Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

domca1221
6. led 2012

Ahoj holky, nerada vám sem lezu, ale ráda bych se zeptala, začala jsem brát femigard po prvním měsíci přišla MS o den později druhý měsíc o 4dny dříve, proto jsem se rozhodla koupit gynex, užívám ho druhý den, tak nemohu říci jak mi pomůže, ale spíše mě zajímalo, jestli nemáte zkušenost s užíváním gynexu společně s femigardem, jelikož mi femigard zbyl a je mi líto ho jen tak nechat?

yvetulka
6. led 2012

ja mam s gynexom len tie najlepsie skusenosti, treba ho vsak brat dlhodobo aspon 3 mesiace. potom to ma vyznam, menstruacia sa mi upravila, nebola taka bolestiva ani silna. vsetci chceme, aby lieky zabrali co najskor a potom tomu neverime, ked to nezabera na treti ci stvrty den, ale verte mi, treba trpezlivost a vela tekutin a vsetko bude ok. v klube vam povedia davkovanie, pre kazdu plati ine, podla diagnostiky 🙂

domca1221
6. led 2012

děkuji za odpověď, já určitě počítám, že to bude na delší dobu, a chci brát po celou dobu co to půjde, už jsem zkusila toho tolik, že mi už nepříjde dlouhá doba 3 měsíce, jen jsem se pořád rozhodovala zda femigard nebo gynex, rozdodla jsem se pro femigard, ale pak když jsem pročítala diskuse tak jsem spíše četla o chvále na gynex, tak jsem zakoupila tento, ale půl lahvičky femigardu mi zbylo, proto mě zajímalo zda ho můžu dobrat společně s gynexem

yvetulka
6. led 2012

@domca1221 ja netusim ake mas problemy a ani na co sa uziva dany pripravok, tak ti neviem odpovedat, iba s gynexom mam skusenosti a len vynikajuce

domca1221
6. led 2012

@yvetulka tak jsem ráda, že jsem se pro něj rozhodla, snad zabere i u mě, snažíme se o mimčo dva roky, měla jsem problém s MS, po nepodařeném IVF, mi naštěstí MS přišla každý měsíc, což u mě byl uspěch, postupem se upravil na 28DC, ale po tom femigardu právě první měsíc přišla pozdě a druhý měsíc zase dříve, tak uvidíme jak zabere gynex

yvetulka
6. led 2012

@domca1221 tak drzim palce a hlavne netlac na pilu, nechaj tomu volny priebeh a nemysli furt na to a vytuzene tehotentvo pride, ked to budes najmenej cakat. aj zmena prostredia tomu vie pomoct alebo len taky predlzeny vikend niekde mimo domova

domca1221
6. led 2012

@yvetulka děkuji moc

simonkazga
7. led 2012

@pancuska ešte som ju nedočítala, ale už takmer. Mne sa strašne ľúbi. Pozitívne myslenie nadovšetko 😀

pancuska
8. led 2012

@simonkazga aj mne sa paci a verim ze mi to v tej mojej hlave da do poriadku ale ked ju nedokazem citat nedokazem sa poriadne sustredit......ale je to kniha presne pre mna lebo robim vela chyb 🙂

simonkazga
8. led 2012

@pancuska aj ja budem potrebovat jej pomoc. Dnes ráno 4.00 mrcha dorazila presne ako švajčiarske hodinky ☹

adka_pajerska
11. led 2012

ahojte zienky prosim Vas poradte mi,potrebujem vediet ako sa uziva gynex a kedy ho mam zacat brat ked mam 19 DC.

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska to je uplne jedno, kedy ho zacnes brat, hlavne ho ber pravidelne a pi vela tekutin, cca 2 l, uziva sa cca 7 - 9 kvapiek 2xdenne. nezbudni predtym 21xkrat pretrepat.

adka_pajerska
11. led 2012

@yvetulka a kedy si mam urobit tu tyzdennu prestavku?Mozem to brat aj pocas ms?

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska prestavka sa robi po 21 dnoch uzivania, vobec sa nezaoberaj ms, prestavka trva 7 dni a potom zas 21 dni uzivas, je dobre ho brat minimalne 3 mesiace, ale mozes aj dlhodobo, vsak v klube ti vedia presne na mieru vyratat davkovanie, podla diagnostiky

adka_pajerska
11. led 2012

@yvetulka v akom klube?

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska no v klube energy. ci si to objednavas cez net?

adka_pajerska
11. led 2012

@yvetulka ja ich uz mam doma len neviem uzivanie a objednavaka si ich z inakade

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska aby sme pisali o tom istom, je to firma energy?

adka_pajerska
11. led 2012

@yvetulka aka firma energy ja som ich neobjednavala z energy ale od kamosky a ano su to gynex len neviem davkovanie

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska ja som len chcela vediet, ci na gynexe je vyrobca energy, ci sa nahodou nebavime o dvoch rozdielnych vyrobkoch. ak je to energy, tak skus, bud na fb alebo skype si ich najst a tam ti odbornici na danu tvoju otazku ci problematiku vedia presne poradit. alebo chod na stranku energy.sk a tam si najdi, ale ja som to brala 6 - 9 kvapiek 2xdenne.tusim by si to mala mat aj napisane na krabicke ci flasticke

adka_pajerska
11. led 2012

@yvetulka oki dakujem ti za rady a tebe gynex pomohol?

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska ja som nemala problem s otehotnenim, ale mala som velmi silnu a bolestivu ms. mne velmi pomohol a po roku absencie citim, ze si zas dam kuru.

adka_pajerska
11. led 2012

@yvetulka oki dakujem ti za tvoje rady tak idem uzit hned aj gynex 🙂

yvetulka
11. led 2012

@adka_pajerska tak vela stastia prajem a nech sa zadari

milacik3
17. led 2012

mam jednu otazku co ak sa berie Gynex a zena je tehotna teda myslim prve stadium tehotenstva ked este o tom mozno nevie tak 4-7 tyzdnov...neublizuje to plodu ?

yvetulka
17. led 2012

tak to skus napisat do klubu, su aj na skype aj na FB, ale na skype je vzdy pani a vzdy poradi velmi rychlo.

pancuska
5. únor 2012

@simonkazga no ako sa mi mas? 😉

simonkazga
6. únor 2012

@pancuska ahoj cica, bohužiaľ žiadne novinky. Akurát včera som dostala MS. Už ma to fakt nebaví ☹ Radšej sa pochváľ ty, čo máš nového? Dúfam, že samé dobré správy 😀

pancuska
6. únor 2012

@simonkazga noo a jaaa ze ma potesis,ale nevadi na buduce!!! 😉 ja som bola teraz 2 mesiace stymulovana clostylom tento mesiac mi pichol len pregnyl lebo som tam mala dominantne foliky a tak cakam ci sa ujalo ci nie,no toto cakanie je najhorsie....v sobotu ideme na ples tak sa aspon trochu odreagujem....zima ako z ruskeho filmu a nesnezi a nesnezi....aj u vas je tak? 😉

kolienko
20. únor 2012

ahojte. je tu niekto kto berie gynex? ja som ho brala jeden mesiac pred tromi rokmi a zabral na prvy krat. teraz sa nedari druhy krat otehotniet, tak skusam gynex pod dozorom lekara. mam problem , že folikul praskne skôr ako dozrie. tak dufam, ze zaberie gynex. ak niekto berie, tak by ma zaujímalo kolko kvapiek denne