Jak si "udělat" holku a jak kluka?

dagmarj
18. lis 2016

Ahoj holky. Moc bychom si přáli holčičku. Máme v rodině hodně kluků. Ja sama mám dva raubire. Zajímalo by mě, jak holku děláte. Např. Výměna krve po 7letech, Jonášová metoda, a pak sex před ovulaci? Vzpomene si některá jak to bylo a jestli vám to vyslo? Kdyby to byl kluk, tak ho samozřejmě neodhodim.

vamilka
18. lis 2016

znám paní která to počítá podle krve a výsledky vycházejí na 99%. Nám při prvním těhotenství vypočítala holčičku a než jsem otěhotněla podruhé věděla jsem podle ní že to bude kluk ( řekla nám že na holku bysme museli počkat 5 let ). vyšlo obojí 🙂 takže já věřím tomuto. Nevychází to přesně jen když mají partneři skoro stejné datum narození a nebo jsou právě po těch 7 letech.

mandala
18. lis 2016

Nevěřím ničemu, vše je jen o náhodě, toto se nedá spočítat a naplánovat...

barborka09
18. lis 2016

Souhlasím s názorem @mandala. Ale proč nějaké ty metody nevyzkoušet, vždy je to 50/50 že to vyjde. Jinak vím o páru kde mají 5 holek a pořád chtěli kluka. Pak jim udělali genetické testy a zjistili, že ti dva nikdy kluka mít nemůžou. Prostě je to taky záležitost genetiky a tu hold neovlivníš.

vespinka
18. lis 2016

To je hloupost. Nositelem pohlaví je mužská spermie.

isabelafuentes
18. lis 2016

@barborka09 Jak to, že ti dva nikdy nemůžou mít kluka??? To taky jde, aby to takhle bylo? 😕 😨
Vždyť přece každý chlap má rybičky s výbavou XX i XY, ženskému vajíčku je to jedno, tak jak by se mohlo stát, že dva konkrétní lidi nemůžou mít jedno nebo druhé pohlaví dítěte?

barborka09
18. lis 2016

@isabelafuentes To nevím. Vůbec nevím co všechno jim dělali za vyšetření, případně co oni jako rodiče měli za nemoci, ale výsledek byl ten, že kluka mít nikdy nebudou. Jestli je to možné nevím, ale ti to teda po páte dceři a tomto výroku lékařů přestali zkoušet. Možná třeba jenom nedokáže donosit zdravého kluka (nevím jestli neměla za sebou nějaké potraty). Prostě zdravého kluka ti dva nikdy mít nemůžou. Stejně jako bývalý kolega v práci - věděli od samého začátku, že když jeho žena bude čekat holku, tak jí níkdy zdravou nedonosí. První se jim narodil kluk, takže ten byl v pohodě, druhé čekali holku a obavy se bohužel naplnily. V polovině těhotenství došlo k potratu a o další mimčo už se nepokoušeli. Ale ti to věděli už dopředu že to tak zřejmě dopadne, v dospělosti totiž jeho ženě diagnostikovali nějakou nemoc, která toto způsobovala.

montinka12
18. lis 2016
Uživatel montinka12 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od montinka12.

Tohle mi už přijde jako hraní si na bohy...tohle prostě člověk neovlivní. Je to věc štěstí a náhody. To je jako chtít nebo zařídit si dítě s blondatýma vláskama. Nejsme roboti, tohle prostě nenaprogramujeme...

babanci
18. lis 2016

Já měla tři holky a vždycky došlo k oplodnění v divný čas, před ovulací. Jakoby tam ty spermie čekaly a vlastně bych teoreticky vůbec otěhotnět neměla. Ale, jak říká moje gynekoložka, zdravá ženská může otěhotnět kdykoliv.

gracinka7
18. lis 2016

@isabelafuentes Třeba ten chlap má jen XX spermie.

hojda
18. lis 2016

zkus mrknout na knížku Dcera na přání od Janouchové, tam nějaké "tipy" byla. Co si pamatuju, tak pro holku nejíst maso, sex před ovu a více vápníku? nebo hořčíku? už teď nevím...., ale nikdo ti to nazaručucí 😉

cabalkova
18. lis 2016

Nevim, jestli to bylo tim, ale kazdopadne prvni jsme chteli chlapecka, takze sex primo na ovulaci a predtim tydenni abstinence, a chlapecek to je, no a druhou jsme chteli holcicku, takze sex nejpozdeji dva dny pred ovulaci a pak uz nic, no a mame holcicku.

danielama
18. lis 2016

Vždy je to 50 na 50, ale existují různé rady,tak proč to alespoň nezkusit,že? Nedávno jsem četla článek,co se tomu věnoval: http://m.vitalia.cz//clanky/chcete-pocit-kluka-... Já by jsem osobně třeba naplánování sexu v dibě ovulace celkem věřila,ale 100%to není nikdy 😉

danielama
18. lis 2016

@cabalkova a mohu se zeptat,ovulaci jsi si zjišťovala testy? Jde mi o to,že když je ovu test pozitivní,ovulace nastane do 48hodin myslím,tak kdy nejlépe načasovat sex na chlapečka- v den pozitivního testu,den nebo dva dny po???? 😉

dumbicek27
18. lis 2016

My jsme chtěli chlapečka, takže sex na ovulaci (zjišťovala jsem testy) a předtím pár dní půst a čekáme chlapečka 🙂 Ale myslím, že nic není 100% a příroda si to vždycky nějak zařídí 🙂

astyna
18. lis 2016

Ono se říká, že když dojde k početí v den ovulace = holčička. No...z biologie si pamatuju, že spermie Y je těžší než-li spermie X a tím pádem i pomalejší, ale zase déle vydrží. Tot teorie, je pravda, že já jsem otěhotněla ve "spolehlivě neplodných dnech" 7 dnů před menezesem a mám kluka, takže na mě by to sedělo. Ségra si to tak nějak hlídala taky - a má páreček. Ještě jsou nějaké věštící metody - po kolika letech, v jaký den cyklu, tchýně takto počala chtěnou holku...Ale osobně si myslím, že to jsou jen náhody. A byla bych spíš štastná za zdravé ikdyž "pohlavně" nechtěné dítě.

danielama
18. lis 2016

@dumbicek27 a ten sex v době pozitivního ovu testu nebo až den po když chce člověk chlapečka?

bva
18. lis 2016

Zajimava diskuse. Zrovna to probirame s mym chlapem. Planujem druhatko, a hlavni je, aby bylo miminko v poradku a zdrave..ale budem se pokouset o toho chlapecka 🙂 Holcicku uz mame doma. Zkusime vsadit na na metodu rychlych a pomalych spermii, tedy na den ovulace. Chlap tomu veri, ja si myslim, ze priroda si to udela jak chce 😀 Ale jsem sama zvedava, jestli to vyjde nebo ne...

kackakastanka
18. lis 2016

@dagmarj @cabalkova @astyna v rodine mame odzkousenu tuto metodu, vznikl tak muj bratr a ma to i logicke vysvetleni v rychlosti a dobe preziti tech spermijek, takze holcicka opravdu pred ovulaci... a kluk v den ovulace, holcici jsou pomale a dele vydrzi, klucici rychlejsi a mene vydrzi...samozrejme, ze nic neni stoprocentni, ale za pokus to stoji 🙂

astyna
18. lis 2016

@kackakastanka

zajímavé, U nás v rodině je to přesně naopak 😀

astyna
18. lis 2016

@kackakastanka

máš pravdu, tak jsem si to z biologie prohodila 😀

http://www.pohlaviditete.cz/odborne-nazory/samc...

jituska3
19. lis 2016

Ahoj, mi jsme chlapečka zkoušeli 4x a přesto nám pořád vyšla holka .Tak nevím asi toho kluka manžel neumí 😉

zuzajda20
19. lis 2016

@dagmarj Já u obou holek pila do ovulace grepový džus a po ovu ananasový a později jsem se někde dočetla, že je to dobré, že holčičí spermie mají rády kyselé prostředí. Jinak mi nikdy žádná metoda nevyšla a podle toho bych měla mít doma první kluka, nevím, jestli se podařila před ovu nebo ne, ten měsíc jsme měli sex jenom jednou a vyšlo, u druhé dcery jsem dělala ovu testy a spali jsme jsme spolu na druhý den potom co byl pozitivní a podle bolesti v podbříšku bych řekla, že přesně v ovulaci a je to taky holka, je to asi spíše o náhodě, kamarádka mi kdysi věštila prstýnkem a vyšlo mi, že budu mít dvě holky a dva kluky, holky mám, ale do těch kluků se zatím pouštět nebudeme 🙂

dumbicek27
21. lis 2016

@danielama v den pozitivního testu a pro jistotu i dva dny následující po testu

astyna
21. lis 2016

@jituska3

Nejmenuje se manžel Karel? Co znám, ti mají samé holky 😀

jituska3
21. lis 2016

@astyna ahoj ,ne manžel je Jirka 🙂

tyname
12. črc 2020
jajinka25
28. pro 2020

Nám to sedí u všech dětí zde http://www.mimino.kvalitne.cz/index.php?file=ji...