Hnědo růžové špinění. Ovulace?

lujhu
29. únor 2024

Jsem po ms ,poslední 19.2 . Skončila 22.2 ale špinění bylo ještě tak +- dva dny takže do 24.2. Pak nic bez vytoku ,včera jsem našla na papíru hnědý vytok z růžovým, může se jednat o ovulaci? Mám si koupit TT?

veroniquecz
29. únor 2024

@lujhu k čemu by ti pomohl těhotenský test při ovulaci? 🤦🏻‍♀️ Ovulace
To být může a nemusí.

lencaa11
29. únor 2024

@lujhu může to bejt ovulace a nemusí co ovulační test vyzkouset

lujhu
autor
29. únor 2024

@veroniquecz já nemyslela těhotensky ale ovulační 🙄😆
Možná te zmatlo to TT ale já to myslím jako Test ne těhotensky

lujhu
autor
29. únor 2024

@lencaa11 jo zkusím 🤞

veroniquecz
29. únor 2024

@lujhu TT je zkratka tehotenskeho testu, píšeš to blbě. A promiň ale resis to tu porad dokola. Těhotenský test si delam ideálně minimálně po 2-3 dnech zpoždění nejdřív, ovulacni dle hlenu. Porad dokola…

1pomnenka
29. únor 2024

Za mne ne, dej se zdravotně dohromady. Denně tu řešíš, zda nejsi těhotná, ale proč? Máš 2 děti, nech to volně plynout, netestuj ovulaci a TT až v momentě, když nepřijde MS. Nemyslím to vůbec zle, ale ty nemyslíš na nic jiného, strašně ses na to upnula, ale lékař ti radil přibrat, ne? Takhle ti to nevyjde, musíš hlavu zaměstnat něčím jiným, ne se denně soustředit jen na těhotenství. Nevím, kde bydlíš, ale jsou u vás lekce břišních tanců? Rozhýbou pánev tak, že po pár lekcích tu otěhotní i ty, které s dalším dítětem už nepočítaly.

lujhu
autor
29. únor 2024

@1pomnenka nevím co vám je, ale ja se ptala jen jestli podle toho špinění nemám ovulaci pac podle doktorky my mohla zmizet ohledně váhy, tak jsem se chtěla jen trošku zaradovat že asi " možná " ji mám žádnou jinou radu od nikoho nechci, žádný pánevní dno procvičovat nemusím tancuji salsu a dvakrát týdne cvičím takže mám pohybu podle mě dost , já nevím možná vám to přijde že furt myslím na těhotenství ale já se snažím! postupně všechno srovnat i psychicky tak fyzicky, Já už snad žádný diskuze psát nebudu tady jsou strašný hlídalky 🤓😆

lujhu
autor
29. únor 2024

@veroniquecz mysli si co chceš podle mě je TT jako test 😁😙 mě nezajímá kolik dní po ms si dělaš těhotensky TT, já řeším ovulaci a ne těhotenství, chytračko,

1pomnenka
29. únor 2024

@lujhu Já to opravdu nemyslím špatně, je mi líto, že se nedaří, ale ty se tím úplně ničíš. Myslím to s tebou dobře, vykašli se na nějaké testy, užívej si života a nestresuj se.

veroniquecz
29. únor 2024

@lujhu TT jako test 😂😂 OMG…. Aneb vysoká škola života že?

veroniquecz
29. únor 2024

@1pomnenka radíš dobře, ale ne dobrému člověku. Snaha co nejrychleji zase otěhotnět je očividná - druhému dítěti byly už tři, tak aby další stihla do jeho čtyř, bo rodicak…..

lujhu
autor
29. únor 2024

Mě nebude žádná osoba bez profílovy fotky říkat že nemám školu 😆 tohle není pro mě vůbec žádná urážka já píšu dobře, jen si dělám vlastní zkratky slov co je komu potom ? Vaše starosti bych chtěla mít fakt 🙈

lujhu
autor
29. únor 2024

@veroniquecz 😄😄😄 ty seš my ale dobrá fakt ,👏 já nepotřebuju žádnéj rodičák normální slušný lidi mají i práci jestli o tom nevíš? Nebo si delas děti jen ty zkrs rodicaku že to tak znáš? 🤔

veroniquecz
29. únor 2024

@lujhu aa potrefená Husa se ozvala… ne, já pracuji od roka obou mých dětí. Nejsem ze sociální bubliny, kde se rodí děti jen aby se nemuselo makat….

lujhu
autor
1. bře 2024

@veroniquecz to teda trvalo než si odpověděla, 😆 mě vůbec nezajímá jak a čím se živíš, nejsi vůbec víc než jsem já takže tak , ✌️💪 vídám tady maminku co má 7 děti a plánuje asi i 8 🙄 a nikoho jsem neviděla aby napsal že si dělá děti ohledně peněz, to jde vidět jak někteří lidi jsou zaujetí jen na Romy , já mám jen 2 a i kdybych chtěla víc to je jenom moje věc a tvoje zbytečná starost, takže být tebou tak se začni starat sama o sebe a ne někoho jinýho ty RASISTKO !!

veroniquecz
1. bře 2024

@lujhu nesedím tu cely den. A nehodlám ztrácet svůj čas s tebou. Očividně to nemáš zpracované když takhle vyjizdis. Hezky den.

lujhu
autor
1. bře 2024