Jak otěhotnět?

ivanecka999
5. led 2019

Už dlouho se s příťou snažíme o mimíska ale nějak nám to nejde ☹ Nějaké typy jak na to?

ivanecka999
autor
5. led 2019

😖😢😕👎☹

hermij
5. led 2019

@ivanecka999 Mrkněte http://cestykditeti.cz 🙂 Paní dává krásné a účinné rady.

ivanecka999
autor
5. led 2019

@hermij děkuju určitě kouknu

no_title
5. led 2019

V první řadě, pokud se snažíte dlouho (tzn. aspoň rok) řešila bych to s gynekologem. Rady z netu můžou být někdy fajn, ale je to takové trefování naslepo. Nevíte, kde je problém.
Za druhé, prosím nepoužívejte výrazy jako příťa a mimísek. Protože my gramatičtí náckové omdlíváme (vlastně... ležíme v bezvědomí pod stolem 😀 ) za druhé, jsou takové trochu cynické ženské, co si z toho pak dělají srandu a vylepují to na mamynkobijce na fb. Ne, že bych tam byla, já je nemám ráda, jelikož vyznávám kontatní rodičovství, ale je to takové riziko když člověk tyhle výrazy vůbec použije 😉.

volejnice1
5. led 2019

Nám pomohla psychika. Jak se na to přestane myslet, tak to jde hned. Pokud to teda nejsou jinačí problémy a oba dva jste v pořádku. 🤷‍♀️

marketa1218
6. led 2019

Psychicka za to může hodně,nám se nedařilo skoro dva roky. Podle základních vyšetření lékaře jsme oba zcela zdraví, v lednu jsem se měla jít domluvit na termín laparoskopie kvůli průchodnosti vejcovodů. Místo toho půjdu s pozitivním tehotenským testem. Vůbec nevím, jak se to mohlo povést, ještě tomu moc nemohu uvěřit. Nicméně o vánocích se mi vracel po dlouhé době bratr z Ameriky a strašně moc jsem se na něho těšila, měl mojí plnou pozornost a ne miminko. Vypustila jsem o vánocích tedy řešení plodnych dnů a všechno možné kolem miminka a říkala si, že začnu zase od ledna. A po novém roce dvě čárky jako koleje. Nevím, ono je to někdy prostě jenom mezi nebem a zemí.

kris96
6. led 2019

Nám se nedařilo čtvrt roku, až po použití tohohle pomocníka to přišlo ☺️

moncach
6. led 2019

Ahojky, taky bych radila se poptat a řešit s gynekologem. Taky jsem dlouho řešila jak otěhotnět různě po netu a zkoušela jak se říká babské rady,ale nic. Až po laparo se zjistilo že jeden vejcovod úplně neprůchozí, jinak vše ok. Teď jen jak na potvoru furt ovu na straně neprůchozího vejcovodu. Tak si říkám jestli to jde nějak ovlivnit nebo napomoci aby se konečně zadařilo 😟😕

hermij
6. led 2019

@marketa1218 Tak očividně byly vaječníky průchodné dostatečně :D

hermij
6. led 2019

@moncach Pupalku jste zkoušela? Kdy byla ta laparoskopie? Ono totiž vajíčko dozrává ve folikulu 100 dní! Tak tomu nechte ještě chvíli čas 🙂 Neříkám nezkoušet vyživovat, povzbuzovat tělo apod., ale čas předtím, než se rozhodnete třeba pro stimulace. Pokud se vajíčka tvoří aspoň v jednom vaječníku, tak je to zbytečné ;)

moncach
6. led 2019

Nee nezkoušela. Laparo byla cca před rokem, cca dva měsíce po datace,pak po měsíci stimul clostibegitem a IUI, neúspěšně. A teď si dáváme pauzu. Vaječníky se střídají,ale velice sporadicky, víceméně ovu četnější na uzavřené straně

marselina
25. led 2019

@kris96 co to je prosím??

kris96
25. led 2019

@marselina lubrikacni gel na podporu početí. Používali jsme před sexem a opravdu nám to pomohlo. Predtim to neslo a po použití se hned zadarilo, má to super recenze hlavně i v zahraničí. Vytváří to pro spermie lepší prostředí, ze přežijí déle a dostanou se rychleji k vajíčku. Opravdu doporučuji 🙂

hendrychovadeni
11. čer 2019

Taky zdravím taky se s přítelem chceme miminko ale nic tento týden mám ovulaci ale je mi 36let je některá v mém věku a otěhotněla rychle bez problémů a poradí děkuji