Intenzita krvácení. Mohlo se jednat o zamlklé těhotenství?

mimig
30. srp 2020

Dobrý den, s manželem se snažíme o miminko, ale stále nic. V nynějším cyklu jsem 8DPO měla velmi silné jednodenní krvácení (čistá krev), následně jsem měla týden zpoždění. Nyní už se menstruace dostavila, každopádně 3 dny před jsem špinila hnědým hustým výtokem, nynější menstruace je taky převážně z většiny hustějšího skupenství. Jelikož jsem nikdy neměla odlučování sliznice v takové intenzitě, chtěla jsem se zeptat na vaši zkušenost, názor, zda se mohlo jednat o zamlklé těhotenství? Případně do jaké doby "po" jste znovu (a úspěšně) otěhotněly? Děkuji za názor 🙂

sudylichozrout
30. srp 2020

Zamlkle tehotenstvi je neco jineho. Jde o zastavu jiz predtim potvrzene srdecni akce u embrya, casto treba v 8. -11. tydnu. Ty jsi asi prodelala rany spontanni potrat, kdy embryo bylo od zacatku deleni bunek poskozene, takze se prestalo dale vyvijet a odeslo s mirne opozdenou menstruaci. Take se tomu rika biochemicke tehotenstvi, tedy tehotenstvi, ktete je potvrzene z moci/krve, ale ne jeste ne lekarem na UTZ. Ta, ktera netestuje hned pri vynechani, casto o biochemickem tehotenstvi ani netusi a jen hovori o opozdene menstruaci.

mimig
autor
30. srp 2020

@sudylichozrout Děkuji za reakci 🙂

lachtanice86
30. srp 2020

Zamlkle to nebylo, max biochemické. Běžný stav