Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
10. čer 2009

Ivi,tobě to taky předpověděli,vid? 😉

hnedoocka23
10. čer 2009

a vyšlo..

ywushka
10. čer 2009

ocko: me rekla,ze letos budu tehu a ze na vanoce budu drzet chlapecka v naruci!!! Mozne je vsechno

hnedoocka23
10. čer 2009

teda... 😕

hnedoocka23
10. čer 2009

jedu nakoupit holky..večer 🙂

ywushka
10. čer 2009

🙂 no jo uvidime nechame se prekvapit

zuzka11
10. čer 2009

Uplne me z tech predpovedi mrazi, jeste se to povede Petce a ja padnu🙂))Moc ti to preju!!!!

Peti - gratuluju k urode, fotky dej sem, oni to tak rychle nesmazou🙂)))))

Katy - huráááá, ozvala ses! A já jsem zastánce prirozeneho snazeni mezi IVF a Gyrosek taky 😀 Jake mate dovolenkove favority?

Ivus - uz je lip? Mohla ses najist, nebo ti je porad spatne?

ja byla ve meste, chtela jsem prohlidnout kocary Quinny, konecne jsem nasla jeden obchod, kde by je meli mit a normalne si me vubec nevsimali....a meli jen jeden sportak, takze vyber jako stehno:(((((tak jsem odesla.......Jinak jsem si udelal radost a koupila si na stanku jahody a tresne 😀

kathyna
10. čer 2009

No právě, Tvůj Gyrosek mi dává naději, že zázraky se dějí🙂)))))))

Letos chceme jet na dovču s přáteli, po třech letech, kdy jsme jezdili jenom sami s manžou. Takže teď řešíme společně termín. Buď nás bude 6 a jeden roční mrňous a pojedeme autem někam do Chorvatska a nebo jenom 4 a to asi poletíme do Řecka 😵

Zuzi, po kočárkách občas brouzdám na netu a to ještě nejsem těhu 😅 Líbí se mi moc Jané.

zuzka11
10. čer 2009

Katy kdyz ja je ted chtela videt na zivo, na netu jsem okoukla, ale tady frci Bugaboo, snad to pisu dobre a nikde nic jineho neni 😒

Chorvatsko i Recko zni super! Hlavne kdyz budete se super partou.......berete kola? nebo to bude odpocinkovka?

Mam vyridit, ze Gyrosek ti posila plivanec a privezes si nekajeho maleho zahranicniho turistu v brisku 😀

kathyna
10. čer 2009

Chi,chi 😵 Tak za mě Gyroska pohlaď a že mooooooc děkuju 😉

Kola necháme doma, maximálně vezmeme brusle, ale spíš ne a budeme odpočívat 😉

To je jasný,taky bych ten kočár chtěla vidět, potěžkat si ho, povozit, složit atd. To Bugaboo už jsem slyšela, ale asi jsem ho ještě neviděla.

kathyna
10. čer 2009

Tak už jsem si Bugaboo nastudovala, jsou taky moc krásný 😉 😉 😉 Ale naživo jsem je ještě neviděla.

hnedoocka23
10. čer 2009

holky,poslala jsem to na meil..některé fotečky nejsou přetočené,tak si vykrutíte hlavičku..je to focené přes mobil,zhoršená kvalita 😀

zuzka11
10. čer 2009

Peti me nic nedoslo:((((( prosim jeste 1x.........

Katy - Gyrosek pohlazeny a pochvaleny, pak jeste musis nahlasit, kdy mate tu dovcu, at se mi chudak nevycerpa moc dopredu 😀

hnedoocka23
10. čer 2009

ok..minutka 😀

zuzka11
10. čer 2009

Jinak musim sprdnout Petku 😉 sice mas kraaaaasnou novou fotku s ucesem, ktery vapada uzasne, ale pozadi stejne jako Ivca a me to pekne mate 😎 To nemuzete mit vymalovano na jinou barvu? 😀 nebo Ivus musi zmenit profil... 😀 😉

hnedoocka23
10. čer 2009

😀 😀 😀 😀 Iva,si dá novou fotku jako už těhulka 😝
a děkuji....došlo?????????????

zuzka11
10. čer 2009

jdu hned kouknout 😉

zuzka11
10. čer 2009

Supeeeer, doslo, diky......a mela jsem pravdu, uces je super.....a vyber sprchovych gelu v koupelne taky 😀 Jinak to mate moc hezky barevne, vypada to tam moc utulne!

hnedoocka23
10. čer 2009

Zuzi díky... 😉 a ty sprcháce na te levé straně jsou od manži..no prostě magor..prý čím větší výběr,tím lepší 😀 jak v obchodě..

hnedoocka23
10. čer 2009

Zuzi měj se,hezký večer všem..já jdu ještě pověsit prádlo..do vany a do postýlky..bude top star 😉 to můžu..pááááááááááááááááááááááááááááááááá

asmeena
11. čer 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem včera nenakoukla, ale byla jsem nějaká unavená. Nestíhám dočítat, tak jen píšu info o včerejším dni.

Tak imuno probíhalo v pohodě. Vzali nám krev, manžel dal spg a s tím vším jsme jeli na druhý konec Brna do laboratoře - zabloudili jsme, takže jsme málem nestihli dojet ani do dvou hodin, které jsme měli na to, aby nám neumřelo sperma (dorazili jsme s krvi a spg do laboratoře po hodině a půl, tak doufám, že to k něčemu bude). Budou nám vyšetřovat snad všechno. Trošku mě postrašila s celiakií, že to může být taky jedna z příčin neplodnosti. No tak jsem zvědavá. Výsledky za měsíc.
Jeli jsme pak do Olympie a já si koupila akorát jedny boty. Moc mě potom nebavilo lítat po obchodech.

monajs
11. čer 2009

Dobré ránko kočenky 🙂
Dnes máme krásně a svítí nám sluníčko 😀

Peti,máte překrásný byt.Fakt super.Akvárko je mořské? A ten tvůj účes-parádička.Ale stejné pozadí s Ivčou - jak píše Zuzik,taky jsem ze začátku koukala. 😀 Ale jste tam vyfocení moc hezky.Moc Ti to sluší 😀

monajs
11. čer 2009

Ass,tak a máte to za sebou.Teď jen to čekání,že?
A jaképak botičky? Ukáááž

hnedoocka23
11. čer 2009

dobré ránko holky,já už jsem na nohou od půl7..byla jsem na krev a moč,odpo budou výsledky...už mám za sebou i prochajdu,ale jsem unavená,nohy mám těžké,břicho nafouklé jak balon..hormony jsou nechutné,už je nechci ani vidět,snad to k něčemu bude..dneska jsem píchla předposlední injekci,ještě zítra a konec... 🙂

Mony:díky moc 🙂
Asmeen,jak už jsem psala,hodně štěstí 🙂
Zu a Iva asi ještě chrní... 😀

hnedoocka23
11. čer 2009

akvárium je mořské...máme tam tedkom asi 12ryb,4 nám zdechli..celá zásilka z Bali byla špatná,ryby byli něčím napadené,tak to pozdechalo..tak ted čekáme myslím z Malediv,ae to budeme mít zadarmo ty čtyři rybky 🙂

hnedoocka23
11. čer 2009

jdu vařit holky,pak to vidím na postel 😀

zuzka11
11. čer 2009

Zuzi nechrni, venuje se manzelovi, tady je dneska svatek 😉 On sice jde chudak do prace, ale pozdeji🙂)))

Asmee - JENOM jendy boty? Podle me je to uspech, koupit si jedny poradne super boty, ze kterych ma clovek radost! 😕 A neboj, jestlis vase kluky schovala, jak radi do teplicka do podprdy, tak se jim urcite nic nestalo 😀

Peti - za chvili to mas za sebou uvidis, tyhle dny jsou nejhorsi....a pak to cekani....ale my te tu rozptylime, slibuju! I kdybych ti mela nafotit nejake ksichtiky a poslat ti je na mail 😉

hnedoocka23
11. čer 2009

ZUZU,jaký svátek tam máte?
tak povídáš ksichtíky mi pošleš na meil..na ty si ráda počkám 😀 😀

zuzka11
11. čer 2009

To az budes ale uuuuplne v krizi a z toho cekani na nervy, nesmim s nima plytvat 😀

Svatek nejaky - nevyznam se v nich 😖 kazdopadne deti tu ted maji 14dni prazdnin, ted konci a byly to nejake svatodusni ci co......

hnedoocka23
11. čer 2009

aha 😕 neznám 😀 já nejsem nervák Zuzi,třeba ty tvoje ksichtíky nebudu ani potřebovat 🙂