Jak udělat kluka?

tipry
3. kvě 2015

Máte nějake "babské" rady, aby to byl kluk?? Myslim, ze stanoveni pohlavi podle krve rodicu, podle ruzných grafů nevychází.... Manžel by chtěl hrozně syna 🙂

kaccistar
3. kvě 2015

Tak by ste mali mať sex až v deň ovulacie, prípadne deň po, kedy sa uvolnuje vajíčko. 🙂

veronikaka
3. kvě 2015

@tipry Není už pozdě na tuto otázku? 😀

tipry
autor
3. kvě 2015

@veronikaka To je otazka na to další miminko.... 🙂 Na tohle uz by bylo hodne pozde🙂)

dokument
3. kvě 2015

myslim si, ze vsechny ty metody jak udelat kluka nebo holku, jak to ovlivnit, jsou uplne nesmysly. Pravidelne kazdy rok se rodi urcity pomer kluku a holek a vzdy je o neco vic kluku. Vsude na svete. Takze priroda si to zarizuje sama 🙂 Kdyby to mohli lidi takhle sami ovlivnovat, tak se urcite ty pomery zmenily 🙂 coz se nedeje 🙂

nikollita
3. kvě 2015

Prvního kluka jsme "vyrobili" přímo v den ovulace, druhý chlapeček přišel tak nějak sám 🙂 Nevím, zda se to v souvislosti s ovulací dá "ovlivnit", ale já osobně věřím v to, že pohlaví dětí je dané ještě předtím, než vůbec otěhotníme 😉

nonnni
3. kvě 2015

v dobe prisne sledovane ovulace jsme vyrobili 3 dcery 😀

Ma na to vliv mnoho dalsich faktoru, jako napriklad posevni PH a stav muzovych spermii, coz se muze odvijet od jeho zdravotniho stavu, coz vubec zase nemusi znamenat, ze ne nemocny...je to veda a stejne to pak je 50:50 😉

nonacek
3. kvě 2015

@tipry v den ovulace 😉😉😉

zo_ja
3. kvě 2015

@dokument Jojo, udělali to v Číně, ale brutálníma metodama, a ? Mají z toho akorát velké problémy.

Jinak jsou právě vlivy prostředí, je prokázáno, že muži u záření mívají většinou jen dcery, Lucemborkové měli jednu generaci chlapců nadbytek a další málem vymřeli a takhle několikrát.... Jedna část naší rodiny to má podobně....
Myslím, že tam nahoře vědí, kdy kam koho poslat. Můžeš se leda modlit... Krom zmíněné kvality spermií je ženský organismus tak nevyzpytatelnej, že prostě... to nemáme ve své moci. 😉 A to je dobře. 😉

zo_ja
3. kvě 2015

@nonnni Souhlas, akorát není pravda 50% na 50%. Rodí se ca 52 % chlapců, 48% dívek. 😉 Chlapců je počato ještě vyšší procento, ale mají už od početí vyšší úmrtnost.
Takže @tipry je vlastně pravěpodobnější, že to bude chlapeček... A nakonec, záleží na muži, jestli to bude kluk nebo holka. 😀

nonnni
3. kvě 2015

@zo_ja no pockej, pokud zena ma agresini posevni prostredi, ktere zamorduje XY, tak to moc chlap neovlivni 😀

evcann
3. kvě 2015

@tipry nejde to, ale je fakt, ze nez nam rekli pohlavi tak jsem se koukala na ruzny grafy, podle krve, cinsky grafy a vsude mi vysel kluk a kluk to taky je 🙂

zo_ja
3. kvě 2015

@nonnni Ale to on neví 😀 Jeho XY nedokázaly přežít... 😀

nonnni
3. kvě 2015

@zo_ja 😀 😀 😀 😀 😀

blecha94
3. kvě 2015

Údajně jsou Y spermie hbitější, ale mají kratší životnost, takže by velká šance na kluka měla být v den ovulace. Naopak musí-li se na vajíčko ještě chvíli čekat, je velká šance, že vyhraje spermie X a bude to holka. ... Hezky se tomu věří, co? Já otěhotněla neplánovaně a to takovym fofrem, že mi ani postinor braný 20 hodin po styku nepomohl. Zjevně se nám tedy nehoda stala v době ovulace a... máme holku. 😀 Myslím, že tohle ovlivnit nelze. Holt se snažte, dokud to nevyjde... :D

lucinka58
3. kvě 2015

Pokud si hlídáš ovulaci, tak přesně v den ovulace 🙂 Nám to teda vyšlo 🙂 Ale ani já ani manžel bychom se za holčičku taky nezlobili 🙂 Tu zkusíme napodruhé 🙂

bunny123
3. kvě 2015

To jsou mi starosti... A priste budou pary chtit blond vlasy a modre oci? Neni lepsi to nechat na prirode a nezasahovat do toho vic nez je nutne? Z takovych prispevku je mi vazne smutno, lide si niceho nevazi. Misto aby otazka znela "jak mit zdrave miminko", resi se tak banalni vec jako je pohlavi, jenom aby se pocechralo muzske ego. Zrejme je to o prioritach.

kaccistar
3. kvě 2015

@bunny123 mňa zase udivuje to, že vždy sa niekto nájde, kto moralizuje a z toho mi je smutno. Je to otázka ako každá iná. ;)

nonacek
3. kvě 2015

@kaccistar souhlasim s tebou !😉

teenyel
3. kvě 2015

@tipry u mě i kámošky vyšlo co už tu zaznělo - obě čekáme holky a obě jsme je počaly před ovulací. Takže potvrzujeme co píše blecha94. V den ovu nebo po ní mají větší šanci klucí. Ale jen šanci. Navíc třeba PH v pochvě může chlapeckých spermíků dost polikvidovat, tak se říká, že by měl chlap ejakulovat hodně hluboko, v poloze, kdy je hluboký průnik (to už ale je spíš vědecký experiment než milování se s partnerem 😀 ). Ale jistá metoda to není 🙂 U nás to vyšlo, chtěly jsme holčičky, styk byl 2 a 3 dny před ovu a vyšlo to.

mishell56
4. kvě 2015

já otěhotněla na konci ovulace a je to klučík 🙂

martpro
20. kvě 2015

Já taky slyšela metodu s ovulací jak píšou holky, jinak my čekáme kluka a podle krve to vychází, komu jsem to počítala tak to zatím vyšlo.Tak nevim jestli je to náhoda nebo na tom něco bude.

kalo
20. kvě 2015

Ovlivnit pohlaví lze i stravou (min.3 měsíce před otěhotněním). Na kluka: jíst hodně masa, koření, uzeniny, nezdravoty...banány, sladkosti, nevím, zkuste zagooglovat. Hlavně vyřadit mléko a mléčné výrobky. Prostě potraviny, které jsou kyselinotvorné.
Mužské embryo je slabší, tudíž potřebuje mít v těle matky dostatek (i ženy, které jsou silnějších postav, mají spíš kluky). Holka je silná, ta se udrží a vyvyne bez větších nároků 🙂
Když zobecním do hloubky: v místech a v dobách nedostatků jídla se rodily spíše ženské (kvůli zachování rodu). Chlapů stačí pár, že 🙂
Prostě na kluka tělo matky s kyselým prostředim, na holku zásadité.

veronikaka
20. kvě 2015

@kalo Zrovna nedávno mi jedna paní tvrdila, že nadváha je spojená taky s kyselým prostředím (překyselením organismu). Já, člověk s celoživotní nadváhou a mám 2 holčičky ... Nechci teda nějak snižovat Vaší metodu. 🙂

gepe
20. kvě 2015

Pry zastrcit a vlevo 🙂

ducik
20. kvě 2015

@kalo tak to treba u me vubec nefungovalo 😀 stravovala jsem se pred otehotnenim pekelne zdrave nekolik mesicu a kluk jako buk 😉

lenjii
20. kvě 2015

Vajíčko si určí samo, kterou spermii si vybere.... Takže musíš domluvit vajíčku. Je to podle nejnovějších studií... Takže jen cituji 😀

petit_grisu
20. kvě 2015

My jsme taky vsadili na ovulační testy. 🙂 Počkali jsme si na ovulaci, trefili jsme se a kluk opravdu vyšel. 🙂

bajana
20. kvě 2015

Na Slovensku je pán, ktorý pokusmi s vlastnou ženou (9 detí, z toho 3 z lásky a 6 pokusných 😳) "vynašiel" metodu, podľa ktorej vie určiť dni, kedy plodiť, aby z toho bolo želané pohlavie (Jonáš sa volá)...vygugli, obetuj pár korún (tuším 20Eur) a dostaneš rozpis. Ja sama tomu neverím, ale keď chce niekto ovplyvniť pohlavie, tak posúvam info.

ninive211
20. kvě 2015

@kalo Jo, taky jsem nějak četla, že na holku je třeba jíst hodně potraviny s dostatkem hořčíku a vápníku a vyvarovat se potravinám s přebytkem sodíku a draslíku, u kluka naopak (takže souhlasí to, že omezit či vynechat mléčné výrobky, kde je vápník). Já to takto zkusila, chtěli jsme oba holčičku, dopovala jsem se mléčnýma výrobkama a ještě tabletama s vápníkem a hořčíkem, razantně jsem omezila solení, nejedla banány (draslík)...a máme HOLKU! A to jsme ji 100% počali den nebo půlden před ovulací, takže pravděpodobnost by možná byla i vyšší na kluka, ale předchozí měsíce jsme to zkoušeli 2-3 dny před ovu a nic z toho a teď tedy v den, kdy byl skoro pozitivní ovutest (úplně pozitivní jsem ho neměla nikdy, tedy měla, až když jsem si těhotenství) a bum, dvě čárky.
Takže u nás to s tou stravou vyšlo, možná náhoda, možná ne, ale u druhého se tím zkusím taky řídit.

idiska
20. kvě 2015

osobně si myslím, že to ovlivnit nejde....resp. jediný, kdo to teoreticky může ovlivnit je chlap, tož ať to těm svým potvůrkám vysvětlí co a jak 😎 😀 ....jednou jsem ale četla něco v tom smyslu, že když jí chlap více ryb, tak je větší pravděpodobnost, že bude mít syna...ale to je jen teorie, jinak je to vždycky 50/50 😉