetreni povedali, ze este cca 1 rok potrva, kym sa z nasich problemov uplne dostaneme. Takze maminky a buduce maminky - chce to len trpezlivost a vieru a vsetko bude ako ma byt 🙂

mariynka
15. únor 2011

@lena.k nasla som si pani, ktora tieto produkty predava.. objednala tovar a vo stvrtok by som uz aj mala mat gynex 😵

@desszi na kolko vam vystaci jedna flasticka?aspon na mesiac? 😅 😅 😉 ale zevraj sa maju po 3tyzdnoch uzivania robit tyzdnove pauzy?hm? 😕 😅 😉

desszi
15. únor 2011

@mariynka jedna flaska vydrzi veeeelmi dlho - vzhladom k tomu ze syncek berie len po jednej - dvoch kvapkach 1-2 xdenne tak nam konkretne vironal vydrzal viac ako pol roka. Ostatne viac, ale my podla zdravotneho stavu kvapky striedame. Vironal bol taky, ktory sme brali najcastejsie. Samozrejme ked niekto berie 5kv 3x denne, tak to vydrzi menej, ale ja odhadujem ze jedna flaska vydrzi tie 3 mesiace urcite. Ano po 3 tyzdnoch musi byt tyzdnova pauza - informacia z kvapiek v tele aj nadalej ucinkuje, ale kvapky sa neberu, pretoze by si telo na ne zvyklo.

mariynka
15. únor 2011

@desszi mne ta pani napisala, ze jedna flasticka vydrzi nieco vyse mesiaca.. tak som zvedava.. 😅 😉 🙂

desszi
15. únor 2011

@mariynka vyskusaj, zavisi od davkovania, neviem kolko kvapiek a kolkokrat denne ti kazali brat. Dalsia dolezita vec je ze jeden druh kvapiek by sa nepretrzite nemal brat dlhsie ako 3 mesiace, potom je potrebna prestavka od konkretneho pripravku. Vynimocne pri pretrvavani tazkosti sa moze este jeden mesiac pridat. Aspon ja tak viem.

jika10
18. únor 2011

Ahoj holky, pokud by nekdo chtel gynex, prodam celou lahvicku za 350,- KC + postovne. Staci napsat

lussi2223
21. bře 2011

noooo ja neviem 😖 ja som gynex uzivala asi tyzden ked mi zrazu o dva tyzdne skor prisla menstruacia ktoru mavam vzdy pravidelnu a bola silna a dlha, nie a nie skoncit 😠

lea1333
26. bře 2011

ahojte babi tak ja som uzivala gynex len 3tyz a na dalsi mesiac som bola tehu a to som pred tym nemohla ostat tehu 8mes len bohuzial nasemu babetku prestalo byt srdiecko tak sme o fazulku prisli teraz som tyz po zakroku a znova uzivam gynex ci ze ja ho mozem len odporucit aj vela mojich znamych ostalo tehu po gynexe niekedy to trva dlhsie ale to znamena ze telo sa dava do poriadku!!!tak ze nezufajte! 😉

mariynka
26. bře 2011

ja som si ho tiez objednala, ale kvoli cyste.... 🙄

repkomon
28. bře 2011

Ahojik,
o maličke sa pokušame cca asi tak 4 mesiace, no zatial se jen objevil polyp na deloze - kt. bol už i dostranen, snažíme sa znova ...a tak som premyšlala pokud se po dvoch mesiacoch nepodarí skusim Gynex...počula som na tento pripravok same chvaly, no uvidime asi brat na prevenciu ...a na ten moj neskutočne nepravidelny cyklus :-/ no držte mi tady palčeky :.-)

mykky
12. dub 2011

Ahoj, ja som brala Gynex, chodila na brušné tance a podarilo sa nám otehotnieť ani nevieme ako. Dovtedy sme sa snažili asi 4 roky. Neviem, či je to vďaka tomu alebo náhoda. Teraz chceme druhé a zatiaľ sa nedarí. Chcem znova začať s Gynexom, tak uvidíme...

mariynka
15. dub 2011

@zoe2201 mam podobny "problem" 😒 gynex beriem tyzden, zatial 1x 3kvapky, planujem vsak davku zvysit, ked si telo zvykne.. ale:uz 2x sa mi stalo, ze ma boli vajecnik, na ktorom mam cystu.. 😒 😒 picha,sklbe.. aaaaau 😲 😒 planujem ist k dokimu, nech mi kuk tu cystu, ci sa s nou nieco deje.. lebo ja na nu "utocim" viacerymi sposobmi, pijem caj od bylinkarky, caj shatawari, beriem B-komplex.. a teraz uz aj gynex.. 😉

si31si
16. dub 2011

ahojte chcem sa spýtať brala som gynex 3x9 kvapiek 21 dni teraz mám tu 7 dnovu pauzu len neviem mám ho potom brať dalej a kolko mesiacov alebo už ho nemám brať? neviete poradiť?