Inofolic x levnější varianta kyselina listová+Inositol

karlovac
4. srp 2014

Myslíte že když si koupín zvlášť kyselinu listovou a zvlášť inositol bude to fungovat stejně. Ne jen že toho budu mít podstatně více ale i cenově to by vyšlo mnohem lépe než 2 g sáčky inofolicu.A aby to mělo nějaký účinek tak to stejně musím brát 2x denně... co si o tom myslíte?

petavan
4. srp 2014

@karlovac ahojky ja beru inofolic už ted začínám třetí krabičku a mě bylo řečeno i v lekarně že stačí jeden sáček denne tak nevim no

karlovac
autor
4. srp 2014

@petavan a zabírá to i při 1 sáčku denně? Mě prostě přijde inofolic hodně drahý na to, že je ho tam tak málo

petavan
4. srp 2014

@karlovac je fakt že je to drahe ale i tak je to na upravu cyklu, posílení ovulace a doporučuje se to brát i v těhotenství aby žena nepotratila jedine si k tomu koupit ještě zvlášt listovku ale aby toho pak nebylo už moc

marketa11112
4. srp 2014

ahoj, ja jsem spolykala jen 2 baleni inofolicu a zjistila jsem, ze jsem tehotna. tak snad by mohl pomáhat. 🙂)

denisska
4. srp 2014

@karlovac já ted mám druhé balení inofoliku a mám i listovku, no tak uvidíme a k tomu gynex😀

ivca1986
4. srp 2014

Já brala jeden sáček denně a k tomu obyč. listovku (v Inofolicu je jí málo). Hned další cyklus jsem byla těhu. 🙂

petavan
4. srp 2014

@denisska Deni ty bereš inofolic a ještě i zvlašt listovku? taky o to přemýšlím že budu jíst oboje ale nevím jestli se to může kombinovat

denisska
4. srp 2014

@petavan to nevim jim oboje🙂nikde neni psáno ze se nemuze🙂

xmarg04
4. srp 2014

@karlovac Jasne, vetsina tech superdrahych vitaminovych a podobnych smesi je napalena, ale kdyz to koupis to jednotlivych slozkach, je to zlomek ceny...😉

petavan
5. srp 2014

@denisska super tak ja budu taky jíst oboje :D už jsem nad tím přemýšlela že začnu i listovku

denisska
5. srp 2014

@petavan a pak si řekneme výsledek 😀

petavan
5. srp 2014

@denisska no to jsem zvědavá 😀 a bereš to v pravidelnou dobu nebo jak se ti chce?

denisska
5. srp 2014

@petavan většinou ráno🙂

petavan
5. srp 2014

@denisska ja zase odpoledne většinou po jídle ale to je asi jedno :D

denisska
5. srp 2014

@petavan myslím ze to tam ani nepíšou 🙂)

jahodarka
15. srp 2014

Holky a nekoukaly jste na ten mimistar? Inofolic ma listovky vazne spis min, tohle uz dostatek , inositol, k tomu navíc hořčík a jod. Ted tu na nej myslím byly nejake akce. 🙂

karlos12
15. srp 2014

@denisska už jsi viděla výsledek petavan?Tak koukni, jdu objednávat inofilic, listovku už mám 😉

karlos12
15. srp 2014

@denisska PS : reaguji na Tvou zprávu z 4.8., o trochu výš 🙂

bublinka74
15. srp 2014

vy jste všude holky 😀

denisska
15. srp 2014

@karlos12 ;) videla a dnes mam stejny

karlos12
15. srp 2014

@denisska jako // na tt ?

denisska
15. srp 2014

@karlos12 ano podívej do snazilek

karlos12
15. srp 2014

@denisska už jsem to našla 😉

barthia
15. srp 2014

Joj, kupuju B-forte od VitaHarmony a beru 2x denně abych měla dávku 400 kyseliny listové a 1g inositolu, je to na měsíc a stojí to stovku. 🙂

http://www.bytfit.cz/product/category_vitaminy-...

karlovac
autor
17. srp 2014

@barthia ahoj a zabírá to tak jak má?

barthia
17. srp 2014

@karlovac Snad jo, ale jestli to je opravdu těma vitamínama, tak to nevím. Beru je pro jistotu pro lepší kvalitu vajíček, ovulku mám vždy ve stejnou dobu. 😕

amanda2014
20. srp 2014

ahoj holky, já jsem zobala od ledna do července Chytré miminko 800, ale od půlky července jsem přešla na Femibion 800, končím první balení a začínám druhé. (snažíme se teď třetí cyklus) Myslíte, že Femibion 800 je také dobrý? Děkuju 🙂

mar91
12. dub 2015

Já mám brát tak 2x denně inofolic ale ta cena je děsná. Mám PCO a nemám ani ovulaci ani MS už aspon dva roky. Uvažuju že bych si objednala http://www.zdravi-nutristar.cz/zdravi-nutristar... tyhle prášky a k tomu jedla kyselinu listovou ale doktor mi doporučil INOFOLIC, tak aby to mělo stejný učinek... :(

actiimelka
4. lis 2015

Holky, prosím mám dotaz..zpozdila se vám MS při braní Inofolicu?? beru první balení a mám 4 dny zpoždění... měla to některá z Vás ??? díky za odpověď