Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
9. čer 2009

Miky ja jsem slepoun, vubec tu v historii nemuzu najit na jakem jsi byla vysetreni a jake jsou vyseldky..... 😝 Neco zasadniho?

Peti - neboj, to ma hodne holek" Ale je to proste hormonama, delaji se vic folikuly, ale neznamena to ze predcasne ovulujes, uvidis zitra! ja sla na kontrolu tusim ten 10.den a dr.me servala, ze jdu pozde - naplanovala mi to ona, ze mam folikuly 24mm, pak jsem sla na kontrolu za 2 dny, mely 27 a jeste nepopraskaly!!!

hnedoocka23
9. čer 2009

Zuzi:už jsem se trochu uklidnila..v jiné diskuzi jsem četla,že ten výtok je,když se tvoří hodně folikulů a jsou dominantní,že to nemusí být ovulka...ale klidnější budu až zítra..teda snad budou dobré zprávy... 🙂

hnedoocka23
9. čer 2009

holky,hezký večer přeji 🙂 pápá a zítra odpo napíši..kontrolu mám v 10hod..ale ještě jedeme po ko s bráchou do ikey...pápápápápá 🙂 bojím bojím ☹

zuzka11
9. čer 2009

Peti neboj, bude jich tam jako na...... 😉 A uvidis, ze par jich bude TECH PRAVYCH!!!! A zitra poradne prosmejdete Ikeu, at to ma bracha hezke 😉

monajs
9. čer 2009

Peti, tak zítra držím palce 🙂

Ass,sedačku mám v albíčku 🙂

monajs
10. čer 2009

Dobré ránko kuřátka,

tak jak se všechny máte? 🙂
A co těhulky? 🙂 Ivi,tak co nevolnosti? 😝

monajs
10. čer 2009

Furt nikdo 😢 😢
Tak já jdu do obchodu a doufám,že sem některá písnete.... ☹

ywushka
10. čer 2009

Mona: pekna🙂!!! Ja s etaky tesim az dokoncime ten nas domecek a konecne vybalim tu nasi sedacku🙂!! My uz mame koupenych tolik veci,ale vsechno je zabalene,aby jsme se pak nedivili az to po pul roce povybalujeme 😀

Jinak me dneska rano bylo strasne,do rana me migrena neprestala,tak jsem musela volat na gyndu,nastesti me paralen povolili i tam!!! Takze jsem si hned dala!! Pak jsem rani i zvracela,ale nastesti jen malicko,ale jeste mi nechutna zadne jidlo zatim! V noci jsem mela nejake tlaky v brichu pri otaceni,ale sestricka na gynde me uklidnila ze je to normalni!!!!

ywushka
10. čer 2009

ocko: drzime palecky!!!

monajs
10. čer 2009

Ivuško,děkuju 😀
Očko: myslíme na tebe 🙂

zuzka11
10. čer 2009

Dobre ranko!

Ivus - to te teda pekne trapi:((((Preju at je brzo lip...........

Peti - drzim palceeeeee

Ja mam taky za sebou hnusnou noc, vcera jsem mela strasny hlad, tak jsem si udelala hranolky - suche, v troube, v pul 18 vecer a do rana mi bylo spatne:(((( a budila jsem se ze strachu z kreci do nohou, i kdyz jsem si vzala magnezko:((((

monajs
10. čer 2009

Teda holky, mě je Vás hrozně líto 😒

ywushka
10. čer 2009

zuzka: to si pis ze me to trapi!!! Ale snad to brzo prejde,mamka me uklidnovala,ze nevolnosti by mohly tak za mesic uz ustat,tak jsem zvedava....!!!! Ja nektere jidla vuuuubec nesnesu nejake smazene a podobne a uzeniny to se mi hnusi uplne-jako salamy a nektere parky,ktere jsou hodne necim korenene a tak!! Rizky z tech zvracim jen to vidim!!!

monajs
10. čer 2009

Teda,samé dobré maso.

Ivi,to Ti nezávidím.Vlastně závidím,ale víš jak to myslím.Drž se 🙂

ywushka
10. čer 2009

mona: neboj taky si to pekne prozijes nekdy!!!!!

zuzka11
10. čer 2009

Vim Ivi, ja tohle jidlo mela asi po 20ti letech.......ale nic jineho nebylo a hald velky, jinak ted muzu vecer jen jugurt, jinak mi je spatne....ani salat neprojde 😒 Proste nesalne nemastne.....

A ty krece jsou normalka, mela jsem je vcera, 2x behem noci, dneska jsem si vzala ten parsek, ale budila jsem se fakt jen strachy, ze zase budou........

Mony -ahooooj, co dneska bezen, jdes? 😉

monajs
10. čer 2009

Zuzi,dnes ještě ne.Mám to docela silné.Tak nechci při plavání nechávat červenou stopu pro žraloky 😉

hnedoocka23
10. čer 2009

ahoj holky...kontrola v pohodě,dr.mě uklidnil.. 🙂 .mám 7f. na právé a 7f. na levé straně..bylo mi to dost nepříjemné,nechtěl mi tam moc zajíždět,takže je možné,že pár jich tam ještě navíc bude..všechny jsou 13mm-14mm..mám ještě dva dny píchat puregon+synarel..a v pátek v 12.45mám být v Olmíku..večer dostanu pregnyl a budu tam až do odběru,ten bude v neděli ráno mezi 7-8hod...
budu mít notas,tak budu psát,jak se nudím víkend má být pěkný,tak uvažuji,že půjdu na tu jejich zahradu,at nejsem pořád na pokoji...
🙂

ywushka
10. čer 2009

ocka: gratulujuuuuu!!!🙂 to je hezka urodicka

hnedoocka23
10. čer 2009

díky Ivi..

hnedoocka23
10. čer 2009

Já chci taky vidět Mony sedačku 🙂
jinač díky holky,že jste na mě mysleli 🙂

monajs
10. čer 2009

Peti,tak gratuluju 😀 Si skvělá skoro nosnice.

Sedačku pošlu na mail,tady mi to admini smazala 😔

monajs
10. čer 2009

Peti máš to tam

hnedoocka23
10. čer 2009

Díky Mony,už jsem kukla a máte to nádherné..pěkné barvičky..já taky dneska vyfotím byteček..novou máme akorát sedačku+stůl,jinač je vše 6 let straré 🙂 ale dám to sem,asi až zítra nebo pošlu na meil...

monajs
10. čer 2009

Dej to na mail-mě to admini smazali do hoďky ☹

A děkuju 🙂

kathyna
10. čer 2009

Ahoj holky!
Ocko, gratuluju k úrodičce, to je paráda 😉 😉 😉

Zuzi, ještě nedovolenkuju, zatím pořád vybíráme.

Jinak jsem domluvená předběžně s MUDrou v CARu, že se za ní zastavím na konci července, jestli není cysta-do tý doby bude domácí snažení - člověk nikdy neví, třeba by se mohlo přes všechno zadařit 😅 . A na konec srpna/zač.září jdeme do dalšího boje 😉

hnedoocka23
10. čer 2009

Mony,pošlu to kdo bude chtít meilem dneska k večeru...
ahoj kathyno,děkuji..uvidíme,kolik bude kvalitních vajíček...
tak at Vám to vyjde,to dom.snaženíčko a nedej bože teda v srpnu další pokus... 🙂

kathyna
10. čer 2009

Ocko, kvalitní snad vajíčka budou, máš je tak hezky rovnoměrně 😵 To by v tom byl čert 😀

hnedoocka23
10. čer 2009

no,to jsem právě zvědavá,ale tak snad to bude dobrý... 🙂 pořád se utěšují kartářkami,co mi řekli..prý dvojčátka červenec nebo srpen 😉

ywushka
10. čer 2009

ocko: tak kdyz to rekly kartarky,tak tem bych verila🙂